Şimdi Ara

Hyundai'den A-SUV geliyor: İşte sevimli tasarımıyla Hyundai Casper (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizin böyle kalitesiz ucuz arabalara ihtiyacı var. Yavaş yavaş hindistan brezilya oluyoruz haliyle oralarda satılan ucuz dandik kalitesiz arabaları Türkiye'de görme ihtimalimiz yüksek

• osbah35 O kullanıcısına yanıt

memlekette çok koyun var çay ve saman fırlatmak daha akıllıca haklısınızHyundai'den A-SUV geliyor: İşte sevimli tasarımıyla Hyundai Casper 

• quote:

Orijinalden alıntı: sonofisiris2

bence poncik 18 yaş zengin kız cocuk arabası olur kendisi.

bu arada net olarak kadın arabası micradan

tipsizlikte dünya starı olan juke dan nefret ediyorum... konusu değil ama belirteyim istedim.

Memleketin ne kadar bitik olduğunu gösteriyor konudaki cevaplar....

Şu an dünya'da satın alınabilecek en ucuz araçlardan birisinin "zengin arabası", "zengin karı arabası", "zengin çocuğu için araba" olarak tanımlanması bile komik... peki fakir 18 yaşındaki çocuğuna ne alıyor????

Veya Hyundai'in en küçük ve en ucuz aracını zenginler alıyorsa çocuklarına, diğer markaları kim alıyor? Marslılar mı?

Zenginlerin çocuklarında M3 olur, Cayman olur, ama Hyundai'ın en küçük modeli nedir ya????

• Otomatik i10'u bile 180 bine dayamışlar allahsızlar buna 250'den aşağı istemezler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnanılmaz tatlı bir araç olmuş. Şehiriçi de muhteşem olur. İkinci bir araba alabilecek olsam hiç düşünmeden alabilirim. İ20 fiyatlarına gelse ben çok tutacağını düşünüyorum. Sonuçta bayon var fiyatı ondan düşük olur diye tahmin ediyorum. İçini de biraz derli toplu yaparlarsa. Sadece anahtarsız çalıştırma ve elektronik el freni bile olsa iç görünümde çok farkediyor. Yeni nesil hyundai iç tasarımları söylediklerim dışında ve malzeme kalitesi dışında bence gayet başarılı. Türkiye yollarında da görürüz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al kucağına okşa. Gerçekten çok sevimli.

• Tata Türkiye'ye Nano fabrikası açsa da konuyu kökten çözse.

• Kendilerine göre yapmışlar arabayı ufak tefek insanlar için. Türk ev hanımları maalesef sığamaz buna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Memleketin ne kadar bitik olduğunu gösteriyor konudaki cevaplar....

Şu an dünya'da satın alınabilecek en ucuz araçlardan birisinin "zengin arabası", "zengin karı arabası", "zengin çocuğu için araba" olarak tanımlanması bile komik... peki fakir 18 yaşındaki çocuğuna ne alıyor????

Veya Hyundai'in en küçük ve en ucuz aracını zenginler alıyorsa çocuklarına, diğer markaları kim alıyor? Marslılar mı?

Zenginlerin çocuklarında M3 olur, Cayman olur, ama Hyundai'ın en küçük modeli nedir ya????

Alıntıları Göster

5 li çetenin torunları m3 cayman gibi araçlara biniyor bence. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

juke yeni kasası çok iyi. ön taraf pek değişmemiş ancak genel görünüm çok iyi.

bu araç suv değil olsa olsa suvcuk olur.

son kasası bence idare eder durumda benim bahsettiğim bir önceki kasa.

Hyundai'den A-SUV geliyor: İşte sevimli tasarımıyla Hyundai Casper

bunu normal bir insan tasarlamaz.

• Bunu elektrikli alacaksın. Şehir içi, işe gidiş falan kullanacaksın. Çok tatlı ve maliyetsiz gözüküyor.

• Bu ne tatlı ponçik bir şey ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bizim bir araba alma şansımız var ve buna 200 bin tl verme lüksümüz olamaz, o paraya normal boyutlarda bir araba almak zorundayız, aileye 2.araba alma şansı olan insanlara hitap edebilir diye düşünüyorum.

• Bayon ile aynı fiyatta olabileceğini söyleyebilirim ama ispatlayamam :)

• tam elektrikli konsept. boyutlar şehiriçi için ideal. ancak tabi her türlüsünün fiyatları bizim ülkemiz fakir insanlarına (bu gruba ben dahilim) pahalı gelecektir..

• nissan çuk için ölüp biten bir sürü bayan var. onlara gider bu araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABCdiküçgeni -- 3 Eylül 2021; 11:5:46 >
  • Tasarımı gerçekten çok hoş karakterli duruyor

• Kaç yaşına geldik ve hâlâ araba alamadık. Adamlar artık küçücük arabalar çıkarıyorlar. Herkes alabilsin diye ama bir bir tane bile alamadık. Adamlar yakında tek koltuklu ve kişiye özel araba çıkaracaklar. Biz hâlâ araba alamamış olacağız. Nasıl olacak bilmiyorum bu işler. 2014 yılında arkadaşım Seat Ibiza almıştı. 26 bin TL vermişti. "Bu kadar para bu arabaya verilir mi yağğğ" diye dalga geçiyorduk. Şimdi o araba 160-170 bandında. Şimdi onun arabası var ve benim yok :))

YENİ IBIZA 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Style 129.755 ₺ 64.877 ₺ 35.034 ₺ 630,50 ₺ 356,89 ₺ 346,60 ₺ 231.000 ₺

Ben hangi dünyada yaşıyormuşum. Ahahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 3 Eylül 2021; 18:8:42 >
  • İ10 un suv hali.

Ona buna suv diyerek suv tabirinin ici iyiden iyiye bosaltildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

Otomatik i10'u bile 180 bine dayamışlar allahsızlar buna 250'den aşağı istemezler.

Adamlar değil uzun adam istiyor, marka pahalıya vermek için uğraşmaz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.