Şimdi Ara

HypreX Cloud 2 Hakkında Yardımlarını Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi geceler, konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın forum siteleri aram oldum olası iyi olmadı... :)

Yıllardır Asus Cerberus Kulaklık kullanmaktaydım http://www.vatanbilgisayar.com/asus-cerberus-oyuncu-kulakligi.html eskidiği için değiştirme fırsatı buldum...
    Hemen hemen her yayıncıda gördüğüm benimde çok hoşuma giden hatta hayalim olan HypreX Cloud 2 aldım dün elime ulaştı. Dünden beri oyunlarda deniyorum ama eski aşına olduğum yani Asus da duyduğum sesten çok farklı bir ses geliyor kulağıma anlam veremedim hatta oyunda duyduğum sesleri duymaz oldum kısaca ses kasamaz bir hale geldim. Saatlerce bilgisayar başında oturan biriyim eski kulaklığım ile hiç bir şekilde baş ağrısı yaşamazken bu kulaklık ile başım çatlayacak kıvama geliyor nedeni ise hiç bir şekilde bass yok sadece son şiddette tizz berbat bir ses geliyor. 7.1 den mi kaynaklanıyor anlam veremedim ilk kez 7.1 kullandığım içinde bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum. Son olarak bir kaç sorum olacak size?

Kulaklığın Driver'ı var mı?

Önerebileceğiniz ayarlar var mı?

Son söz: Lütfen yanlış anlamayın burada kulaklığı kötülemiyorum sadece yukarıda belirttiğim sorunlarım var eminim ki bu sorunları bilen birileri vardır yardımlarınızı bekliyorum....

• Driver yok ve ayar çekmek mümkün değil kulaklığa.

Bir çok yayıncıda gördüğünüz keşke sormuş olsaydınız 7.1 aktif ettiğinizde seslerde sapıtma olduğunu söyler. Rahatlık konusunda ben daha şikayet duymadım yani.
  • SMTZHR kullanıcısına yanıt
    Anladım Hocam teşekkür ederim son bir soru normal bir kulaklıktan farklı ses gelmesi veya benim eski sese aşina olmam bundan kaynaklıdır değil mi? Kulaklık bozuk değildir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaganUge

Anladım Hocam teşekkür ederim son bir soru normal bir kulaklıktan farklı ses gelmesi veya benim eski sese aşina olmam bundan kaynaklıdır değil mi? Kulaklık bozuk değildir herhalde

Kulaklık bozuk değildir zannetmiyorum, yeni geçmiş olmandan kaynaklıdır diye düşünüyorum.
  • 7.1 i kapat boş bi olay. Cs go için ses kasmak istiyorsan windows ses yerinden kulaklik ayarlarina girip loudness equalization ı açman gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 6 Şubat 2018; 21:47:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.