Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (321. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.072
Cevap
68
Favori
811.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenlik sebebi ile park halinde yapmanız gerekiyor onları yazılım olarak değiştirilmiyor. Ama her seferinde bluetooth tanıtmanıza gerek yok. Telefon ile aracınızı eşleştirin telefonunuzda bluetooth açık olduğu her seferde kendisi otomatik bağlanıyor sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor.
  • Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun ilk tecrübelerini paylaşmanı bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebWhite

Güvenlik sebebi ile park halinde yapmanız gerekiyor onları yazılım olarak değiştirilmiyor. Ama her seferinde bluetooth tanıtmanıza gerek yok. Telefon ile aracınızı eşleştirin telefonunuzda bluetooth açık olduğu her seferde kendisi otomatik bağlanıyor sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor.

arama nasıl yapıyoruz rehberden

rehberi aktardım ama aramaya bastığımda son nurmara çıkıyor sadece rehbere giremedim bir türlü

bide sesli arama yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Şu an granit grimi almaya gidiyorum,çok heyecanlıyım...

hayırlı olsun
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sizinki de hayırlı olsun elite plus almıştınız herhalde hatırladığım kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkür ederim sizinki de hayırlı olsun elite plus almıştınız herhalde hatırladığım kadarıyla.

Eyw

Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Bende 2016 ElitePlus alarak aranıza katıldım.Dizel otamatik.
    Şimdilik birbirimize ısınmaya çalışıyouz.Arka bagaj açma düğmesi yok demişlerdi fakat var.Düğme olmasa bile bagaj kapağının önünde durunca kapı 3sn sonra açılıyor.çok hoşuma gitti.ACC,şerit takip,xenon ve kör nokta opsiyon olarak bile alınamaması hoşuma gitmedi.Birde Elektronik park freni olması lazımdı bence.Şimdilik başka bir eksiğini görmedim.
    İlk izlenimlerim geniş ve dizel olmasına rağmen sessiz bir araba.Yakıt olarak üzmezse memnun kalacağımı düşünüyorum.4 gün öce 93,500 e alanı görünce kazıklandığımı hissettim.Ben 95,500 e aldım :(
  • redrock81 R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun süper bi araba.ben 87 ye elite aldım.siz azıcık pahalıya almışsınız.

• Bugün 300 liraya bej renk deri koltuk kılıfı aldım,100 liraya cam filmi çektirdim,koçtaş tan 16 liraya yıkama süngeri aldım.

• quote:

Bugün 300 liraya bej renk deri koltuk kılıfı aldım,100 liraya cam filmi çektirdim,koçtaş tan 16 liraya yıkama süngeri aldım.

Selamlar hocam. Koltuk kılıflarının fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Bende yaptırmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redrock81

Merhaba,
    Bende 2016 ElitePlus alarak aranıza katıldım.Dizel otamatik.
    Şimdilik birbirimize ısınmaya çalışıyouz.Arka bagaj açma düğmesi yok demişlerdi fakat var.Düğme olmasa bile bagaj kapağının önünde durunca kapı 3sn sonra açılıyor.çok hoşuma gitti.ACC,şerit takip,xenon ve kör nokta opsiyon olarak bile alınamaması hoşuma gitmedi.Birde Elektronik park freni olması lazımdı bence.Şimdilik başka bir eksiğini görmedim.
    İlk izlenimlerim geniş ve dizel olmasına rağmen sessiz bir araba.Yakıt olarak üzmezse memnun kalacağımı düşünüyorum.4 gün öce 93,500 e alanı görünce kazıklandığımı hissettim.Ben 95,500 e aldım :(

hayırlı olsun

bu arada o kişi benim :)

benimki biraz farklı bir durumdu çok uzun hikaye

piyasada 96.5 altına pek vermiyorlardılar

• quote:

Bugün 300 liraya bej renk deri koltuk kılıfı aldım,100 liraya cam filmi çektirdim,koçtaş tan 16 liraya yıkama süngeri aldım.

100 liralık film nasıl bişeydir acaba

ben eski getze bile tanıdığa 150ye çektirmiştim 3 sene önce

bej rengin kötülüğü işte

sırf bu yüzden döşemeyi ısrarla siyah istedim
  • deniz_86 kullanıcısına yanıt
    İlk fırsatta paylaşırım

Granit gri+ bej kombinasyonu tam benlik oldu.deri kılıflarda çok şık durdu.

Malesef sesli arama özelliği yok. Araç multimedyasından rehbere ulaşmıştım ama tam adım adım işlemlerini hatırlayamadım. Tekrar yazarım buraya sizin için.
  • redrock81 R kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun emin olun memnun kalırsınız. Yakıt olarak üzmüyor elantra. Ayrıca o dediğiniz özelliklerin hepsi Elantra Sport seçeneği ile haziran sonunda Türkiye'ye gelecek. Opsiyonsuz stabil üzerinde olacak.
  • WebWhite W kullanıcısına yanıt
    Yapmayın vallahi çok üzülürüm 2 ay için :(
    neyse sağlık olsun yapacak birşey yok.Ben yurtdışı versiyonlarında da dolu olanlarda elektronik park freni görmedim.Şerit takip acc falan vardı ama elektronik park freni ve xenon yoktu.Herhalde yeni üretimlere koyacaklar
  • quote:

Granit gri+ bej kombinasyonu tam benlik oldu.deri kılıflarda çok şık durdu.

Grabit gri benimde sevdiğim bir renk

Ama bej olayını sevmiyorum işte

Zevk meselesi tabii bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: WebWhite

Malesef sesli arama özelliği yok. Araç multimedyasından rehbere ulaşmıştım ama tam adım adım işlemlerini hatırlayamadım. Tekrar yazarım buraya sizin için.

Eyw

• quote:

Orijinalden alıntı: redrock81

Yapmayın vallahi çok üzülürüm 2 ay için :(
    neyse sağlık olsun yapacak birşey yok.Ben yurtdışı versiyonlarında da dolu olanlarda elektronik park freni görmedim.Şerit takip acc falan vardı ama elektronik park freni ve xenon yoktu.Herhalde yeni üretimlere koyacaklar

Bence üzülmeyin

O denilenlerle bi 10 lira daha koyar fark olur 25 liraki bence değmez

Ama daha ucuza gelirse şaşırmam çünkü daha önce de sifir aldığım getzden 15 gün sonra yeni donanımı​ çıkmıştı :)

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.