Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.697
Cevap
69
Favori
696.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 elentra 1.6 GLS var. aracım motor soğukken benzinde çekişi çok düşük. lpg ye geçtiği anda birden çekiş artıyor. neden olabilir bilen varsa yazabilirmi. teşekkürler.
  • Arkadaşlar öncelikle herkeze iyi günler.2011 Elantra prime plus otomatik ve lpg.lim aracımın 75.000 bakımı gelmiştir.Servis garantisi bittiğinden yağ.polen ve hava filtresini servisten motor yağını net.ten alıp sanayide ustama yaptıracağım.Ancak kullanım klavuzunda 5w-30 tam sentetik yağ kullanın demesine rağmen servisler shell helix hx7 10w-30 yarı sentetik yağ kullanıyor.ben mobil 3000 5w-30 yada castrol magnetik 5w-30 almak istiyorum.birde shell hx8 5-30 var yorumlarınız ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • merhaba arkadaşlar araba alma arefesindeyim 2004 model 1.6 manuel vites lpgli elentralara bakıyorum nasıl bu araç alınır mı? kronik sorunu veya arıza çıkartan durumları söz konusu mu? lpgde yakıt nasıl? yol tutuşu vs. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 2016 elite veya eliteplus dizel otomatik arıyorum arkadaşlar satan varsa haberleşelim.
  • gokhantastan kullanıcısına yanıt
    Bende 2006sı var manuel.45 lt lpg ile 520 km yol yaptım.(İstanbul-Manisa arası).Şu ana kadar yolda bırakmadı, aşırı masraf çıkarmadı.Ateşleme bobinini değişmek zorunda kaldım en fazla onu da ustalar lpgden dediler.Geri kalanı rutin masraflardı.Arabanın kasa ağır(1340 kg)bence yolu tutuşu iyi.
  • Merhaba.

Ben 2011 model otomatik elentra mode plus 70.000 km de almayi dusunuyorum. Allah kismet ederse cocuk bekliyorum. Ilk aracim olacak. Yakit anlaminda genislik ve guvenlik anlaminda dusunceleriniz nelerdir. Kafamda bazi sorular var. Lpg ile uyumu nasil benzinli cunku para yetismez gibi. Kullanisi yol tutusu ve freni hakkinda bazi problemler var diyorlar bu kafami kurcalıyor. Sonrasinda satışı sıkıntı oluyor mu acaba. Beni aydiatirsaniz cok cok mutlu olurum. Astra hb ile elentra arasinda gidiyorum. Herkese tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipererdem -- 26 Nisan 2017; 1:24:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar 2014_15 model 1.6 dıesel otomatık hakkında merak ettıklerım bu modeller de

Hepsı 128 beygır olarakmı uretıldı 136 hp varmı

Otomatık sanjımanın uretıcısı ve sanjıman tıpı hakkında bılgı bulamadım pek sanırım tork konvetorlu eskı tıp sorunsuz olanlardanmı

Bu senelerde araclarda olsun sanjımanda olsun bılınen kronık sorunlar varmıdır nelerdır ıkıncı el alırken ozellıkle hangı kısımlara dıkkat etmelıyız cvp veren ark tesekkurler

• gokhantastan kullanıcısına yanıt
    Gökhan kardeşim düşük kilometrede temizini bulabilirsen al tavsiye ederim 2004-2005-2006 kasa aynı yani kendi sinifinda bir çok arabayı geride bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: cozep

Selam arkadaslar 2014_15 model 1.6 dıesel otomatık hakkında merak ettıklerım bu modeller de

Hepsı 128 beygır olarakmı uretıldı 136 hp varmı

Otomatık sanjımanın uretıcısı ve sanjıman tıpı hakkında bılgı bulamadım pek sanırım tork konvetorlu eskı tıp sorunsuz olanlardanmı

Bu senelerde araclarda olsun sanjımanda olsun bılınen kronık sorunlar varmıdır nelerdır ıkıncı el alırken ozellıkle hangı kısımlara dıkkat etmelıyız cvp veren ark tesekkurler

Facedeki Elantra sayfamda 3000 den fazla üye var oradaki paylaşımlara istinaden yazıyorum...öncelikle 6 ileri tam otomatikler son derece sorunsuz ve ömürlük şanzıman 7 ileri olanlar ise yarı otomatik "kullanmasını bilmeyenlere" ısınma sorunu yaşatabiliyor aracın bilinen kronik bir sorunu yok sadece süspansiyon Mc Person tipi olduğu için alışması zaman alabilir

........ 2014 Eski kasa makyajsızlar 128 beygir 6 ileri tam otomatik
    2015 .... Yeni kasa makyajlılar 136 beygir 7 ileri DCT yarı otomatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun Uçar -- 30 Mayıs 2017; 13:0:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snipererdem

Merhaba.

Ben 2011 model otomatik elentra mode plus 70.000 km de almayi dusunuyorum. Allah kismet ederse cocuk bekliyorum. Ilk aracim olacak. Yakit anlaminda genislik ve guvenlik anlaminda dusunceleriniz nelerdir. Kafamda bazi sorular var. Lpg ile uyumu nasil benzinli cunku para yetismez gibi. Kullanisi yol tutusu ve freni hakkinda bazi problemler var diyorlar bu kafami kurcalıyor. Sonrasinda satışı sıkıntı oluyor mu acaba. Beni aydiatirsaniz cok cok mutlu olurum. Astra hb ile elentra arasinda gidiyorum. Herkese tesekkur ederim

Facedeki sayfamda LPG ile kullanan baya bi arkadaş var henüz bariz bir sıkıntı duymadım Elantrada Mc Person süspansiyon var alışık olmayan yadırgıyabilir son güvenlik testlerinde Volvoyu bile geride bıraktı söylenenler şehir efsanesi bu aracın 37 tane ödülü var dünya üzerinde satışdada sıkıntı olmaz insanlar öğrendi Elantrayı geçen seneye kadar 350 olan üye sayım bu sene 3000 in üzerine çıktı parasının üstünde bi araba

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantastan

merhaba arkadaşlar araba alma arefesindeyim 2004 model 1.6 manuel vites lpgli elentralara bakıyorum nasıl bu araç alınır mı? kronik sorunu veya arıza çıkartan durumları söz konusu mu? lpgde yakıt nasıl? yol tutuşu vs. bilgilendirirseniz sevinirim.

2006 sı vardı bende benzinde kullandığım için LPG tüketimini bilmiyorum ama benzinde hiç şikayetçi olmadım yol tutuşu olarak üstüne tanımıyorum 7 - 8 yaşında araba tık yoktu kesinlikle öneririm...daha detaylı bilgi isterseniz facedeki Elantra sayfamda kullanıcıları var daha net bilgiler edinebilirsiniz...
  • __elantrafaruk__ kullanıcısına yanıt
    Dostum bu fotoyu nerdn almistin hatırlıyor musun

• slm arkadaşlar 1996 model 1.8 gls otomatik aracımın şanzıman yağı değişecek yağ öneriniz varmı
  • Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıda ilanda olan 2016 Model Benzinli Manuel Yeni Kasa Elantramı satıyorum. Araç henüz 6.000 KM de ve herhangi bir kazası değişeni vuruğu bulunmamaktadır. Araçta ekstradan 2 numara cam filmi var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2017-cikisli-6000-km-sahibinden-hatasiz-7-yil-garantili-elantra-447130842/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykaraoglu -- 8 Haziran 2017; 12:37:55 >
  • merhaba 2005 hyundai elantra 1.6 gls otm aracımın uzaktan kumandası arızalandı bende 315 mhz lık aynı çift tuşlu kumandadan aldım ancak nasıl programlayacagımı günlerdir araştırıyorum bulamadım bana yardımcı olacak arkadaş varsa cok sevinirim sevgiler saygılar

fotografını da koyaım bi bakarsanız mutlu olurum

• Selamun aleyküm hyundai elantra 1.8 gls otomatik 96-97 modelini alacağım kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini yorumlarını rica edeceğim yakıt motor şanzuman gibi konularda nasıldır parasına göre ve uzun süre kullanıma göre alınır mı
  • yeni kasa elentra otomatik-benzinli STYLE donanımlıların da HIZ SABİTLEYİCİ var mı_ YOK mu? web sitesinde style da yok style plus da var yazmış kafam karıştı?öyle bir donanım da yok...
  • ghostiki kullanıcısına yanıt
    2015 style design plus'ta hız sabitleme var. Style modelinde yok.
  • 2011 aralık ayı çıkışlı

Boyası değişeni hasar kaydı olmayan

68 binde

65binde tüp takılmış

Siyah renk

Otomatik vites

Mode paket(klima, 6 hava yastığı, arka park sensörü, çelik jant, elektrikli ayna vs)

2018 ağustos muayeneli aracımı sağlık sorunları nedeniyle satıp model düşürmek istiyorum.

Fiyat olarak ne yazmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No_FeaR2266 -- 21 Temmuz 2017; 11:11:8 >
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.