Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (323. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.072
Cevap
68
Favori
811.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz_86

Arkadaşlar selamlar. Jant kapağı ile satılan elentra için orjinal çelik jant arıyorum serviste bile yan sanayi var. En güvenilir orjinal çelik jant nerden bulabiliriz?

Anca çıkmacilarda bulursunuz

Oda bi ihtimal

Aracin satis sayisinin azlığını düşünürsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bayinin koyduğu paspaslar çok uyduruk.güzel bişey alayım diyorum,sizler aldınız mı paspas?

• Bendekiler hali paspas

Elantra felan yaziyo sanirim araca ozel

Cok dikkat etmedim ama guzel yani

Herkesinki ayni olmuyormu

• deniz_86 kullanıcısına yanıt
    kardeşim olur mu yokuş kalkış desteği yok tabiki var eğim önemli bunun için sağlam bir rampada frene biraz sert basın bakın nasıl çalışıyor sistem
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    buyrun facebook sayfamıza çok taktıran var fikriniz olur hyundai elantra fan türkiye
  • enginis58 kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Daha sonra yüksek eğimli yerde devreye girdi. Frene basıp viteste olması gerekiyormuş. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginis58

kardeşim olur mu yokuş kalkış desteği yok tabiki var eğim önemli bunun için sağlam bir rampada frene biraz sert basın bakın nasıl çalışıyor sistem

çok sağlam bi rampa olması gerekmiyor

biizm otoparkın girişinde hafif bi rampa var orda bile tutuyor
  • Selam arkadaslar 2014_15 model 1.6 dıesel otomatık hakkında merak ettıklerım bu modeller de

Hepsı 128 beygır olarakmı uretıldı 136 hp varmı

Otomatık sanjımanın uretıcısı ve sanjıman tıpı hakkında bılgı bulamadım pek sanırım tork konvetorlu eskı tıp sorunsuz olanlardanmı

Bu senelerde araclarda olsun sanjımanda olsun bılınen kronık sorunlar varmıdır nelerdır ıkıncı el alırken ozellıkle hangı kısımlara dıkkat etmelıyız cvp veren ark tesekkurler

• Arkadaşlar aracına hiç led lamba takan varmıdır

farlar fanlı imiş çok ses yapıyor diye şikayetler var

iç aydınlatmaları bagaj aydınlatmasını vs led ile değişen varmıdır

kaç mm iç lambalar yazan biyer bulamadım
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Kullanim klavuzunda hepsi tablo halinde mevcut. Ben ön park lambalarini, icerde makyaj ve okuma lambalarini led ile degistirdim.

Ic ampulleri çin sitelerinden temin ettim. 3-4 sene oldu. Ön park ampülü philips marka. O da 2 ay kadar oldu.

Ic lambalar surekli yanmadigi icin cok kaliteli olsun diye bir cabam olmadi. Ancak dis aydinlatmada surekli yanan ampullerin kesinlikle kaliteli olmasi lazim. Cunku led cok isinir. Kalitesiz bir ampulun alev almasi bile muhtemel.

• cozep kullanıcısına yanıt
    128 beygir ve tork konvertorlu sanzimana sahip. Sanzimanla ilgili olumsuz bir sey yasamadim ve duymadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Kullanim klavuzunda hepsi tablo halinde mevcut. Ben ön park lambalarini, icerde makyaj ve okuma lambalarini led ile degistirdim.

Ic ampulleri çin sitelerinden temin ettim. 3-4 sene oldu. Ön park ampülü philips marka. O da 2 ay kadar oldu.

Ic lambalar surekli yanmadigi icin cok kaliteli olsun diye bir cabam olmadi. Ancak dis aydinlatmada surekli yanan ampullerin kesinlikle kaliteli olmasi lazim. Cunku led cok isinir. Kalitesiz bir ampulun alev almasi bile muhtemel.

tabloyu biliyorum ama iç lambaların ölçüleri yok

34 39 41 30 mm vs ne olduğu yazmıyor sadece tipi var

önleri led yapmaya korkuyorum fan sesi yüzünden

pasif soğutmalılar var ama onlarda ne kadar sağlıklı bilmiyorum

• Beyaz otomatik style için 73 bin teklif aldım.Hız sabitleyici sonradan takılmıyor dediler o yüzden kafa karıştı...
  • 2014 elite dizel otomatik düşünüyoruz kullananlar memnunmudur alırken şunlara dikkat edin diyeceğiniz ko ular var mı arkadaşlar

• Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıda ilanda olan 2016 Model Benzinli Manuel Yeni Kasa Elantramı satıyorum. Araç henüz 6.000 KM de ve herhangi bir kazası değişeni vuruğu bulunmamaktadır. Araçta ekstradan 2 numara cam filmi var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2017-cikisli-6000-km-sahibinden-hatasiz-7-yil-garantili-elantra-447130842/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykaraoglu -- 8 Haziran 2017; 12:33:52 >
  • Merhaba arkadaşlar, ben de dün itibari ile aranıza katılmış bulunmaktayım, bir kaç şey sormak istiyorum; ( araç 2017 1.6 Benzinli)
    1- Multimedya ekran önerileriniz
    2- cruise control taktırma şansımız var mı?
    teşekkürler.
  • muratcen kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız. Bende de 2016 style manuel benzinli elentra var. Hız sabitleyici yetkili servisler takmıyor.Hız sabitleyici konusunda Hyundai Assana şikayet maili attım,şikayetvara yazdım ama malesef cevap dahi veremediler. Multimedia olarak Ankara'da bir bayi navimed diye bir marka takıyor,bir diğeri necvox takıyor. 2000 civarı fiyat söylüyorlar. Ankara'da EMR GARAGE var onlarda da 1300 civarına navimex android cihaz var taktıranlar memnun bende bütçeyi ayarlayınca ordan taktırmayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar fırtına grisi elentra style aracım için krom cam çerçevesi siparişi verdim bakalım Piyasada 2 farklı kalitede ürün varmış ben 5 yıl garantili olandan sipariş ettim 450 TL'ye. Gelince ve montaj yapınca görüşlerimi yazarım.
  • deniz_86 kullanıcısına yanıt
    merhaba teşekkürler, ben de biraz önce 1500 TL ye Navimex için anlaştım. Android 6.0 yüklü, geri görüş kamerası dahil. Bakalım hayırlısı artık salı günü montaj yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcen

merhaba teşekkürler, ben de biraz önce 1500 TL ye Navimex için anlaştım. Android 6.0 yüklü, geri görüş kamerası dahil. Bakalım hayırlısı artık salı günü montaj yapılacak.

Hayırlı olsun,hangi ildesiniz? Serviste mi takılacak navimex.
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.