Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.697
Cevap
69
Favori
696.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • göğüslük sökülmeden eski teybin oradan çıkması imkansız çünkü içinde vida var sökülmesi gereken ayrıca ben de taktırdım gayet güzel oldu korkulacak birşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ft19

quote:

Orijinalden alıntı: espanyol64

selam millet 19 22 arası 2004 2006 gls elantra arıyorum

mrb. kardeş ben satıyorum, ilanın linki;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-cok-temiz-ve-masrafsiz-orjinal-2004-hyundai-elantra-94470505/detay/

arkadaşlar aracım satılmıştır. 2011 model yeni elantra aldım. yeni hyundai elantra konu başlığında devam edeceğim. buradada elimden geldiğince yardımcı olmaya ve takip etmeye çalışacağım.

• yeni radyatörün maliyeti nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilyBurkitt

yeni radyatörün maliyeti nedir?

Otomatik için 150 lira, benim usta motor kulaklarını kontrol ederken fazla kastırdı, plastik kısımdan kaçırdı, değiştridim. artı montajı...
  • sağol gunrey dostum. buldum sızıntıyı. üst taraftan kaçırıyor. son doldurmamdan bu yana 700 ml radyatör sıvısı kaçırmış 2000 km de. şimdilik idare edelim de sonra değişcek sanıyorum.
  • selam arkadaşlar 2004 2006 temiz az kmli elantra arıyorum satmak istiyen varsa görüşebiliriz saygılar.fiyat 18000 20000 arası ..saygılar
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: espanyol64

selam millet 19 22 arası 2004 2006 gls elantra arıyorum

mrb. kardeş ben satıyorum, ilanın linki;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-cok-temiz-ve-masrafsiz-orjinal-2004-hyundai-elantra-94470505/detay/

arkadaşlar aracım satılmıştır. 2011 model yeni elantra aldım. yeni hyundai elantra konu başlığında devam edeceğim. buradada elimden geldiğince yardımcı olmaya ve takip etmeye çalışacağım.

hayırlı ugurlu olsun allah kazabela vermesin .

• teşekkürler. Allah herkese nasip etsin inşallah.
  • Arkadaşlar Park sensörü takan varmı? Takmayı düşünüyorum ama elantra montaj örneği hiç yok.
  • Benim arabada direksiyon sorunu var gibi arkadaşlar.Mesela araba çalışır haldeyken direksiyonu sağ-sol yaparken tak diye bir ses geliyor.Araba çalışmazken mesela direksiyonu hızlı şekilde sağ-sol çevirince tak tak diye birşeyler vuruyor alttan.Bugün bi tamirciye gösterdim direksiyon kutusunda problem var dedi.Sorun olurmu dedim ses yapar dedi ilerleyen zamanlarda bozar dedi.Böyle sorunla karşılaşan varmı 150/400 lira fiyat çıkabilir dedide.
  • selimkk arkadaş o ses bende de var neredeyse 3 senedir biniyorum sorun çıkmadı usta da öyle dedi zaten yaptırsan bile bundan daha iyi olmaz dedi direksiyon kutusu sorun

park sensörü ben kendim taktım 2 ay önce fotolarını paylaşırım çokta güzel oldu
  • Eyvallah zekai usta sağolasın.
  • Hepinize merhaba sanırım elentralarımızın sorunları hep aynı maalesef benim 2005 elentramdada aynı direksiyon sorunu çevirirken tıkır tıkır sesler geliyo amartisör küle takozundan yaptığını söylemişlerdi ama daha dokunmadım esas önemlisi şu sert amörtisörleri bi değiştirsem başka bişey istemiyorum bozuk yollarda gelen o lokurtu takırtı tukurtular yokmu ömrümü yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dm800

selam arkadaşlar 2004 2006 temiz az kmli elantra arıyorum satmak istiyen varsa görüşebiliriz saygılar.fiyat 18000 20000 arası ..saygılar

tanıdıkta 2004 hatasız vardı değişen boya yok. km 180 binde diyordu.
    ankara da lpg li. triger falan olaylarını bilmiyorum ama sorarım inş.
    19 500 tl istiyordu. gümüş griydi galiba .
    ben aracı görmedim geçen bana anlatıyordu.
    ilgilenirseniz detayları öğreneyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Benim arabada direksiyon sorunu var gibi arkadaşlar.Mesela araba çalışır haldeyken direksiyonu sağ-sol yaparken tak diye bir ses geliyor.Araba çalışmazken mesela direksiyonu hızlı şekilde sağ-sol çevirince tak tak diye birşeyler vuruyor alttan.Bugün bi tamirciye gösterdim direksiyon kutusunda problem var dedi.Sorun olurmu dedim ses yapar dedi ilerleyen zamanlarda bozar dedi.Böyle sorunla karşılaşan varmı 150/400 lira fiyat çıkabilir dedide.

benim 2005 mondeo da da var ama çok hafif tık şeklinde sıkıntı olmaz ama rahatsız ediyorsa siz bilirsiniz.
    arabalarda sıksık karşılaşılır ama genelde önemli bişey değildir dediğim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayram Volkan

Hepinize merhaba sanırım elentralarımızın sorunları hep aynı maalesef benim 2005 elentramdada aynı direksiyon sorunu çevirirken tıkır tıkır sesler geliyo amartisör küle takozundan yaptığını söylemişlerdi ama daha dokunmadım esas önemlisi şu sert amörtisörleri bi değiştirsem başka bişey istemiyorum bozuk yollarda gelen o lokurtu takırtı tukurtular yokmu ömrümü yedi

Hocam sen o amasitörlere yine dua et.Biraz sertler ama hiç olmazsa tok ses vuruyor başka arabaların ki olsa ızdırap dersin.Birde ben şunu farkettim tekerlekler gerçekten sesi çok etkiliyor.Şöyleki tekerlekler soğuk olduğunda dediğiniz doğru ses bayağı etkiliyor ama ben şunu gördüm tekerlekler ısınınca gerçekten içeriye giren ses çok azalıyor.Yani asfalttan çıkıp stabilizeye girdiğimde ben bunu hissettim gerçekten konfor bayağı artıyor yani.Elantranın yürüyen bana çok sağlam gelmedi heleki önler.

• Benim arabam 2004 otomatik şuan 81 binde ama artık soğumaya başladım.Birincisi ön takımlar bana hiç sağlam gelmedi daha 1 sene olmadan sol ve sağ tekerden şakırdamalar başladı.Şu balataların olduğu yerde saçlar varmış galiba oralarda işte bozuk yolda şakır şakır ötüyor.İkincisi direksiyon takırdamaya başladı ve şuanda araba aşırı yakıyor.Yol bilgisayarı 13 litreye kadar çıkıyor şehir içinde ve ben atiker tüp taktırmaya karar verdim.Bakımlarını yaptırıyorum ama benzin parası dayandıramıyorum.Hava filtresini felan kendim temizliyorum bilmiyorum bu kadar aşırı neden yakar.75 bin bakımlarında yağ-buji-şanzımanyağ-motoryağ-havafiltre hep değişti.Gerçekten binmeye korkuyorum yaa 100 liralık benzim alsam doğru düzgün binmediğim halde 1 yada 1,5 hafta zor gidiyor.
  • 2004 elentra değişen boya yokmuş 180 binde lpg li gümüş gri ankara da.
    takas yapalım diyor arkadaşı babama .
    sizce ne eder beyler görüşlerinizi aktarabilri misiniz.
    ya da yakın zamanda bu özelliklere benzer araç alan arkadaşımız var mıdır.
    km çok mu fazla forumda motor ömrünün 400- 450 bin olduğundan bahsedilmiş. benzinli bir araç için az değil mi.ben 600- 700 bin beklerdim mesela ömür olarak.
  • yeni sattım 2004 model/manıel/lpg/beyaz/102bin kmde/1.5 parça boyalı. lastikler yeni, akü yeni. park sensörlü, arka camlar filmli, çakma xenon farlı, bagaj üstü anatomik spoylerli. kısaca herşeyiyle dört dörtlük, alanın masrafsız bineceği bir araçtı. sahibinden com. da 22500 tl den ilana koydum, aynı gün içinde 4 ciddi alıcı aradı, bende arama sırasına göre sıralama yaptım, 1. sıradaki alıcıya 21500 tl ye sattım. burada da satacağımı yazdım ama, arayan soran olmadı.
    demek istediğim şu ki; araç temiz ve sorunsuzsa 20000 tlden aşağı alman zor. (ankara piyasası için)
    senin dediğin araçta dediğin gibi ise km yi sorun etmezsen alabilirsin. km nin sorun olacağınıda sanmıyorum. aracı kompüteste sok, motorun yıpranma durumu yani mevcut gücü ortaya çıkar. ostim araba pazarının ilerisindeki (kapatılan kuruçayırlı hyundainin yanındaki) dynmoss kompütest 70 tl ye çok iyi test yapıyor.

• bence temiz kullanılmışsa 180 bin alınmasına engel değil. ilk iş yağ ve triger değişimi yaparsın kafan rahat olur.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.