DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
HYUNDAİ-DACIA
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
65
Cevap
0
Favori
13.899
Tıklama
Giriş
      02 Haziran 2008 21:45:19
      Sizce hangisi ev kullanımı için alınır ve kullanışlıdır,hızlı gitmesi falan önemli degil

• Teğmen
      123 Mesaj
      02 Haziran 2008 21:48:23
      hyundai

• Yarbay
      17225 Mesaj
      02 Haziran 2008 21:51:05
      dacianin hyundaiye göre kalitesi biraz düsüktür bunun dışında motor aktarma organlari renaulttan oldugu icin pek sorun cıkarmaz ama ben olsam hyundai secerdim

Opel Vectra 1.9 CDDesign sütçü Edition
      150 ps 320 nm 6 ileri Active Select
    • Yarbay
      3776 Mesaj
      02 Haziran 2008 22:16:36
      powered by renault yerine renault secerdim.ancak dacia mi hyundaimi derseniz hyundai derim.en azından 60 km hızla taklaya gelmiyor araba.

bu arada hyundai nin hangi modelini düşünüyorsnuz.

EIRP:Effective Isotropically Radiated Power
      |∇xE=-(dB/dt) | ∇xH=J | ∇.D=φv | ∇.B=0 | D=ϵ.E | B=µ.H |
    • Yüzbaşı
      978 Mesaj
      02 Haziran 2008 22:38:05
      ev kullanımı nasıl bir kullanım oluyor ilk defa duyuyorum bunu?alış verişe gitmek için falan mı?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Haziran 2008 22:42:25
      büyük alışvriş merkezlerine gitmek için,dinize piknige gitmek için sadece yani işe falan gitmek için degil,şehire oradan yazlıga,yazlıktan şehire gibi,

accent modeli

• Yüzbaşı
      978 Mesaj
      02 Haziran 2008 22:52:20

quote:

Orjinalden alıntı: D e n i z

büyük alışvriş merkezlerine gitmek için,dinize piknige gitmek için sadece yani işe falan gitmek için degil,şehire oradan yazlıga,yazlıktan şehire gibi,

accent modeli

bence bu tarz bir araç alacaksan çok fazla bitçe ayırma eğer sıfır alacaksan dacia al ama 2. elde alırım dersen hyundai de alabilirsin tercih senin dostum ama hyundai daha kalitelidir diyebilirim

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      02 Haziran 2008 22:53:43
      hyundai-dacia ikilemine bende düşmüşüm yaklaşık 2 ay önce araba ararken iki aracıda iyice araştırdım dacia aldım ve doğru karar verdiğime inanıyorum
      dacıa bi kere daha yüksek modelde alırsın yani daha yeni b i aracın olur 2005-2006 model dacia alacağın parayla 2000veta 2001 model hyundai anca alırsın
      bide dacia nın görünümü daha hoş duruyo hyundainin yüzü eskidi artık dacia yeni bir araç aldığn hissini fzlasıyla uyandırıyo ama tabi karar senin
      bence dacia

O halde siz Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz (Rahman Suresi)
    • Çavuş
      56 Mesaj
      02 Haziran 2008 23:10:12

quote:

Orjinalden alıntı: hodebabe

hyundai-dacia ikilemine bende düşmüşüm yaklaşık 2 ay önce araba ararken iki aracıda iyice araştırdım dacia aldım ve doğru karar verdiğime inanıyorum
      dacıa bi kere daha yüksek modelde alırsın yani daha yeni b i aracın olur 2005-2006 model dacia alacağın parayla 2000veta 2001 model hyundai anca alırsın
      bide dacia nın görünümü daha hoş duruyo hyundainin yüzü eskidi artık dacia yeni bir araç aldığn hissini fzlasıyla uyandırıyo ama tabi karar senin
      bence dacia

+1

12- Tevbe[24-]
      De ki: "Eğer babalarınız, çocuklarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, aşiretiniz, kazandığınız mallar, az kâr getireceğinden korktuğunuz ticaret ve hoşunuza giden evler, sizlere Allah'tan, O'nun Resûlü’nden ve O'nun yolunda cihad etmekten daha sevimli ise, artık Allah'ın emri gelinceye kadar bekleyedurun.
      02 Haziran 2008 23:22:06

quote:

Orjinalden alıntı: hodebabe

bence dacia

bende aile için bagaj açısındanda vede içinin daha geniş ve ferah olması açısından düşünüyorum

• Yarbay
      6640 Mesaj
      02 Haziran 2008 23:30:48
      Hyundai Amerikan piyasasına girmeyi ve girdikten sonrada o pazarda tutunmayı başarmış bir firmadır

dacia ise renaultun bünyesindedir fakat renault Amerikan pazarında adı geçmeyen bir araçtır

ben accent tercih ederdim

Bir Volkswagen jettamk4 arabam var iyi anlaşıyoruz.. kız arkadaşım yok hiç olmadı dert mi değil

ben jettama oğlum derim o da benim beklentilerimi yerine getirir.. seni seviyorum oğlum..
      03 Haziran 2008 09:50:13

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

Hyundai Amerikan piyasasına girmeyi ve girdikten sonrada o pazarda tutunmayı başarmış bir firmadır

dacia ise renaultun bünyesindedir fakat renault Amerikan pazarında adı geçmeyen bir araçtır

nernin pazarına girerse girsin burada mühim olan benim gönlümün pazarına girecekmiaile için bence dacıa,daha geniş olması buna karar verdim

• Yarbay
      3539 Mesaj
      03 Haziran 2008 12:47:56
      logan mcv bı dene kullan almazsan ben bır sey bilmiyorum

sinema sistemim: benq w-2000 ---- specta contrast grey perde ----- yamaha rx-v781 dolby atmos dts x a/v receiver ----- philips bdp8000 blueray player ----- toshiba ep-30 hd dvd ----- monitor audio bx-6 front ----- dali concept 1 surround ----- dali concept center and surround back ----- mk sound sb-12 powered subwoofer ************************************************************************************************************************************************** stereo sistemim: YAMAHA CDX397MK2 CD PLAYER ---> BLACK RHODİUM OPUS İNTERCONNECT ---> YAMAHA AX497 AMPLİFİER ---> BLACK RHODİUM JİVE SPEAKER CABLE ---> TTAF SPADE ---> MONİTOR AUDİO BX6 SPEAKER
      03 Haziran 2008 12:53:43
      Arkadaşlar ben hyundai accent era 1.6 select almak üzereyim bazı arkadaşlar mcv yi kullan akesin alırsın demişler neden anlamadım biraz bahsederseniz bende merak ettim aracı biliyorumda hiç kullanmadım biraz anlatırmısınız ?

• Binbaşı
      1589 Mesaj
      03 Haziran 2008 13:13:28

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

Hooopp türkiyedeyiz alaka maydonoz stilimi yapıyorsun ?

The Ultimate Driving Machine

• Yarbay
      2211 Mesaj
      03 Haziran 2008 14:57:44
      DACİA desem zaten kimse inanmayacak. HYUNDAI tabikide.

HYUNDAI İ30 CRDI
      03 Haziran 2008 15:11:18

quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

DACİA desem zaten kimse inanmayacak. HYUNDAI tabikide.

evet kimse inanmaz

Leyla İle Mecnun Dizisi Tutkunları
    • Yarbay
      6640 Mesaj
      03 Haziran 2008 15:23:40
      quote:

Orjinalden alıntı: anshered

Alıntıları Göster

Hooopp türkiyedeyiz alaka maydonoz stilimi yapıyorsun ?

yoo amerikan pazarındaki araçların bu ve bunun gibi araçlardan oluştuğunu hepimiz biliyoruz bu pazarda tutunmak kolay değil helal olsun hyundai ye anlatmaya çalıştığım şey buydu

@deniz

dostum hayırlı olsun Allah güle güle kullanmayı nasip eylesin kaza bela vermesin hıza hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggy13 -- 3 Haziran 2008; 15:34:56 >

Bir Volkswagen jettamk4 arabam var iyi anlaşıyoruz.. kız arkadaşım yok hiç olmadı dert mi değil

ben jettama oğlum derim o da benim beklentilerimi yerine getirir.. seni seviyorum oğlum..
    • Yarbay
      3539 Mesaj
      03 Haziran 2008 17:12:08
      zor bır sey degıl gıt bır reno bayısıne bır deneme surusu yap orda vardır deneme aracı kendın gor

bırde orda calısan ustalara falan sor nasıl araba dıye ..
      ne kaybedersın?

sinema sistemim: benq w-2000 ---- specta contrast grey perde ----- yamaha rx-v781 dolby atmos dts x a/v receiver ----- philips bdp8000 blueray player ----- toshiba ep-30 hd dvd ----- monitor audio bx-6 front ----- dali concept 1 surround ----- dali concept center and surround back ----- mk sound sb-12 powered subwoofer ************************************************************************************************************************************************** stereo sistemim: YAMAHA CDX397MK2 CD PLAYER ---> BLACK RHODİUM OPUS İNTERCONNECT ---> YAMAHA AX497 AMPLİFİER ---> BLACK RHODİUM JİVE SPEAKER CABLE ---> TTAF SPADE ---> MONİTOR AUDİO BX6 SPEAKER
    • Yarbay
      2621 Mesaj
      03 Haziran 2008 17:18:17
      hyundai tabiki,dacianinda kendine gore vardir bi guzelligi ama hyundai daha bir agir basiyor,derim nacizane fikrim olarak.

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.