Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar burasi yeri degil biliyorum lakin izmir veya yakin illerden blue ariyorum otomatik vites dct en az mode plus veya prime paket satmayi dusunen oursa bana ulasirsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakarici

Merhaba arkadaşlar,

Bende 2015 blue mod plus var. Ekranlı teyp var. Bunda film izlemek istiyorum. Fakat filmleri formatlamam gerekiyor. Bir tane program buldum fakat o da ekranı küçültüyor. Adam gibi formatyalıp film izleyeceğim bir uygulama var mı?

format factory programını dene hocam

• YA-KU-ZA kullanıcısına yanıt
    Format Factory uzun zamandır kullanıyorum. Bir iki modunda dönüştürüp attım ama açmadı.
  • s.a,arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,136hp.crdi,dct accent blue yol bilgisayarı anlık tüketim, grafik ekran olarak görünüyor,kitapçıkta rakamsal değerler olduğu görünüyor,A tip-B tip diye adlandırılmış,rakamsal anlık veriye nasıl dönüştürebiliriz,yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar,

2015 Mode Plus arabamın radyosu adam gibi çekmiyor. böyle bir sorun ile karşılaşan var mı? Bulunduğum bölge de başka araçlarda dinlediğim radyo frekansları benim arabada çekmiyor. Neden olur acaba? bu konuda fikri olan varmı? Ayarlarında bir anormallik göremedim.
  • yakarici Y kullanıcısına yanıt
    Elle aynı frekansı ayarlayınca çekmiyorsa antende sorun olabilir

Otomatik aramada bulmuyorsa güçlü yayınları alan ayar açık olabilir af yada başka bişi idi ayarı var o yüzden yakalamıyordur frekansı

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    İki türde de bulmuyor. Buldukları da sürekli cızır cızır ediyor. 2 yaşında arabanın anteninde nasıl sıkıntı olabilir ki?
  • yakarici Y kullanıcısına yanıt
    Servise gösterin baksın imkanınız varsa detayı bilemem

• 2014 model 58bin km de dizel prime pakete 54000tl verilirmi?
  • Prime paketin de bile hız sabitleme yokmu bu arabanın?
  • International kullanıcısına yanıt
    Ayak var ya yeter sabitleyiciden az yaktırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Ayak var ya yeter sabitleyiciden az yaktırıyorum

Hocam hangi model var sende? 1.6 crdi 2014 model prime paket düşünüyorum.54000tl ye fiyat aldım.Nasıl sence?alınırmı?
    Kime sorsam hyundai arabası alınmaz hele accent blue hiç alınmaz diye dönüş alıyorum.Biraz yorumlayıver.Önceki arabam ford fiesta idi.
    54000 tl 2014 için iyi fiyat. Ben 2011 Mode CRDI kullanıyorum. Çevreye bakarsanız hiçbir şeyden memnun kalmazsınız, Bmw alsan Mercedes alsaydın ya derler. Fiesta ile kısa bi tecrübem olmuştu. En büyük fark motor, Blue'dan inip Fiestaya binince (benim kullandığım 1.4 tdci 70 hp idi sanırım) crdi motoru arıyorsunuz. Sorunuz varsa cevaplayabilirim kullanıcısı olarak
    Sol şeridin fatihı diyon ne diyon alınmaz diyenler neden diyor acaba ne alınırmış onu desinler

2002 den beri hyundaı kullanıyorum

Bende dizel elite i20 var kıcı kırık fiesta dan sonra zaten uçacaksın kullananlar sana detaylı yorum yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: yakarici

İki türde de bulmuyor. Buldukları da sürekli cızır cızır ediyor. 2 yaşında arabanın anteninde nasıl sıkıntı olabilir ki?

Aynı sorun var. Çözüm buldunuz mu?
  • Arkadaşlar aracımı sattım yakın zamanda ama temiz araba bulmanın bu denli sıkıntı olduğunu bilsem borç bulur satmazdım. Şimdi cidden KULLANICISINDAN ön yargısız tarafsız yorum istiyorm

Hyundai accent blue 2012 model 1.6 dizel 128hp 130binde biz sınıfında sanırım baz model. tamponlar değişmiş bunun dışında hata boya olmayan aracı 39 a anlaştım .

Artısıyla eksisiyle arabayı ve fiyatı yorumlayacak arkadaşa dua ederim

Edit: arabayı görmemiştim tanıdık olduğu için öyle pazarlık yaptım sadece. Ama bagaj kapağı içten döşeme yok asr yok sis yok . Sanki yolcu hava yastığıda yok neden bu kadar boş ki bu araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgolo -- 27 Nisan 2017; 22:41:8 >
  • Arkadaşlar merhaba.

1-2 sorum var, cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

1- Bildiğiniz gibi özellikle İstanbul'da çok sayıda ticari taksi Accent Blue var ve bunların geneli Benzin & LPG'li oluyor. Taksici esnaf neden dizel değilde LPG tercih ediyor?

2- Aracın 1.4 benzin motor - CVT şanzıman uyumu ne düzeydedir? Sıkıntı yaşayan yada "ben çok memnunum" diyen var mıdır forumumuzda?

3- Ağır denilebilecek, baş ağrıtacak bir kronik sorunu var mıdır?

4- Son olarak, aracın güvenlik testlerine ulaşamadım. Allah korusun, bir kaza anında yeterli güvenliği sağlar mı? Hoş bir soru değil ama bunu deneyimlemek durumunda kalmış olan varmıdır aramızda?..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Keyifli forumlar.
  • merhaba
    1- benzin/lpg dizele göre daha çok km yapar. taksici biriyle konuştum 700-800 bin km gidiyor motor açtırmadan demişti. Ayrıca bakımları daha ucuz benzinli aracın, bu da taksicilerin işine gelir. Dizel olarak sadece multijet kullanıyor taksiciler, en azından Ankaradakiler öyle
    2- Motor şanzıman uyumu güzel ve sorunsuz. Fakat performans bekliyosanız üzebilir, bu konuda CRDI fişek gibi motor.
    3- 2012-2013 kasalarda arka amortisör kronik sorun, araç zıplama yapıyor. Servise gidince ücretsiz değişimini yapıyorlar. Başka var mı bilmiyorum ama varsa da ağır bir sorun değildir.
    4-iihs güvenlik testi mevcut, euro n capa girmedi. iihs amerika şartlarında daha zorludur. Small overlap frontta başarısız oldu diğerleri iyi ve kabul edilebilirdi. 3 ya da 4 yıldızı vardı tam hatırlayamadım, yanlış olmasın. Ben Doblo ile kafa kafaya girdim, benim hızım 60, doblo 80-90 falandı. Emniyet kemeri takanların burnu bile kanamadı, arkada oturan annem kemer takmamıştı boynu zedelendi, alnına dikiş atıldı.

kısacası ben memnunum, tavsiye ederim. imkan varsa CRDI çok daha keyifli olacaktır. Ben dizel kullanıcısıyım.

• reddemons R kullanıcısına yanıt
    hocam, değerli yorumunuz için teşekkürler.

değerlendirmelere devam ediyorum. Bakalım, kısmet.
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.