Şimdi Ara

Hyunda Accent Admire Spor yay Takıldı (FOTOĞRAFLI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar aracım 2004 Model Hyundai Accent Admire 1.6 Benzin / LPG modelidir. Aracıma spor yay takmak istiyorum. Bunun içinde eibach 3mm yaylarından tercih edeceğim. Fakat şuan aracın fotoğrafta görüldüğü gibi önün arkaya göre havada kalıyor. Bunun sebebi nedir? Düzeltilebilir mi?
    Yada Spor yay taktığımda bu sorun çözülür mü? Bütün amacım iki tarafın eşit olması yada önün arkaya göre basık görünmesi akabinde aracın viraj performsnını yükseltmek.

Teşekkürler.

http://img505.yukle.tc/image.php?id=543820150821_195124.jpg

DÜZENLEME 14 EKİM 2015

Dün aracıma VOGTLAND 35mm yay ve MONROE REFLEX serisi 4 amortisör taktırdım. Son durum aşağıdaki fotoğrafta ki gibidir. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Hyunda Accent Admire Spor yay Takıldı (FOTOĞRAFLI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 14 Ekim 2015; 10:19:23 >

• Arkaya 5 mm Öne 3 mm takarsanız eşitlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

Arkaya 5 mm Öne 3 mm takarsanız eşitlenir.

eibach in 5mm admire için üretilmiş spor yayı yok. yada era nın 5mmlik için olandan alayım sorun olur mu?
    birde önün daha fazla düşmesi için 5mm takmak mantıklı değil mi acaba? arkaya 3 öne 5 yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 30 Eylül 2015; 15:47:55 >
  • Genelde amortisorler patlaksa araç normalde bilmem kaç mm daha alçalır. Sizin de arka amortisorler patlak olabilir. O yüzden öne göre daha dusuk kalmış. Normalde tam tersi on daha dusuk olur çünkü motor var önde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Genelde amortisorler patlaksa araç normalde bilmem kaç mm daha alçalır. Sizin de arka amortisorler patlak olabilir. O yüzden öne göre daha dusuk kalmış. Normalde tam tersi on daha dusuk olur çünkü motor var önde.

bu söylediğiniz benim hiç aklıma gelmemişti. admirelerin ve milenyum kasa accentlerin kronik arka amotisörlerinin çok sık patladığına dair bilgim var. sanırım monreo marka sağlam bi amotisör almakta fayda var. cevap için teşekkürler
  • Konu güncellenmiştir arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
  • çok bişey farketmemiş keşke az daha basık olsaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

çok bişey farketmemiş keşke az daha basık olsaymış

Maglesef 35mmlik disinda vogtland yay yok. Eibach uretmiyor zaten. Merdiven alti urunlerede basvurmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.