Şimdi Ara

Hyperx Fury 3D 480 GB vs Sandisk Ultra 3D 500 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar seçeneklerimi 2'ye indirdim ve karar vermek üzereyim.

Okuma-Yazma hızı olarak Hyperx ikisine de 500 demiş Sandik ise 530/560 demiş.

Bu iki kart fiyat olarak eş değer gibi duruyor ama hyperx 3d sitesinde giriş kart olarak lanse edilirken sandisk'in girişi ssd plus kabul ediliyor. ultra bir üst segment. bu sandisk'in biraz daha üst olduğu hissiyatı doğuruyor bende sizce durum nedir?

Samsung önerisi yapmanıza gerek yok yıllarca Evo kullandım şu an biraz daha f/p oynayamak istiyorum. Bu iki marka da yıllardır milyonlarca ürün satmış markalar. Alınsın ve çöpe atılsın diye yapıldıklarını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 10 Mayıs 2020; 22:17:53 >

• sandisk 500 liraydı en son, diğeri kaç lira ?

sandisk forumda çok öneriliyor, ultra 3d tabi, plus olanı önerilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

sandisk 500 liraydı en son, diğeri kaç lira ?

sandisk forumda çok öneriliyor, ultra 3d tabi, plus olanı önerilmiyor.
    Sadece Trendyol'da TechBurada isimli satıcı 500'e satıyor. Onun haricinde her yerde 600 lira ürün. Ona güvenip güvenmeme ve kaç günde getirir konusunu düşünüyorum.
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    N11 de vardı ben sipariş verdim 5 günde geldi. Yanında başka firmadan ram sipariş ettim ama o daha kargoya bile verilmedi. Verdik de kargo aşırı yoğun sırayla alıyor falan diyorlar. Ama SSD de sorun yok.

Ek : baktım aynı firma Techburada dediğin n11 de 522 liraya satıyor şu an, kupon ile aynı fiyata gelir sanırım, bonus varsa 50 lira da n11 bonus gelir. Satıcı puanı yüzde 100 olumlu. Sıkıntı ihtimali az yani bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 11 Mayıs 2020; 4:16:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.