Şimdi Ara

Hyundai Accent Era 1.5 Crdi Şanzıman hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar.Bir konu hakkında bilgili arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.Hyundai Accent Era 1.5 Crdi aracım var.Bugün 2.viteste sürüş esnasında debriyaja bastım vitesi boşa atacaktım fakat ani bir karar değiştirip vitesi 2 den çok az çıkardığım an geri 2.vitese almaya karar verdim yani vites 2 den boşa düşmeden,2 den boşa doğru giden yoldan geri çekilip 2.vitese takıldı tarafımca.Bu esnada şanzımandan ses geldi ve irkilip yaptığım hatanın farkına vardım ve tam boşa alıp 2 ye atıp devam ettim sorunsuzca.
    20 dakika sonra bu sefer düz yolda nizami şekilde 1 den 2 ye atarken normalde sorunsuz geçmesi gereken yerde aynı ses tekrar geldi ve evimede gelmiştim zaten parkedip eve çıktım.Umarım anlatabilmişimdir arkadaşlar detaylı anlatmaya çalıştım. 2.kez normalde yapmaması gereken yerde aynı sesi yapması içime kurt düşürdü.Sizce sorun nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 11 Mayıs 2020; 17:30:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende’de aynı araç var aracı kullan yakın mesafelerde eğer geçiçlerde cart curt sesler varsa zorlanıyorsa yolda giderken vitesteyken boşa kendi düşüyorsa problem garanti iyi bir tamirciye gitmende fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat_58_1995

Bende’de aynı araç var aracı kullan yakın mesafelerde eğer geçiçlerde cart curt sesler varsa zorlanıyorsa yolda giderken vitesteyken boşa kendi düşüyorsa problem garanti iyi bir tamirciye gitmende fayda var
    Sadece 2.viteste yaptı hocam bakalım tekrar deneyeceğim inşallah tekrarı olmaz durduk yere masraf çıkmasını istemem.Ayrıca mesajı uplamış olayım bu mesajımla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.