Şimdi Ara

HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
1
Favori
88.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Emekli Jandarma

Bütün Arkadaşların Mübarek Mevlid kandilini kutlar,sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim.Arkadaşlar işlerimden dolayı foruma bir kaç gün uğrayamadım.legion90 sen Accentin 1200 Kg. olduğunu yazmışsın ama ruhsatta 946 yazıyor. Birde virajlara dikkatli ve yavaş girersek araba savrulmaz.

Öncelikle senin ve tüm arkadaşların Mevlid kandili mübarek olsun. Ruhsatta dediğin gibi 946 yazıyor ama kendi katoloğunda 1200 civarı belirtiyor..
  • Arkadaşlar benim arabanın tek anahtarı var yani anlayacağınız yedek anahtar kayboldu servis haricinde yaptırabileceğim yer varmıdır. Anahtar çipli.Servislerde 100-150 arasında Ytl yapıyorlar.varsa fiyatı ne kadardır.
  • arbada kasko varmıydı mevlüt abi varsa kasko hallediyor zaten bildirme zorunluğunda var biliyorsundur.
  • WESTBAM.MİCHELİN ENERGY SERİSİ.SANIYORUM 4 MEVSİM.ENERGY A 3 DİYE GEÇİYOR .
  • Bahri arabanın kaskosu var.pazartesi günü kasgo şirketi ile bir görüşeyim.Teşekkürler.
    quote:

Orjinalden alıntı: tweety arda

WESTBAM.MİCHELİN ENERGY SERİSİ.SANIYORUM 4 MEVSİM.ENERGY A 3 DİYE GEÇİYOR .

tweety arda bahsettiğin bu motor yağımı.
  • MİCHELİN LASTİK GURUBUNDA PERFORMANS LASTİK SERİSİNDE ENERGY 3 A DİYE GEÇİYOR.ANADOLU LASTİK DİYE BİR SİTE VAR SANIYORUM KAYSERİDE LASTİK BAYİİSİ.GOOGLEDAN ANADOLU LASTİK YAZIN ÇIKIYOR.TÜM MİCHELİN VE GOODRİCH LASTİKLERİ VAR O SİTEDE...
  • tweety arda sen ilk başta dört mevsim deyince ben motor yağı anladım.Siteye girdim lastikler güzel fiyatlarıda hesaplı, şu anda kampanya var herhalde.
  • Alıntı:Mynet Haber servisi

LPG'li araç kullanırken dikkat

İzmir (AA)- Makine Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Mehmet Özsakarya, LPG'li araçların güvenli kullanımı için günde en az 5-10 dakika benzinle çalıştırılması gerektiğini bildirdi.

Özsakarya, araçlarda sürekli olarak LPG tercih edilmesi ve hiç benzin kullanılmadan çalıştırılmasının, benzin sistemlerinde tahribata yol açtığını ifade ederek, bunun sonucunda benzinin buharlaşarak, sistemin boru, hortum ve contalarında kurumaya yol açtığını kaydetti. Sistemdeki kurumaların, çatlak ya da deformasyon oluşturabileceğine dikkati çeken Özsakarya, uzun süre sonunda benzine geçilmesi durumunda çatlakların benzin sızıntısına ve yangına yol açabileceğini bildirdi. Özsakarya, ''LPG'li araçların güvenli kullanımı için günde en az 5-10 dakika benzin ile çalıştırılması gerekli'' görüşünü bildirdi.

Öszakarya, LPG'li araçların bilinçli kullanılmasının, bu araçlarda can ve mal kayıplarının önlenmesinde büyük önem taşıdığını vurguladı.

• MEVLÜT BEY NEREDE İKAMET EDİYORSUNUZ?BEN İZMİR K.YAKADAYIM...
  • uyarı için teşekkürler abi güzel olumlu bir uyarı tüp kullanan arkadaşlara dikkat diyorum
    tweety arda lastik konusunda verdiğin öneri içinde teşekkür ederim bizim getzlerdeki lastik sesini keser umarım
  • tweety arda Ben Ankara Eryaman'dayım yalnız izmir'i ve karşıkayı çok iyi bilirim.Ne de olsa Dört yılım geçti orda.
  • RİCA EDERİM WESTBAM.FAYDALI OLABİLDİYSEK NE MUTLU....
  • BU ARADA KUTU İÇİ PERFORMANS HAVA FİLTRESİ ALDIM.BAKALIM NASIL TAKACAĞIM.HAKİKATEN ÇEKİŞTE FARK EDECEKMİ ACABA?PAZAR GÜNÜ KAPUTU AÇIP BAKTIM BLOĞUN ARKASINDA KARA BİR KUTU VAR YANINDA 2 TANE KLİPS OLAN.AÇTIM İÇİNDE GRİ RENKTE FİLTRE VAR.AMA POLEN Mİ HAVA FİLTRESİ Mİ ANLAMADIM TEKRAR GERİ KAPATTIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tweety arda

BU ARADA KUTU İÇİ PERFORMANS HAVA FİLTRESİ ALDIM.BAKALIM NASIL TAKACAĞIM.HAKİKATEN ÇEKİŞTE FARK EDECEKMİ ACABA?PAZAR GÜNÜ KAPUTU AÇIP BAKTIM BLOĞUN ARKASINDA KARA BİR KUTU VAR YANINDA 2 TANE KLİPS OLAN.AÇTIM İÇİNDE GRİ RENKTE FİLTRE VAR.AMA POLEN Mİ HAVA FİLTRESİ Mİ ANLAMADIM TEKRAR GERİ KAPATTIM.

Benim ki sarı renkteydi. Hava filtresi..
  • tweety arda KUTU İÇİ PERFORMANS HAVA FİLTRESİ fiatı ne kadar sorabilirmiyim.

legion90 sen kullandın bu hava filtresini yakıtta ve çekişteki farkı diğer normal hava filtresine göre yüzde kaç oranında farklılık gösterdi. Bunları açıklarsanız diğer arkadaşlarda bilgilenmiş olur.
  • EM.JANDARMA PERFORMANS HAVA FİLT.Nİ 80 YTL.DEN ALDIM.MARKASI SİMOTA.İNT.DE HEPSİ BURADA COM.DİYE BİR SİTE VAR ORADAN GELDİ.
  • quote:

Arkadaşlar benim arabanın tek anahtarı var yani anlayacağınız yedek anahtar kayboldu servis haricinde yaptırabileceğim yer varmıdır. Anahtar çipli.Servislerde 100-150 arasında Ytl yapıyorlar.varsa fiyatı ne kadardır.

ben de anahtarı kaynetmiştim. 4-5 ay önce serviste 55 ytl ye malolmuştu. anahtarı+anahtar açma+ araca kodlanması 55 civarı tutmuştu. servislere bi sor bence
  • quote:

tweety arda KUTU İÇİ PERFORMANS HAVA FİLTRESİ fiatı ne kadar sorabilirmiyim.

legion90 sen kullandın bu hava filtresini yakıtta ve çekişteki farkı diğer normal hava filtresine göre yüzde kaç oranında farklılık gösterdi. Bunları açıklarsanız diğer arkadaşlarda bilgilenmiş olur.

Walla abi performans 3.5 hp arttı. Dyno ya soktuk. Yakıtta ve çekişte ben bir değişiklik görmedim. Yakıt yine aynı. Saygılar...
  • quote:

hihtiyar ben de anahtarı kaynetmiştim. 4-5 ay önce serviste 55 ytl ye malolmuştu. anahtarı+anahtar açma+ araca kodlanması 55 civarı tutmuştu. servislere bi sor bence

Teşekkür ederim arkadaşım verdiğin bilgiler için.

quote:

Orjinalden alıntı: legion90

quote:

tweety arda KUTU İÇİ PERFORMANS HAVA FİLTRESİ fiatı ne kadar sorabilirmiyim.

Walla abi performans 3.5 hp arttı. Dyno ya soktuk. Yakıtta ve çekişte ben bir değişiklik görmedim. Yakıt yine aynı. Saygılar...

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Eğerki yakıtta bir değişiklik olmayacaksa fiat bakımından biraz pahalı.Normal hava filtresi 7-8 Ytl arasında. Birde tweety arda kullansın Onun arabasında değişiklik olacakmı, sonucu ondan bekliyelim.Tekrar bilgiler için sağolun.

• Benim ki açık hava filtresi abi. 20 YTL ye almıştım bende Hepsiburada.com dan.. Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.