Şimdi Ara

HYUNDAİ ACCENT ERA 1.4 SELECT ALDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
21.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: vestigo

kardeş hayırlı olsun. çevrende bazıları diyebilir hyundai/kia alınır mı diye, bal gibide alınır, koreliler otomotivde aştılar kendilerini, avrupalı ve japonlar kadar başarılı sayılırlar, gayette güzel araba, o beğenmediğimiz koreliler bugün dünya piyasasına yayıldılar, dandik marka olsa kabul görmezlerdi, dünyanın 11. büyük ekonomisidir g.kore.
    o fiyata göre çok iyi seçim. bugün gazetede okudum 08 ocağa kadar kampanya sürüyor 5bin ytl indirim yani.

Hyundai aldığmı söylediğimde bazıları öyle tepki veriyor,ama içine bindiklerinde çok güzel araba almışsın diye iniyolar arabadan
  • hayirli olsun güle güle iyi günlerde kullan
  • hayırlısı olsun.
    gule gule kullanın.
    kazasiz belasiz inşallah
  • HAYIRLI UĞURLU OLSUN
  • peşinmi aldınız acaba
  • Bence çok güzel ve derli toplu araba , ilk defa Hyundai nin bu segmentte bir aracını beğendim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ati-rodeon

peşinmi aldınız acaba

18.000 YTL PEŞİNAT VERDİM,7.000 YTL'LİK SENET İMZALADIM.OCAK SONUNA KADAR SÜRE VERDİLER,TOPLAYABİLDİĞİM KADARINI VERECEM,KALIRSA GERİSİNİ KREDİ ÇEKİP VERİRİM ARTIK
  • quote:

Orjinalden alıntı: sessizgemi80

quote:

Orjinalden alıntı: vestigo

kardeş hayırlı olsun. çevrende bazıları diyebilir hyundai/kia alınır mı diye, bal gibide alınır, koreliler otomotivde aştılar kendilerini, avrupalı ve japonlar kadar başarılı sayılırlar, gayette güzel araba, o beğenmediğimiz koreliler bugün dünya piyasasına yayıldılar, dandik marka olsa kabul görmezlerdi, dünyanın 11. büyük ekonomisidir g.kore.
    o fiyata göre çok iyi seçim. bugün gazetede okudum 08 ocağa kadar kampanya sürüyor 5bin ytl indirim yani.

Hyundai aldığmı söylediğimde bazıları öyle tepki veriyor,ama içine bindiklerinde çok güzel araba almışsın diye iniyolar arabadan

öncelikle hayırlı uğurlu olsun.. boşverin siz milletin safsatalarını sanki hepsinin altına bmw 7.40 var hepsi araba experi.. millet doldurmuş kulağını sabit fikirlerle atıp tutuyor.. bitti artık o devirler.. her marka artık araçlarını sağlam ve düzgün yapmaya çalışıyor ekmek aslanın midesinde piyasa geniş... Bugün Hyundai-Kia ya bir gidilsin araçları bir test edilsin , bu fiyatlara bu özellikler ve bu servis hangi markada var bakalım ?
  • hayırlı olsun
  • bende aynı zamn aralıklarında kampanyalardan ötürü araç düşünüyordum iki araç araasında kaldı biri hyundai era digeri chevrolet aveo sedan dı chevroleti tercih ettim cok memnunum saten fiyat lar kafa kafayaydı biraz daha gösterişli geldi bana ne bilim bu hyundailer bir türlü kurtulamadı su uzak dogu havasından seninkide hayırlı olsun nasıl memnunmusun
  • Valla Allah nazardan korusun çok memnunum, araba beklentilerimin de üzerinde çıktı. Sana da hayırlı olsun Allah güle güle binmek nasip etsin.
  • araçlarınız hayırlı olsun hadi bakalım kazasız belasız.
  • Çok iyi tercih yapmışsın

Aracın süper

1100kg'ya karşılık 97 beygir o aracı uçuruyor seni temin ederim limitlerinde kullanıldığında passat 2.0 fsi, tdi veya yeni civiclerle kafa kafaya gidebilen bir araç bunu hız yap diye demiyorum sadece değerini bil :)

Diğer yandan dezavantajı yol tutuşu sanırım bu da lastiklerinden kaynaklanıyor büyük oranda ama ben kiraladığım 2. günde yol tutuşuna da tamamen alışmıştım

Nazar değmesin güle güle kullan

Allah kaza bela vermesin
  • hayırlı olsun. iyi günlerde kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maradona83

bende aynı zamn aralıklarında kampanyalardan ötürü araç düşünüyordum iki araç araasında kaldı biri hyundai era digeri chevrolet aveo sedan dı chevroleti tercih ettim cok memnunum saten fiyat lar kafa kafayaydı biraz daha gösterişli geldi bana ne bilim bu hyundailer bir türlü kurtulamadı su uzak dogu havasından seninkide hayırlı olsun nasıl memnunmusun

Sanki senin kullandığın Aveo denen makina Amerika'da üretiliyor, sen aldığın aracın nerede üretildiğini biliyor musun sayın arkadaşım, ondan sonrada çıkıp kurtulamadılar şu uzak doğu havasından diyorsun. Neyi varmışta kurtulamadılar diyorsun anlamadım. Senin aracın Daewoo ile GM nin birleşmesinden ortaya çıkmış bir chevrolettir. Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alp___

quote:

Orjinalden alıntı: maradona83

bende aynı zamn aralıklarında kampanyalardan ötürü araç düşünüyordum iki araç araasında kaldı biri hyundai era digeri chevrolet aveo sedan dı chevroleti tercih ettim cok memnunum saten fiyat lar kafa kafayaydı biraz daha gösterişli geldi bana ne bilim bu hyundailer bir türlü kurtulamadı su uzak dogu havasından seninkide hayırlı olsun nasıl memnunmusun

Sanki senin kullandığın Aveo denen makina Amerika'da üretiliyor, sen aldığın aracın nerede üretildiğini biliyor musun sayın arkadaşım, ondan sonrada çıkıp kurtulamadılar şu uzak doğu havasından diyorsun. Neyi varmışta kurtulamadılar diyorsun anlamadım. Senin aracın Daewoo ile GM nin birleşmesinden ortaya çıkmış bir chevrolettir. Saygılar...

ayıp ettin boşa sallamıyoruz burda dediklerin dogru aveo korede fabrikası ona bakarsan ne büyük markaları fabrikası var çinde korede artık dünya orada deyim sana ben , şimdi gelelim eleştirine öncelikli olarak benim aracım ondan iyi gibi sözler sarfetmedim iyi okursan anlaşılır ikisi arasında tercih yaptım dedim görünüş bakımından daha gösterişli , aveo sedanlar daha kaslı bir yapıya sahip dış görünüş acısından bu nedenle aveo sedan tercihimdir , illaki hyundailer için geçerli degil kıalar da mesela öle kökeni uzakdogu ülkeleri oldugndan , bu uzakdogulular kültürlerini yansıtıyor araçlrın farlar cekik gövde zayıf gibi gözüküyor bu gibi özellikler işte... şimdi araçlara bktıgında nerenin malı oldugu belli göz var nizam var öle degilmi yanlişmıyım görünüşleri böle ne yapılım
  • hayırlı olsun...
  • fotoğraf isterük
  • fiyatına göre güzel araba;ben şahsen pek tipini beğenmemekle beraber bir clio sümbül bir city bir albea ya göre daha iyi bir tercih.hayırlı günlerde kullanın kazasız belasız...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.