Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.072
Cevap
68
Favori
811.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2011 benzin/Lpg Otomatik Elantra var.
    Ankara şehir içi kullanıyorum. Hergün Kızılay Trafiğinden geçiyorum. Lpg 12 lt/100km.
    Genel olarak memnunum oldukça konforlu bir araç.
    Şehirler arası yakıtı müthiş az. 8lt Lpg/100km
    Yağını filtrelerini Arkadaşım değiştiriyor.
    150-200 civarı rutin bakım tutuyor.

Almak veya kullanmak isteyen arkadaşlara fikir olsun
  • 2016 elite dct 90700 teklif aldım.nasıl fiyat sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende 5. Nesil elantra dusunuyorum . Hep lpgli arac kullandim ama artik yokusta benzinde dahi bayan atmosferik motorlu arabalardan biktim. Turbo benzinli arabayada lpg olmuyor o zaman dizele gecme zamani gelmis demektir dedik ve dizel araclara bakmaya basladim.

Bu arabanin yakiti nasildir yani s.ici 100 kmde nomal kullanimda ve agresif kullanimda yakiti nedir ? Performansi nasildir suan 1.6 meg2 kullaniyorum bununla kiyasla nasil bir performansi vardir .

Yani arabanin artisi eksisi nedir . Suan focus ile elantra arasinda kaldim diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Arkadaslar bende 5. Nesil elantra dusunuyorum . Hep lpgli arac kullandim ama artik yokusta benzinde dahi bayan atmosferik motorlu arabalardan biktim. Turbo benzinli arabayada lpg olmuyor o zaman dizele gecme zamani gelmis demektir dedik ve dizel araclara bakmaya basladim.

Bu arabanin yakiti nasildir yani s.ici 100 kmde nomal kullanimda ve agresif kullanimda yakiti nedir ? Performansi nasildir suan 1.6 meg2 kullaniyorum bununla kiyasla nasil bir performansi vardir .

Yani arabanin artisi eksisi nedir . Suan focus ile elantra arasinda kaldim diyebilirim

olan lpg var sanırım tucsonlarda %45 tasarruftan bahsediyorlar gerçi kit 10k TL sanırım
  • Ali ünlü A kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler, bende mobil 3000 5w30 olandan kullandım sanırım 60 tl ye almıştım. şu anda 64 tl civarında
  • ahmetz84 A kullanıcısına yanıt
    Aracınızda motor yağı olarak hangi marka kullanıyorsunuz tavsiyeniz nedir

• En son tam sentetik Mobil marka 10-30 veya 5-30 du çok emin değilim.
    Ankara'da kışın sabahları soğuk olduğundan ilk numarası 5 veya 10 (örneğin: 5-30 ... 10-30 ) olan yağı tercih ettim.

Yağ işi biraz bütçe meselesi. 60--200 tl arası birçok yağ var..
    Eğer sık sık değiştiriyorsanız marka çok dert değil, ama yağ değişimini bazen erteleyip biraz geç kalıyorsanız o zaman kendini kanıtlamış markalardan yana tercih yapınız. Bu benim şahsi fikrimdir.

@Ali ünlü
  • Black Raven kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir yerden fiyat aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Hayir 2. El düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Hayir 2. El düşünüyorum

Hocam elantrayı focusa üstün görüyorum ben. Dizeli de daha güçlü donanımı da. Önerim 2015 model style design pack bulabilirsen al. Sadece 2015 teki bu donanım hem zengin hem de fiyat olarak makul. Almayı düşündüğümden çok araştırdım. Denemesini çokça yaptım. Yol tutuş, konfor, genişlik vs çok iyi. Parasının fazlasını eden bir araç. Fordun bagajı dar. Motor daha zayıf. Tek avantajı arka süspansiyonun bağımsız olması. Otomatik düşünüyorsan kesin elantra al çünkü fordun powershift i vw dsg gibi sorunlu. Hangisinde karar kılarsan kıl önce deneme sürüşü yapıp düşük km li temiz bir araç almanı öneririm.

• yolda parketmiş yeni elantra görünce yanına gittim İncelemek için. Dış tasarımı önceki modele göre beğendim fakat lastikler nexen markaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2016 elite dct 90700 teklif aldım.nasıl fiyat sizce?

nerden aldın hocam

metalik renk fiyatımı

fiyatlar güncellendi

1000 er lira zam yapmışlar

tekrar aramak lazım

martta elite plus dct için 93500 fiyat vermişlerdi metalik için

bakalım şuan ne oldu
  • Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    ankara altınsoyda 89bin fiyat vermişlerdi bi bak derim
  • Bugün hayırlısıyla siparişi verdim kaporayı gönderdim

kredi işini halledersek inşallah sahip olacağız

elite plus dizel dct kum grisi 93500 tl
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,darısı başıma.bana Antalya fiyat verdi.siz nereden aldınız ve 2016 elite dct için ne fiyat veriyorlar?

• quote:

Hayırlı olsun,darısı başıma.bana Antalya fiyat verdi.siz nereden aldınız ve 2016 elite dct için ne fiyat veriyorlar?

Sagolasin inşallah

İstanbul

Satis elemani tanidik normalde bin lira zam geldi nisanda ama yansitmadilar

Elite hic sormadim

Anahtarsiz giris ve calistirma harika bisey

Latitude den acayip alistim acikcasi benim icin olmazsa olmazin basinda oldugu icin sormadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Sunroof var mı hocam araçta? Fiyat uygun gerçekten Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin dikkat edin bu araçlara nazar çok değiyor Dost önerisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebWhite

Sunroof var mı hocam araçta? Fiyat uygun gerçekten Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin dikkat edin bu araçlara nazar çok değiyor Dost önerisi :)

Amin sagolasin

Sunroof yok 2500 fark istiyor degmez kesinlikle

Simdiki getzimde var 4 senedir 4 defa acmadim

Hem tavani alcaltiyor gerksiz yani bana gore

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, bir sorum olacaktı,
    Focus HB aracımdan memnunum ancak dar gelmeye başladı son zamanlarda, satıp dizel otomadik elantra alma düşüncesine girdim.
    Benim focusu değiştirme isteğimin nedeni bagaj ve arka koltuk genişlik konusundan dolayı, elantra tatmin eder mi ?
    Araçtan memnun olmadığınız yönler var mı ?
  • Elantra 1 adım önde buyrun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginis58 -- 8 Nisan 2017; 18:33:11 >
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.