Şimdi Ara

HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığı duyuruldu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığı duyuruldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25839 Mesaj

Kingston’un oyuncu markası HyperX, Computex 2019 teknoloji fuarında birbirinden iddialı yeni ürünlerini sergiledi. Bunlar arasında HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığı dikkat çekiyor.

HyperX Cloud Alpha S özellikleri ve fiyatı

HyperX Cloud Alpha S oyunculara en iyi ses kalitesini sunmayı amaçlıyor. Kulaklık bölümleri içerisinde yer alan çift oda teknolojisi; bassları orta ve yüksek sesten ayırt ederek daha gerçekçi ses tecrübesi sunuyor. Ayrıca ayarlanabilir kaydırma çubuğu ile manuel olarak bass seviyesi kontrol ediliyor.

Ayrıca Bkz.Yandex Haritalar kurumların kullanımına sunuldu

Kulaklık sanal 7.1 surround ses için de kontroller sunuyor. Böylece daha akıcı ses efektleri ortaya çıkıyor. Diğer taraftan oyuncular oyun sesleri ile sohbet sesleri arasında bir denge de kurabiliyorlar.

Kulak üstü kapaklarda büyük minderler kullanılırken kafa bandında da minder yer alıyor. Ayarlanabilir mikrofon köpük ile kaplanmış ve menteşeleri renklendirilmiş. HyperX Cloud Alpha S kulaklık modeli 130$ fiyat etiketine sahip.

|
    |

• Er
    9 Mesaj
    şunun 130 lira olduğunu düşünsenize
  • Yarbay
    2897 Mesaj

Yine pahalı 30 liralık olanlardan alırım.
    |
    |
    mortalblow28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9191 Mesaj
    [04 Temmuz 2020 18:22:09 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    HyperX deyince aklıma RAM geliyor ! :)
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    bu kulaklığı kullanmaya başladım. 2 türlü aygıt görünüyor headset ve game şimdi sadece headset çalışıyor diğeri çalışmıyor olarak gözüküyor yazılım yüklü değil diyor. çok üzülüyorum videolarda söylenenleri yaptım olmadı ne yapmalıyım?
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.