Şimdi Ara

hyundai accent admire 1,6 almayı düşünüyorum. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
20.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sanovel

Bu aracı 16 Bin YTL'ye aldım.çok memnunum. araba orjinal.kesinlikle darbesi boyası çiziği yok. birde sizin söylediğiniz fiyatlar istanbul için ben Adana'dan aldım burda kullanıyorum.Servis Sahibi arkadaşım satmak istersem 17 Bin YTL'ye benden alabileceğini söyledi.

Hayırlı olsun arkadaşım,güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanovel
    Bu aracı 16 Bin YTL'ye aldım.çok memnunum. araba orjinal.kesinlikle darbesi boyası çiziği yok. birde sizin söylediğiniz fiyatlar istanbul için ben Adana'dan aldım burda kullanıyorum.Servis Sahibi arkadaşım satmak istersem 17 Bin YTL'ye benden alabileceğini söyledi.

arkadasim aracin hayirli olsun.

adanali bir admire kullanicisi olarak seni topicimize davet ediyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_16753235/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: oliwer

pahalı biraz. aynı model 20.000 de otomatik vites, eletrikli ısıtmalı aynalar, park sensörlü 15.500 e aldım Kasım ayında.

suruş keyfi cok guzel admirelerin tek sorun bıraz alcak olması ama deger bence almalısın
    admirelerin bu özellikte olanları varmıydı. bende ondan almayı dusunuyorum benım buldugum fıyatlarda 16 . 17 bın cıvarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn05 -- 31 Mart 2011; 22:09:01 >
  • alçaklığı kaybetmek istiyosan 17 jant 205/40/17 koy jant lastık araban yükselir 2004 den berı kullanıyorum daha hıc sıkıntı cekmedım orjınelınden yuksek duruyor..! benım arabam suan yerlerde surunuyo desem yerıdır her kasısten çapraz geçiyorum ..!!!(bide yeeni üye oldum beım aracın fotolarını nasıl yuklıye bılırız bılgın varmı acaba.!!!
  • arkadaslar 31 bin e tek parça boyalı 1.6 admire buldum.nasıl bilirsiniz admireyi ikinci elde sıkıntı çekermiyim? yere çok yakınmı bilgi sahiplerini bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.