Şimdi Ara

Satılık HyperX Alloy Origins ve Alloy Origins Core

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
6
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kıbrıs İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Klavye
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    HyperX Alloy Origins Core Red Switch

11/08/2020 tarihinde Teknosa'dan alınmıştır. Garantisi devam ediyor. Toplam 15 saat kullanılmadı. İşim gereği numpade ihtiyacım olduğu için bilgisayara takıp çıkarmaya bile üşendim, kullanmadım. Sıfırdan farkı yoktur, kozmetik veya işlevsel en ufak bir kusuru yoktur. Kutusu, kutu içeriği vs. eksiksizdir. Satıştan sonra dijital faturasını mail olarak ileteceğim.

Fiyat: 750 TL ve kargo bana aittir.

Satılık HyperX Alloy Origins ve Alloy Origins Core Satılık HyperX Alloy Origins ve Alloy Origins CoreSatılık HyperX Alloy Origins ve Alloy Origins CoreSatılık HyperX Alloy Origins ve Alloy Origins Core

----------------------------
    HyperX Alloy Origins

12/01/2021 tarihinde D&R'dan alınmıştır. HyperX red switchtir. Aldığımdan itibaren toplamda birkaç ay kullanılmış ve tertemiz kullanılmıştır. Kozmetik veya işlevsel hiçbir sorunu yoktur. Kutusu, kutu içeriği eksiksizdir. Satıştan sonra dijital faturasını mail olarak ileteceğim.

Resimleri uygun olduğumda ekleyeceğim.

Fiyat: 750TL ve kargo bana aittir.

Mekanik klavyelere hep çok ilgim olmuştur. Bu yüzden her beğendiğim klavyeyi aldım. Fakat artık evde hem çok yer kapladıkları için, hem de hangisini kullanacağımı şaşırdığım için en az ilgimi çekenleri satıyorum. Bu konu altında sattığım diğer ürünler aşağıda yer alıyor. Ürünleri Kıbrıs'tan göndereceğim. Ben alırken ortalama 100TL gibi kargo ödedim. Bu yüzden alıcı arkadaşları mağdur etmemek için kargo ücretlerini ben karşılayacağım.

Özel mesaj yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

----------------------------------------------------

Satılanlar:
    Corsair K95 Platinum Brown Switch
    Steelseries Apex 5
    Motospeed CK62 Beyaz Blue Switch
    Zowie EC2-A
    Steelseries Rival 710
    Logitech G513
    Razer Blackwidow Chroma 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argonath LXI -- 6 Temmuz 2021; 19:38:2 >

• Razer için fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motospeed fiyat takip
  • Kendisi yakın arkadaşım, her türlü kefilim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steelseries Rival 710 tarafımca alınmıştır.
  • Hyper alloy takip.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.