Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frmdls

Merhaba arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var. Aracımı satmaya karar verdim ancak ilan vermedim. Aracıma denk olan ilanlara baktığımda 50 bin üzeri ilanlar görüyorum. hatta bir tane ilan prime modeli olmadığı halde prime yazmış km'si benden de büyük 57000 TL istiyor.

Model : Accent Blue Prime 16. CRDI
    Yıl : 2012
    Vites : Otomatik
    Yakıt : Dizel
    KM : 67.000
    Renk : Kırmızı
    Hasar Kaydı : 2.000 TL
    Değişen : YOK
    Boya : Ön tampon

Ekstra : Navigasyon ve Geri görüş kamerası.

Aracım yukarıdaki bilgiler dahilinde ne kadara ilana koymalıyım sizce. Pazarlıksız fiyat söylerseniz çok iyi olur.

Selam benim aracımda 2012 tüm özellikler aynı sadece ön tampon ve kaput değişeni var km si bile aynı .
    Senin araç için 48.500 alt limit olarak satabilirsin.
    Tabi sana kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: frmdls

Merhaba arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var. Aracımı satmaya karar verdim ancak ilan vermedim. Aracıma denk olan ilanlara baktığımda 50 bin üzeri ilanlar görüyorum. hatta bir tane ilan prime modeli olmadığı halde prime yazmış km'si benden de büyük 57000 TL istiyor.

Model : Accent Blue Prime 16. CRDI
    Yıl : 2012
    Vites : Otomatik
    KM : 67.000
    Renk : Kırmızı
    Hasar Kaydı : 2.000 TL
    Değişen : YOK
    Boya : Ön tampon

Ekstra : Navigasyon ve Geri görüş kamerası.

Aracım yukarıdaki bilgiler dahilinde ne kadara ilana koymalıyım sizce. Pazarlıksız fiyat söylerseniz çok iyi olur.

hocam aracı sattınızmı?
  • Izmir ve yakin illerden 50-60 bin tl araliginda en az mode plus dct otomatik satan varsa forumdan almak isterim ozelden ulabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 2016Otomatik leri şehir içi kaç kuruş yakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Izmir ve yakin illerden 50-60 bin tl araliginda en az mode plus dct otomatik satan varsa forumdan almak isterim ozelden ulabilirsiniz

az yukarda ilan mevcut
  • losttt_28 L kullanıcısına yanıt
    2 ay once sana ozel mesaj atmisim ama donus yapmamissin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sirekete yeni araç gelecek kiralık. Accent Blue Mode Plus 1.6 CRDi otomatik, bu araçta duble ekran ve Bluetooth varmıdır. Teşekkürler.

• Arakdaşlar sahibidende BİZ paket accent blue var , bu paketin farkları nelerdir hangi pakedde daha yakındır. GEnelde hyundai sitesinde MODE ,MODE PLUS , PRIME modelleri açıklaması var.

Biz paket ile bilgi alabilir miyim ? iyi sohbetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 15 Ekim 2017; 12:11:50 >
  • biz en bos paket prime en yuksek
  • Merhaba arkadaşlar. 2012 1.6 crdi 128 bg mode plus düz 50-51 bin tl civarı düşük km alınır mı?

• Model : Accent Blue biz 1.6 CRDI
    Yıl : 2015
    Vites : manuel
    KM : 49000
    Renk : gri (metalik)
    Hasar Kaydı :Yok
    Değişen : Sol ön ve arka kapı
    Boya : arka tampon lokal,marspiyel lokal
    Ekstra : orjinal daaichii ekran ,Navigasyon ve orjinal Geri görüş kamerası, orjinal çelik jant,orjinal sisler

Aracım yukarıdaki bilgiler dahilinde ne kadara ilana koymalıyım sizce.
    Araç servis bakımlı garantisi devam etmekte...

(@frmdls mesajını düzenleyip alıntıladım. hakkını helal et...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmazmustafa

Beyler sirekete yeni araç gelecek kiralık. Accent Blue Mode Plus 1.6 CRDi otomatik, bu araçta duble ekran ve Bluetooth varmıdır. Teşekkürler.

Var hoca mode plus'ta var.
    Ekran mp3 film dizi bluetooth.
    Bluetooth iyi güzel de sizin sesiniz karşıya çok sağlıklı gitmiyor bilginiz olsun. Kimle konuşsam şikayet ediyor.
    Araba hareket halinde iken video oynatma yasağını kaldırmak istiyorsanız ayarlardan kapatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakarici

Hyundai Accent blue da video izlemek için Converter programı tavsiyesi var mı? Acil cevap bekliyorum. Bir kaç tane denedim olmuyor. Bir ara bir uygulama kullandım onu da güncelleyince convert etmez oldu...

Hocam onu çok denedim.
    Format factory diye program var. Onunla bilgisayarda convert ettim.
    Şu ayarı seçmeniz gerekiyor. MP4 480*360 MPEG4 formatını seçmeniz gerekiyor.
    ben 2 gb lik dosya convert edip koydum. O da bi açıyor bir açmıyor. Acayip kasıyor dosya büyük olunca.

Ekranın çözünürlüğü 720*480 bilginiz olsun, bu da bulunsun kenarda.
  • Accent Blue 2016 Mode paket araç sahibiyim.

Farlar aydınlatmaları çok kötü. Bu durumu nasıl çözdünüz?

Araç farı galiba H4 (eski tip bir lamba türü) olarak geçiyor. Garantiyi bozmadan, muayeneden de geçecek bir lamba değişikliği şart. Önerileriniz nedir?

Not: araba aile arabasıdır, şekil değil işlevsellik önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxryum -- 2 Kasım 2017; 22:56:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizx

Accent Blue 2016 Mode paket araç sahibiyim.

Farlar aydınlatmaları çok kötü. Bu durumu nasıl çözdünüz?

Araç farı galiba H4 (eski tip bir lamba türü) olarak geçiyor. Garantiyi bozmadan, muayeneden de geçecek bir lamba değişikliği şart. Önerileriniz nedir?

Not: araba aile arabasıdır, şekil değil işlevsellik önemli.

Hocam modeplus var bizde 2014.
    Aydınlatma fena değil gibi, iş görüyor bende ama size şöyle önerebilirim.
    Eski arabam palio'da büyük değişiklik yapmıştı, değiştirdiğim de. Hele ki yağmurda acayip farkediyor.
    Tam beyaz ampül değil ama, klasik sarı'dan daha beyaz duruyor.
    Osram nightbreaker plus. Tavsiyemdir. Kullandım.
    Orjinalleri patladığı anda değiştireceğim, ya osram nightbreaker alacağım yada philip xtreme vision deneyeceğim.

Videoyu koymadım da kendin açabilirsin
    Nighbreaker vs xtreme vision.
    https://www.youtube.com/watch?v=rNxkYkoSwtQ&t=401s

Bu'da klasik ampülün nighbreaker ile karşılaştırması
    https://www.youtube.com/watch?v=LNsQD3wv9kQ

Philips güzel duruyor gibi.

Tavsiyem xenon gibi işlere girmeyin, merceksiz xenon zarardır, orjinal olmayan xenon çok kötü oluyor. Hem aydınlatma yok dağılıp gidiyor, hem de karşının gözüne tecavüz ediyor.

• Arkadaşlar selam..

Otopark.com'un Youtube'deki Accent Blue incelemesinde klima açıldığında 100km'de 1,5 litre yakıt tüketimi farkettiğinden bahsettiler. CRDI için. Bu doğru mudur? Bu kadar fark nasıl olabilir?
  • Merhaba 1.5 lt klimanın farkedeceğini düşünmüyorum şahsen. öyleyse de çok yazık be.
    Yaz kış farkı yaklaşık 0.8 lt 100 km de yapıyor. Benim ölçtüğüm bu yönde. 16 crdi

Birde lastik üstünde 195 50 16 var. Bu ebattan başka lastik takan var mı.
    Araç bana acayip konforsuz geliyor. 205/55/16 yapsak nasıl olur. Yapan deneyen var mı bunu.
    yaklaşık %4,5 fark edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideSupra

quote:

Orijinalden alıntı: korkmazmustafa

Beyler sirekete yeni araç gelecek kiralık. Accent Blue Mode Plus 1.6 CRDi otomatik, bu araçta duble ekran ve Bluetooth varmıdır. Teşekkürler.

Var hoca mode plus'ta var.
    Ekran mp3 film dizi bluetooth.
    Bluetooth iyi güzel de sizin sesiniz karşıya çok sağlıklı gitmiyor bilginiz olsun. Kimle konuşsam şikayet ediyor.
    Araba hareket halinde iken video oynatma yasağını kaldırmak istiyorsanız ayarlardan kapatın

Eyvallah başkan :)

• 2016 otomatik vites prime modeli kullanıyorum. Bu arabada farların kenarında gündüz ledi var parkları yakınca yanıyor ama o kadar sönükki gündüz belli bile olmuyor bunun bir ayarı falanmı var arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AVSEQ01.DAT -- 9 Aralık 2017; 14:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

2016 otomatik vites prime modeli kullanıyorum. Bu arabada farların kenarında gündüz ledi var parkları yakınca yanıyor ama o kadar sönükki gündüz belli bile olmuyor bunun bir ayarı falanmı var arkadaşlar?

Varmı bilgisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.