Şimdi Ara

Hydrogena ve Yalanları !! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
4.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

quote:

Orijinalden alıntı: Konigsrasse

+ olarak Gurcell beyinde bu sorumluluğu alması lazım.Senin rütbe verdiğin adam forumda adam dolandıracak bi açıklama bile yapmayacaksın. Oldu.

Zaten kendisi ilk konuda dolandırıcılık söz konusu ise rütbeyi alalım demişti. O konularda hiç tahammülü yok.

Bir sen , bir NDS bir de Hidrojene güvenirdim , adam dolandırıcı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

Hala inanan varmi bu adama yok ablam öldü vs kaldi ki oyle bilr olsa kimseyi magdur edemez bu kadar aydir

Adam bomba dolandırıcıya.Allah korusun annem ölse max 15 gün psikolojim bozuk gezerim la 3 ay ne demek.

Hiç bir yakının falan ölmedi, cenazevi görmedin herhalde. Annen ölse boğazında öyle birşey düğümlenir ki yutkunmaya zorlanırsın , ömür boyu yasını tutarsın. 15 gün psikolojisi bozulurmuş beyefendinin.

hayat boyu yas? böyle düşünüyorsan psikoloğa falan git ebeveyn kaybetme anksiyetin yüzünden hayatın zehir olur. herkes ölüyor sonuçta, abartmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14Yaşındayım

quote:

quote:

+ olarak Gurcell beyinde bu sorumluluğu alması lazım.Senin rütbe verdiğin adam forumda adam dolandıracak bi açıklama bile yapmayacaksın. Oldu.

Zaten kendisi ilk konuda dolandırıcılık söz konusu ise rütbeyi alalım demişti. O konularda hiç tahammülü yok.

Bir sen , bir NDS bir de Hidrojene güvenirdim , adam dolandırıcı çıktı

Hydrogena ve Yalanları !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cortland

quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

quote:

Hala inanan varmi bu adama yok ablam öldü vs kaldi ki oyle bilr olsa kimseyi magdur edemez bu kadar aydir

Adam bomba dolandırıcıya.Allah korusun annem ölse max 15 gün psikolojim bozuk gezerim la 3 ay ne demek.

Hiç bir yakının falan ölmedi, cenazevi görmedin herhalde. Annen ölse boğazında öyle birşey düğümlenir ki yutkunmaya zorlanırsın , ömür boyu yasını tutarsın. 15 gün psikolojisi bozulurmuş beyefendinin.

hayat boyu yas? böyle düşünüyorsan psikoloğa falan git ebeveyn kaybetme anksiyetin yüzünden hayatın zehir olur. herkes ölüyor sonuçta, abartmayın.

Lafın gelişi birader. Çok yakınımı kaybettim ben, neredeyse hergün cenaze evindeydim. Kötü bir duygu. Asıl 15 gün psikolojisi bozulanın psikologa gitmesi gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

ne olaylar dönmüş ya

Burda ki diğer kişi benim biz fiyatta 200 lira olarak anlaştık fakat account bilgilerini verdiğinde bana accountun westte olduğunu söyledi bende westte o fiyata yapamıcağımı söyledim.Konuşmasından da iyi ve aklı başında biri olduğunu düşündüğüm için westte zaten uzun bir süre oynamadığımı ne kadar zorlanıcağımı bilmediğimi söylemiştim bunun üzerine yabancı sitelerin ne kadar fiyata yaptığını söyleyince cevap alamadım kendisinden.

bir kere bile düşünmeden parayı almadan önce accountu boostlayabilirdim bende öyle bir izlenim bırakmıştı kendisi ucuz kurtulmuşuz.
  • SpyNerology kullanıcısına yanıt
    İyi jungle oynuyorsan pre olabiliriz
  • quote:

Sezon 4'te hiç jungle oynamadım. Teknik olarak sezon 4'te 10 oyun bile atmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: Indelicate.

Post sayısının sadece bir sayıdan ibaret olduğunu anlamayanlar var aramızda hala.

10000 mesajım var, TRUST ME

İyi kasmışın mübarek.
  • Ablasinin oldugune de salak gibi inanmistim cidden yazik

• O bizim abimiz

• quote:

quote:

Sezon 4'te hiç jungle oynamadım. Teknik olarak sezon 4'te 10 oyun bile atmadım.

Bugun bt , botrk , hydra kasan renek gorunce duo gerek dedim icimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

quote:

quote:

Ben öz olmamasına rağmen öz gibi sevdiğim bir kardeşimi kaybetmemden 1 sene geçmesine rağmen her gün aynı acıyı yaşarım, hayalini görürüm. Hiçbir yakınını kaybetmemişsin.

Geçmiş olsun patronda sen duygusal bir adammışsın benim için max 15 gün duygulanma süresi.Ölenin arkasından fazla yas tutmak benim inançlarıma ters düşüyor.
  • neler dönüyor yine burda
  • Adam lol uzmanı la siz kimsiniz ?

• Onu iyi bilirdim la ben.
  • lan üzülmüştüm ben ablam öldü diyince yalan mıydı? yeğenimi tc kimlikte kardeşim olarak kaydettirdim demesinden anlamalıydık abi bu ne hayat bilgisi afet hoca pikaçu kerem ilişkisi gibi olmuş
  • quote:

quote:

Ya çok tecrübesizsin ya da kafan güzel.
  • evimi su bastı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Euran Bvrek

lan üzülmüştüm ben ablam öldü diyince yalan mıydı? yeğenimi tc kimlikte kardeşim olarak kaydettirdim demesinden anlamalıydık abi bu ne hayat bilgisi afet hoca pikaçu kerem ilişkisi gibi olmuş

Nasıl bi şizoysa dötünden kanun uydurmuş

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.