Şimdi Ara

hyundai accent ls nasıl bir arabadır...?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
114.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullananlar bilenler yazarsa sevinirim

• broadwayden hallice bi arabadır

bence değmez

en azından 1.5 gl bakmalısın 1.3 olması yüzünden almam açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

broadwayden hallice bi arabadır

bence değmez

en azından 1.5 gl bakmalısın 1.3 olması yüzünden almam açıkçası
    1.3 85 hp motoru ile çoğu 1.4 araçtan daha ataktır, brodway ile kıyaslamanız abesle iştigal olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

1.3 85 hp motoru ile çoğu 1.4 araçtan daha ataktır, brodway ile kıyaslamanız abesle iştigal olmuş.

bu lafına gülerim açıkçası
  • quote:

quote:

İkisinide kullanmış biri olarak broadway accentin ls'nin bile yanından geçemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototube

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Broadway, hiç bir accent modeli ile ne performansta ne de konforda boy ölçüşemez.

• 1300 motor ve enjeksiyonludur. fakat kasaya motor küçük gelmektedir. alabilirsen 1.5 GL veya GLS al. daha atak ve konforludur. tabi fiyat farkıda vardır. en az 2 milyar.
    quote:

Orijinalden alıntı: dr_gorunmez

2001 accent ls nasıl bir arabadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ft19

1300 motor ve enjeksiyonludur. fakat kasaya motor küçük gelmektedir. alabilirsen 1.5 GL veya GLS al. daha atak ve konforludur. tabi fiyat farkıda vardır. en az 2 milyar.
    quote:

Orijinalden alıntı: dr_gorunmez

2001 accent ls nasıl bir arabadır
    2001 demişssin pardon ona göre yorum yapayım.Ben yumurta kasa anladımda.sana tavsiyem Ls donanımı en alt donanım seviyesi 1-2 milyar daha koyup daha donanımlılara göz at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_avalon -- 24 Eylül 2009; 17:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototube

quote:

quote:

istediğiniz yorumu yapın

ben lafımın arkasındayım

1.3 accent ls broadwayden hallice bi arabadır o kadar

• 1999 hyundai accent gls wardı 2000 de almıştım otomatik yumurta kasa hiç bi 2000 den sonraki hiç bi accente değişmem ama 2005 elantra ya değişmiştim
  • arkadasım iyibir secim yapmıssın cunku 1.3 LS serisi en az yakıt tuketen bir modeldir kullananlar rahatlığını ve yol tutusunu bilir kesinlikle ve kesinlikle brodway tarzı arabalarla kıyaslanamaz bile ayrıca bol ve ucuz parçalarıyla tofaş marka şahin doğanlara kafa tutar şunuda belirteyim eğer accent 1.3 LS araç düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle lpg taktırmasınlar 1.3 motor vardır zaten 10 lira az yakıcamdiye aracın orjinalliğini bozmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: boderos

arkadasım iyibir secim yapmıssın cunku 1.3 LS serisi en az yakıt tuketen bir modeldir kullananlar rahatlığını ve yol tutusunu bilir kesinlikle ve kesinlikle brodway tarzı arabalarla kıyaslanamaz bile ayrıca bol ve ucuz parçalarıyla tofaş marka şahin doğanlara kafa tutar şunuda belirteyim eğer accent 1.3 LS araç düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle lpg taktırmasınlar 1.3 motor vardır zaten 10 lira az yakıcamdiye aracın orjinalliğini bozmayın
    2001 1.3 Ls 85 Hp 12V motor.
    Geliştirilmiş süspansiyon. Hareketli direksiyon, sessiz motor,
    Kasaya göre yavaşta olsa tatminkar devirlenen araç, az yakıt,

Devirli kullnımda 3000 d/dk ve üstü atak olup
    3000 d/dk altında çok ekonomiktir.

Broadway ile bu Accent 2001 ls milenyum kasa aracı kıyaslamak
    Acımasızca bir yaklaşım olur.

Boroadway ekmeği yenmiş araçtır. (Makyajlıkasa dahil)

Kusura bakmayınız ama
    40 tane aklım olsa accent e bindikten sonra kibrit kutusu gibi o araca binmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

2001 1.3 Ls 85 Hp 12V motor.
    Geliştirilmiş süspansiyon. Hareketli direksiyon, sessiz motor,
    Kasaya göre yavaşta olsa tatminkar devirlenen araç, az yakıt,

Devirli kullnımda 3000 d/dk ve üstü atak olup
    3000 d/dk altında çok ekonomiktir.

Broadway ile bu Accent 2001 ls milenyum kasa aracı kıyaslamak
    Acımasızca bir yaklaşım olur.

Boroadway ekmeği yenmiş araçtır. (Makyajlıkasa dahil)

Kusura bakmayınız ama
    40 tane aklım olsa accent e bindikten sonra kibrit kutusu gibi o araca binmem.

Alıntıları Göster
    + olarak;

İçeriden açılan depo ve benzin kapağı,
    4 cam otomatik,
    Fasılalı hızı ayarlanabilir silecekler,
    Çok noktadan enjeksiyonlu motor,
    Bagaj lambası

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    selamun aleykum beyler 8000 lira butcem var otomatik 95 accent 1.5 gls yumurta kasa abs klimalı buldum bu arac hakkında ne dersiniz cok sorun cıkartırmı butceme gore en iyisi bu gibi geldi ne dersiniz bir de 98 1.3 lx yumurta kasalar var 8500 ve 1.3 ls 9000 fiyatlarında ama kliması yok bunların hepsi lpg li?? yardım ederseniz sevinirim...
  • quote:

99 accent war 1.3 ls 68 hp aracta özellik diyebileceğim pek bi şeyi yok camlar otomatik değil direksiyon hidrolik değil motor karbüratörlü.benden önceki sahibi sarı sislerden takmış bi de alarm taktırmış. bende cd-mp3 çalar taktm. az yakması en büyük artısı yoldaki en büyük sıkıntım reno master van lar tarafından yokuşta geçilmem o kadar =)

1998 model accent gls olanında hidrolik direksiyon vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 17 Ekim 2011; 0:56:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

99 accent war 1.3 ls 68 hp aracta özellik diyebileceğim pek bi şeyi yok camlar otomatik değil direksiyon hidrolik değil motor karbüratörlü.benden önceki sahibi sarı sislerden takmış bi de alarm taktırmış. bende cd-mp3 çalar taktm. az yakması en büyük artısı yoldaki en büyük sıkıntım reno master van lar tarafından yokuşta geçilmem o kadar =)

1998 model accent gls olanında hidrolik direksiyon vardı.

Alıntıları Göster
    belirttiğiniz araçdan kullanıyorum çok memnunum hiç yolda bırakmadı beni aldım alalı yakıt konusunda çok iyi bayramda köye gittim 270 km yolda 40 TL yaktı . 1.3 motor olmasından korkmayın cidden seri bir araba .

• quote:

Orijinalden alıntı: technoemre

belirttiğiniz araçdan kullanıyorum çok memnunum hiç yolda bırakmadı beni aldım alalı yakıt konusunda çok iyi bayramda köye gittim 270 km yolda 40 TL yaktı . 1.3 motor olmasından korkmayın cidden seri bir araba .

Alıntıları Göster
    selam herkese bende 96 model accent 1.5 gls otomotik vites almayı düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytug rüştü

selam herkese bende 96 model accent 1.5 gls otomotik vites almayı düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim

Alıntıları Göster
    eniştenmde var 98000'de 1.3 motor var ama araç o kadar güzel ve seriki anlatamam.adam 20 lira atıyor 1 hafta yetiryor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

eniştenmde var 98000'de 1.3 motor var ama araç o kadar güzel ve seriki anlatamam.adam 20 lira atıyor 1 hafta yetiryor

Alıntıları Göster
    1997 model hyundai accent ls 1.3 km de kaç tl yakması normal yeni aldım. Birkaç tamirciden sonra ancak 0.28 tl yakıyor sehir içinde normalde kaç tl yakması lazım ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacelock

1997 model hyundai accent ls 1.3 km de kaç tl yakması normal yeni aldım. Birkaç tamirciden sonra ancak 0.28 tl yakıyor sehir içinde normalde kaç tl yakması lazım ??

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaslar hyundai accent 1.3 ls almayı dusunuyorumda her kafadan ayrı bır ses cıkıyor en ufak yukte tosbaga gıbı gıtmeye baslar dıye var mı acaba boyle bırsey 1.5 daha ıyı olabılır ama fıyatıda daha yuksek yanı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.