Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mf09

nereden aldıniz link verebilirmisiniz.

Benim araç 2012 model üzerinde radyo CD çalar vardi onu değiştirdim. Samsun'da bir elektronikçiden aldim. 1400 tl ye mal oldu. navigold marka. Siz İstanbul'da iseniz kendiniz sorun saticisina. Belki daha uygun olur.Oktay ithalat Google yazınca çıkıyor adresi.

(Ali express sitesinde de "verna Android" olarak arayabilirsiniz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zkose41 Z kullanıcısına yanıt
    mugladayim ben. aliexpresten baktim oradakiler 800-1000 liraya geliyor nerdeyse 300 400 fazla verip buradan almayi dusunuyorum herhangi bi sorunda muhattap bulabilmek icin hemde yurtdisinin proseduru cok yok gumruk vergisi yok trt bandrol neredeyse ayni paraya geliyor.netten dediginiz yere bir bakayim.tesekkurler

• Arkadaşlar merhaba

Dizel 2015 bir araç buldum, otomatik. Almak üzereyim.

Araçla ilgili tek soru işaretim "frenleri tutmuyor yeaa" dedikodusu.

Bir de hoparlorleri, araç içi müzik akustiği nasıldır ?

Yorumlarınız çok mühim. Şimdiden çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Assistant Referee

Arkadaşlar merhaba

Dizel 2015 bir araç buldum, otomatik. Almak üzereyim.

Araçla ilgili tek soru işaretim "frenleri tutmuyor yeaa" dedikodusu.

Bir de hoparlorleri, araç içi müzik akustiği nasıldır ?

Yorumlarınız çok mühim. Şimdiden çok teşekkürler.
    Bende saydığınız 2 maddede de sıkıntı yok. Bende düz vites var.
  • Slmlar 2012 blum var, farlarını değiştirmek istiyorum.

Bu farlar yıllara göre kaşlı ve ledli olarak değişiyor, kaşlı olarak uyarmı dostlar...?

• Merhabalar.

1.4.dcvt -ccvt arasindaki farklar.nelerdir

Lpg.uyumu nasıldır

Şehir.ici şehir dışı ortalama.kac.litre tuketiyorsunuz

• Herkese iyi günler arkadaşlar.

Aracım ile ilgili bir sorunum vardı burda yardımcı olabilecek birileri olduğunu düşündüm

Arkadaslar arac ile bozuk yollardan geçerken alttan takir tukur sesler geliyor alt takımda sıkıntı olduğunu düşündüm ustaya gösterdim bir sorun olmadığını sesin direksiyon kutusundan geldiğini söyledi değişim ücretinin de 4 5 bin lirayı bulacağını söyledi.

Direksiyonu sağa sola cevirdigimde ses çıkmıyor herhangi bir boşluk yok ve direksiyon sertlesme yapmiyor

Bu tarz sorun yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor arkadaşlar

• Yeni kasası gelmeyecek herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar araca kasko yaptıracağım ancak LPG fabrika çıkışı mı sonradanmı takıldı diye soruyorlar. Ben aracın ikinci sahibiyim.

Araç 2012 model 1.4 cvvt otomatik

Bu konuda bilgisi olan varmı

• rasim535 R kullanıcısına yanıt
    Fabrika montajlı LPG accent blue için söz konusu değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba accent blue 2012 1.6 dizel sahibiyim. 2 gün önce aracına ilk harekrt ettikten sonra hizlandim ve 4. Viteste 3000 devre gelince araç sanki yutkunuyormus gibi tekler yaptı ve motor ariza lambası yandı. Sonrasinda 3000 devir uzerine cikamadim. Araci ertesi gun calistirdigimda 3000 deviri geciyordu ama lamba halen yaniyor. Sorun ne olabilir ? Servise götüreceğim ancak köyde çalıştığım için 70 km en yakın sanayi kar yağışı sebebi ile çıkaramadım araç yatıyor.

• 2017 model benzinli mode plus arabamı başka araç alacağım için satıyyorum. Araba sadece on binde., beyaz renkli hata boya tramer yok.
    Fiyat 66 bin
    İlgilenen olursa pm atabilir

• 35fatih 3 kullanıcısına yanıt
    selam sıkıntı halloldu mu. aynısını başka bir araçta yaşadık direksiyon kutusu dediler ama fren diskleriyle alakalıydı.
  • Arkadaşlar merhaba

2018 accent blue şirket aracım var.
    Telefonda kimle konuşsam ses çok kötü geliyor diyor yok mudur bunun çaresi? Tuningçilerde mikrofonu başka yere uzatma falan yok mudur? Resmen eziyet çekiyorum.

Aracı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum;
    1-Şehir dışına sık çıkıyorum bu ara, hız sabitleyici yok çok kötü
    2-Yan aynalar ısıtmalı değil yağmurda kazaya davet çıkarıyor aliexpressten yapışkan sticker sipariş ettim bakalım işe yarayacak mı
    3-Hızlanması çok iyi eski aracıma göre resmen uçuyor
    4-geri görüş kamerası taktırmayı düşünüyorum plaka aydınlatma kısmına takılyormuş bi yerini delmeden.
    5-kolçak yok nerede yaptırabilirim? Aklımda serviste orjinal yaptırmak var, fikriniz nedir?
    6-camlara film çektiricem malum önümüz yaz kaç numara yaptırıyım?

Arabadan anlayan bir insan değilim yaklaşık 2 senelik şoförüm bir önceki aracım opel corsa idi full paket olduğu için yukarıdaki konularda alışması zor oldu

Satıyorum bu arada düşünen olursa:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-111-yil-otomatik-669004453/detay

• Arkadaşlar selamlar,

2014 model 30.000 Km de benzin lpg otomatik araç alarak bende aranıza katıldım...

Aracın üzerinde hankook 195 50 16 lastikler var, yıl olarak eskidikleri için değiştireyim mi diye düşünürken sizlere de sorup tecrübelerinizden faydalanmak istedim;

Lastik olarak ne önerirsiniz,

ilk incelememde Kormoran, Petlas, Momo, Kumho, Falken, bütçeyi 450 TL üzerine çıkarırsamda Lassa ve Continental markalarını gördüm,

Bir konu daha var, 205 55 16 Oluyor mu peki, bu ebat ile değiştiren oldu mu ?

Sizlerden kullanıcı yorumlarını ve yönlendirmelerinizi bekliyorum.
    Değerli yorumlar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 22 Nisan 2019; 0:23:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_efe

Arkadaşlar selamlar,

2014 model 30.000 Km de benzin lpg otomatik araç alarak bende aranıza katıldım...

Aracın üzerinde hankook 195 50 16 lastikler var, yıl olarak eskidikleri için değiştireyim mi diye düşünürken sizlere de sorup tecrübelerinizden faydalanmak istedim;

Lastik olarak ne önerirsiniz,

ilk incelememde Kormoran, Petlas, Momo, Kumho, Falken, bütçeyi 450 TL üzerine çıkarırsamda Lassa ve Continental markalarını gördüm,

Bir konu daha var, 205 55 16 Oluyor mu peki, bu ebat ile değiştiren oldu mu ?

Sizlerden kullanıcı yorumlarını ve yönlendirmelerinizi bekliyorum.
    Değerli yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Bu model de forum ölmüş :)

kendi soruma kendim cevap yazayım ki birileri araştırırsa faydam olsun;

Dün Tüvtürk müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım bana aracın muayeneden geçmesi için üzerindeki lastiklerin aracın kapısında bulunan etiket üzerinde yazan ölçülerde olması gerektiğini söyledi.

bende hemen etikete baktım ve 195 50 16 olarak lastik ölçüsü gördüm he birde 175 .. 14 lü bir ölçü daha vardı ama mevcut jantlarım 16 olduğu için o ölçüyü dikkate almadım (Belki kış lastiği alırken ona bakarak ilerlerim )

yani mecburen 195 50 16 almak zorundayım...

Lassa da ve continental de bu ebat üretilmiyor, sitelerinde bu ebat yok, mecbur falken, petlas, kumho bakıcam.

Kormoran diye bir marka dan bahsettiler, onu duyan kullanan bulabilirsem ve yakıt tüketimine etkisi az ise alabilirim.

• talhanov T kullanıcısına yanıt
    Biraz gec oldu ama baska arkadaslara faydasi olmasi acisindan yine cevaplayim istedim.

Evet hallettim direksiyon kutusunda bosluk varmis onu sıkıştırdı usta halloldu. Gayet uygun fiyata yaptirdim. Tamirin uzerinden yaklasik 3 ay gecti ama cok cok az yine ayni ses gelmeye basladi belki baska bir yerinden dolayi o sesi yapiyordur. İlerleyen zamanlarda ogrenirim artik su an icin rahatsizlik vermiyor.

İzmirde yine bu tur problemi yasayan var ise iletisime gecebilir benimle yardimci olurum

• Merhaba arkadaşlar, başlık çok hateketli olmasa da geriye doğru epey okudum. Genel olarak izlenim iyi. Sorularım var, tecrübeliler yardımcı olursa memnun olurum.
    Aracımı sattım, dizel otomatiğe geçmek istiyorum.
    Arkadaşım yurt dışına yerleşecek. Sen de ben de başkasıyla uğraşmayalım, aracı sana veteyim dedi. 2014, dizel otomatik modr plus, boya değişen hasar kaydı yok. 110bin km ve 63.000 diyor.
    - araçta triger kayışı var mıdır? varsa kaç binde değişir?
    - baskı balata ortalama kaç binde değişir? ihtiyaç durumunda değişir aslında ama yaklaşık bilgi var mı?
    - hız sabitleyici yok sanırım. ekleyen var mı? maliyet nedir?
    - kışlıklarım 205 55 16 idi. bunları kullansam kışın sıkıntı olur mu?
    - herhangi bir kronik sıkıntımız var mı?
    - olur da sevmezsem ikinci eli nasıldır dizelin?

aslında aklımda 2012 corolla elegant var ama hem daha küçük yapısı ile eşim daha rahat kullanır hem tanıdık aracı olduğundan içim rahat.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Kavramalı dct sanzuman sıkıntılı.. her zamanda garantiye girmiyor eğer arac garantiminse..
    Direkt uzak durun.
    2014 öncesi tam otomatikler sorunsuzdur.
    Baski balata kullanıma göre değişir ama 70 80 bin üstü zor..değişimde çok masraflı 7-8 bin liralar..
    Kayış yok triger zincir..ses yapana kadar ortalama 250 bin ve ustu

• Merhaba,

Kısmet olrusa 1-2 gün içinde 2016 accent blue manuel crdi mode plus alacağım. Fakat navigasyon kartı içidne yok sanırım. Bunu satın alabileceğim satan var mı acaba?

Birde nelere dikkat etmeliyim kullanırken ekstra neler yapmalıyım?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.