Şimdi Ara

Hydrogena ve Yalanları !! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
4.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Konigsrasse

Hala inanan varmi bu adama yok ablam öldü vs kaldi ki oyle bilr olsa kimseyi magdur edemez bu kadar aydir

Adam bomba dolandırıcıya.Allah korusun annem ölse max 15 gün psikolojim bozuk gezerim la 3 ay ne demek.

Ben öz olmamasına rağmen öz gibi sevdiğim bir kardeşimi kaybetmemden 1 sene geçmesine rağmen her gün aynı acıyı yaşarım, hayalini görürüm. Hiçbir yakınını kaybetmemişsin.

Geçmiş olsun patronda sen duygusal bir adammışsın benim için max 15 gün duygulanma süresi.Ölenin arkasından fazla yas tutmak benim inançlarıma ters düşüyor.

Beni yanlış anlama terslemek değil amacım, herkesin kendi olayı bu. Bazı kişiler var cenazede bile güler onlar için de teker teker merhum/merhumenin yanına yer açmak lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hala inanan varmi bu adama yok ablam öldü vs kaldi ki oyle bilr olsa kimseyi magdur edemez bu kadar aydir

Adam bomba dolandırıcıya.Allah korusun annem ölse max 15 gün psikolojim bozuk gezerim la 3 ay ne demek.

Ben öz olmamasına rağmen öz gibi sevdiğim bir kardeşimi kaybetmemden 1 sene geçmesine rağmen her gün aynı acıyı yaşarım, hayalini görürüm. Hiçbir yakınını kaybetmemişsin.

Geçmiş olsun patronda sen duygusal bir adammışsın benim için max 15 gün duygulanma süresi.Ölenin arkasından fazla yas tutmak benim inançlarıma ters düşüyor.

Beni yanlış anlama terslemek değil amacım, herkesin kendi olayı bu. Bazı kişiler var cenazede bile güler onlar için de teker teker merhum/merhumenin yanına yer açmak lazım.

Gülen kişiler karaktersiz insanlar yada psikolojisi aşırı bozulan insanlar oluyor genellikle.Benim demek istediğim başka birşeydide sen anlamışsındır ztn.

• ifşa teq atıor qnqlar
  • anneme falan bişi olursa Allah korusun hayatım kararır. ailemden başka akrabalarıma üzüleceğimi sanmıyorum fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faulen -- 21 Şubat 2014; 21:26:54 >
  • Şimdi şu ablam öldü olayı falan yalan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Insanity

Şimdi şu ablam öldü olayı falan yalan mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_88249080/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_83274758/f_//tm.htm#83274758
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gülen kişiler karaktersiz insanlar yada psikolojisi aşırı bozulan insanlar oluyor genellikle.Benim demek istediğim başka birşeydide sen anlamışsındır ztn.

Anladım sıkıntı yok

• huhu neler olmus burda böyle
  • Uplamaya sıkılmadınız mı?
  • enterasan olaylar donmus burda yeni goruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.