Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prime olsa 6 hava yastığı var 4 taneyi kendimi eklemiş
    Yada ben yalnış biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepcol53-

Selamlar cümleten. 2 gün once 2012 accent blue, manuel dizel motor aldim. Araçtan cok memnunum, zaten ilk aracim.
    Mekanik kismindan pek anlamam. Aracla sehir ici toplam 100 km yaptim, ortalama yakit 6.9 gösteriyor. Cok performansli da kullanmiyorum. Bu değer bana biraz yuksek geldi. Sizce bu durum normal mi yoksa filtrelerde ya da baska bir mekanik aksamda problem olabilir mi? Bu arada araç henüz 30 binde..

Soğuktan dolayı, kısa mesafelerde kullandıysanız normal değer.
  • Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt
    hocam prime modelinde kaç adet hava yastığı mevcut ? yan ve perde hava yastıkları ile birlikte toplam kaç adet oluyor bilginiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXENeO

hocam prime modelinde kaç adet hava yastığı mevcut ? yan ve perde hava yastıkları ile birlikte toplam kaç adet oluyor bilginiz varmı ?

6 adet oluyor hocam.

• Bu aracın yerden yüksekliği nedir acaba?
  • Ortalama yakıt sabit 6.9 kalmamiştir anlık değişiyor km yakıt ölçerseniz daha kesin bilgi olur ve problem varmi yokmu daha net anlaşilabilir bu arada hayırlı olsun
  • iyi akşamlar led ampül taktıran varmı acaba birde aydınlatması nasıl farın kapakları kapanıyormu bir zararı olurmu cok kararsız kaldım yardımcı olabilirmisiniz
  • Arkadaşlar mrb 1 ay önce hundai accent blue 2013 dizel araç aldım ilk kez dizel araç kullanıyorum aracı şeiriçi kullanıyorum ve yakıt tüketimi iyi diye aldım fakat 6.6 lt/100 den asagı düşmüyor bu oran normal mi? sizce yoksa ben mi kullanamıyorum?
  • talip7906 T kullanıcısına yanıt
    ilk aracın mı?
  • Hayır daha önce accent 2004 admire tüplü kullanıyordum

• talip7906 T kullanıcısına yanıt
    kısa mesafe kullanıyorsanız kış şartlarında normal tüketim. Bakmayın siz şehiriçi 4 litre yakıyorum diyenlere
  • şirket aracı olarak 1 sene boyunca 1,6 dizel dct sini kullandım çok seri ve yakışıklı arabaydı ama şuan sıfırı 83 bin tl çok para
  • quote:

Orijinalden alıntı: talip7906

Arkadaşlar mrb 1 ay önce hundai accent blue 2013 dizel araç aldım ilk kez dizel araç kullanıyorum aracı şeiriçi kullanıyorum ve yakıt tüketimi iyi diye aldım fakat 6.6 lt/100 den asagı düşmüyor bu oran normal mi? sizce yoksa ben mi kullanamıyorum?

Kışın normal hocam yazın İstanbul içinde 6 litreye düşüyor ancak klimayı acinca 1-1.5 litre daha fazla yakıyor.

• Tsk ederim arkadaşlar ilginiz için

• 2016 Mode plus otomatik benzin için yorumu olan var mı 66 bin görünen fiyat abim %90 üstü engelli onun adına alacağız 45 e düşecek sanırım. Nisanda 2017 si gelecekmiş sanırım fiyat çok yükselir mi acaba veya şu haliyle almalı mıyım tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

2016 Mode plus otomatik benzin için yorumu olan var mı 66 bin görünen fiyat abim %90 üstü engelli onun adına alacağız 45 e düşecek sanırım. Nisanda 2017 si gelecekmiş sanırım fiyat çok yükselir mi acaba veya şu haliyle almalı mıyım tavsiye eder misiniz?

Yenisini alın bence

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Hocam yol tutuşu hakkında kötü yorumlar okudum bayağı. Sonuçta hiçbir şey canımızdan önemli değil. Var mı tavsiye edebileceğiniz otomatik vites 60-70 arasında. Sedan

• mazda 3 sedan bakabilirsiniz. birde kırmızı cok yakısıyor bunlara :)
  • Arkadaşlar merhaba,
    Aracım 2011 model Hyundai Accent Era 1.4 Benzinli modeli.Lpg yok.Taktırmayı düşünmüyorum.Yeni aldım aracımı.Ancak daha önce hangi yağı kullanıldığını bilmiyorum. Yaşadığım bölge Ayvalık yazlık bir bölge. Bu model için kullanılan motor yağı hangisidir. Yardımcı olursanız sevinirim. 5-30 ,5-40 , 10-40 gibi yağlar mı kullanmak gerekir.Araca uygun tam hangisidir.Birde marka olarak tutulan tavsiye edilen hangisidir.?
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende 2015 blue mod plus var. Ekranlı teyp var. Bunda film izlemek istiyorum. Fakat filmleri formatlamam gerekiyor. Bir tane program buldum fakat o da ekranı küçültüyor. Adam gibi formatyalıp film izleyeceğim bir uygulama var mı?
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.