Şimdi Ara

Hyperx Cloud Alpha S VS Asus Rog Delta Core

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler ağırlıklı olarak fps tarzı oyunlar oynayabileceğim oyuncu kulaklığı arıyordum benım için onemlı olan kalite ve mümkünse değiştirebilir kulak yastıkları malum her 2 yılda bir yastıklar soyuluyor deforme oluyor. +/- 1000 tl civarı bütçem var fazla aşamam. cloud alpha s ile yeni delta core hoşuma gitti özelliklere bakılacak olursa delta 1-2 tık daha iyi gibi tabi kullanmadığım içinde bilemiyorum herkes cloud veya steelseries öneriyor. Bu kulaklıklar hakkında bilgisi olan varsa hangisini önerebilirsiniz yada gene bütçeyi aşmadan başka tekliflere de açığım iyi forumlar
    https://versus.com/tr/asus-rog-delta-core-vs-hyperx-cloud-alpha-s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 2 Haziran 2020; 16:39:37 >

• +güncel
  • Cloud (bende ilk versiyonu var) çok iyi bir kulaklık kesinlikle, çok temiz ve net ses veriyor. Dün akşam birden bire sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı. Onun yerine Edifier kulaklığım vardı onu taktım, kulaklık içi kulaklık taktım sesler inanılmaz boğuk geldi nedense (Creative ses kartım var ayarları hiç değiştirmeden taktım diğer kulaklıkları da). Hiç bir şekilde HyperX tadını alamadım (daha öncede cerberus kulaklık kullanmıştım 60 mm sürücülü olan). Şu an bende kulaklık arayışındayım, o parala çıkmayacağım için Hyperxten sonra yine onun gibi olmasa da ona yakın ses veren bir kulaklık bulmam lazım maksimum 300 TL civarında.
  • +güncel @silentsv ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.