Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.072
Cevap
68
Favori
811.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 elamtranın buji kodları nedir lpg için olanlarından takacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili forum ahalisi,hiç sesiniz çıkmıyor. Ben sıfır araba fiyatlarını gördükçe arabamın kıymetini anlıyorum. 23.000 km oldu şükür sıkıntısız biniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.LiXX

2011 elamtranın buji kodları nedir lpg için olanlarından takacağım
    Benzer motorlu kia cee'd aracım a Bosch LPG bujisi aldım ve orijinal bujiden daha kotu performans verdi.

Daha soğuk buji iyi olur dediler champion marka denedim o da iyi olmadı. İsterseniz denedigim tüm bujilerin kodunu atarım ama orj en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeş cevap için. Orijinal devam edeyim o zaman

• 2014 Elantra Elite

70 bin KM lerde.

LPG li.

76.000 TL deniyor.

Almayı düsünüyoruz da fiyatı biraz pahalı geldi sizce ne kadar olmalı ?

Birde araçta Tek kapı boyalıymış sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 12 Temmuz 2018; 12:35:6 >
  • Bende elantra bakıyorum. 2014 elite yada 2012 model prime plus. Varsa burada satan görüşebiliriz.Sitede ilan sayısı çok az herkes memnun mu aracından?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Hocam merhabalar, buaralar bende elantra bakiyorum birkac sorum olacakti.
    1- Acaba ic mekanda kullanilan malzeme kalitesi nasildir?
    2- Yol sesi cok aliyor mu?
    3- Bayilerin elinde uygun fiyatli 2017 modeller mevcut acaba 2017 - 2018 arasinda fark var midir?

Baktigim arac en bos donanim, duz vites, benzinli.

Simdiden tesekkurler.
    Merhaba,

3. maddede bahsettiğiniz uygun fiyatlı 2017 modelleri kaça ve nerelerden bulmak mümkün?
  • karabet K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam ben yurt disinda oldugumdan verecegim bayii isimleri isinize yaramaz sanirim ancak Montrealdeyseniz yardimci olayim.

Elantra 2017 modeller 12 13 bin$ civarindaydi uygun fiyatli 0km 2017 Mondeo bulunca onu aldim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiven1127 -- 28 Temmuz 2018; 15:4:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Merhabalar hocam ben yurt disinda oldugumdan verecegim bayii isimleri isinize yaramaz sanirim ancak Montrealdeyseniz yardimci olayim.

Elantra 2017 modeller 12 13 bin$ civarindaydi uygun fiyatli 0km 2017 Mondeo bulunca onu aldim ben
    Sandığınız gibi işime yaramadı; Çünkü ben Montkastamonu'dayım . Üstelik bahsettiğiniz fiyatları öğrenince bir de üzüldüm. Malumunuzdur ki Türkiye'de başlangıç modeli 5 bin dolar daha pahalı.
    İlginiz için teşekkür ederim.
  • Selamlar. 2000 model ile 2004 kasa elantraların motoru aynı mı. Parça sıkıntısı anlamında soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miremiran -- 4 Ağustos 2018; 23:52:48 >
  • Değerli arkadaşlar, yakın zamanda bayilerin elinde 2017 model elentra 1.6 benzinli otomatik olan göreniniz yada duyanınız varmı? Varsa eğer sizden rica etsem bana haber verir misiniz. Şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım...

• Arkadaşlar kauçuk paspas alacağım.tavsiyeleriniz var mı?

• Arkadaşlar elentra dizellerin yakıt durumu nedir 100km de

• 1991-1994 arası elantralarda bu ikaz sesi nereden geliyor ya da tesisatı nerede acaba diyagramlardan bulamadım siz biliyor musunuz?
  • Elentra makyaj gordu baya guzel olmus kim bilir ne zaman gelir belki 2019 da .Bu nedenle elde kalan 2018 modeller uygun fiyatlara dusebilir. Siz liste fiyatlarina bakmayin .

• Merhabalar, 2012 model elantram sahibiyim. Yaklaşık 2 ay önce cd çalar yada radyo'dan vızzz diye bi ses gelmeye başladı. Cd çalar kendi kendine çalışmaya başlıyor. Cd yi okuyan kısım, sanırım, içinde cd olsun olmasın dönüyor. Fakat içinde cd olsada çalmıyor zaten. Var mı böyle bi sıkıntı yaşayan acaba?

• Arkadaşlar selamlar. Yarın 30 bin bakımı yaptıracağım. Son zamanlarda yaptıran fiyat alan var mıdır? İndirimsiz 820 TL gibi bir rakam dediler.
  • 2017 Elantra için Temmuz ayında 12 ayı doldurduğundan, ilk bakımı için servise gittim 650 TL dediler. Araç daha 5000km deydi. Çıktım kendi ustama gittim. 100TL yağ, servisten aldığım yağ filtresi 40 TL, ustaya verdim 30TL. 170TL ye bitirdim işi. Diğer filtreler zaten tertemiz. Eksik olsun garantisi. Garanti diye milleti soyuyorlar.
    1996 model elantrama 14 yıl bindim arıza yapmadı. Bu yapar mı bilemem. Yaparsa da yapar.
  • Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    5 sene önce servisten orijinal elantra havuzlu paspas almıştım, 100bin km'de aracım, yaz-kış kullandım, koku yapmadı, yıpranmadı, biraz pahalı olabilir ama bir kez alırsınız, tavsiye ederim.
  • Bakım için Ankara Hyundai ATA'dayım.

Elantra Benzinli Style Otomatik Gümüş Gri:99.000 TL

Elantra Benzinli Style Manuel Beyaz Renk:93.000 TL 

(plakalı araçlarmış)

İlgilenenler Satış Temsilcisi Eren Bey'le görüşebilir.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.