Şimdi Ara

Hydrogena ve Yalanları !! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
4.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • + boost yaptıracak parası var demek ki gitsin ilk borçlarını ödesin..
  • GO İFŞA TEAM GO
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

ne olaylar dönmüş ya

Hydrogena ve Yalanları !!

hala inatla bi sebebden ötürü foruma girmediğini düşünen varsa resimlere iyi baksın adam çatır çatır oyun oynuyor vatanda super bilmem neyim diyor ama sabah 4 lere kadar oyun oynabiliyor. gün boyu oyundaymış dün.
    kendi değildir elo boost yaptırıyor olabilir diyenler çokabilir onlarda skorlara farmlara iyi baksın.elo boost yapan adam böle rezil oynamaz her oyunda hemen hemn ölüm sayısı kill sayısından fazla farmlarda op.
    http://www.lolking.net/summoner/euw/29199113#matches

kardesim sen baya hirslanmisin, adam benim friend listte ekli vereyim hesabi gir kufret

Güldürdü.

• Adam forumu ele geçirmiş resmen.Kimseye güvenmeyin beyler adamın bir sürü yan hesabı arkadaşı var belli,durmadan onlara yazdırıyor.Artık çaldıklarını paylaştımı naptı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Indelicate.

Post sayısının sadece bir sayıdan ibaret olduğunu anlamayanlar var aramızda hala.

10000 mesajım var, TRUST ME

Sana güvenmeyen mi var qnq .
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

Orijinalden alıntı: Konigsrasse

Hala inanan varmi bu adama yok ablam öldü vs kaldi ki oyle bilr olsa kimseyi magdur edemez bu kadar aydir

Adam bomba dolandırıcıya.Allah korusun annem ölse max 15 gün psikolojim bozuk gezerim la 3 ay ne demek.

Hiç bir yakının falan ölmedi, cenazevi görmedin herhalde. Annen ölse boğazında öyle birşey düğümlenir ki yutkunmaya zorlanırsın , ömür boyu yasını tutarsın. 15 gün psikolojisi bozulurmuş beyefendinin.

• Resmi için seviyorum sadece
  • Of of of of ne oluyor bu forumda ya. Yoktum bir süre neler olmuş bitmiş. Şaştım kaldım vallahi billahi.
  • quote:

quote:

Hala inanan varmi bu adama yok ablam öldü vs kaldi ki oyle bilr olsa kimseyi magdur edemez bu kadar aydir

Adam bomba dolandırıcıya.Allah korusun annem ölse max 15 gün psikolojim bozuk gezerim la 3 ay ne demek.

+1.
  • İFŞA TEAM
  • Cok fena şeyler oluyor wuu
  • + olarak Gurcell beyinde bu sorumluluğu alması lazım.Senin rütbe verdiğin adam forumda adam dolandıracak bi açıklama bile yapmayacaksın. Oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

quote:

Hiç bir yakının falan ölmedi, cenazevi görmedin herhalde. Annen ölse boğazında öyle birşey düğümlenir ki yutkunmaya zorlanırsın , ömür boyu yasını tutarsın. 15 gün psikolojisi bozulurmuş beyefendinin.

Hala inanıyon mu sen ya.Yazık biraz protein tüket

• quote:

+ olarak Gurcell beyinde bu sorumluluğu alması lazım.Senin rütbe verdiğin adam forumda adam dolandıracak bi açıklama bile yapmayacaksın. Oldu.

Zaten kendisi ilk konuda dolandırıcılık söz konusu ise rütbeyi alalım demişti. O konularda hiç tahammülü yok.
  • bi ara beni dolandırdığı için konusunu açıcam boş zamanımda.
  • quote:

quote:

quote:

ne olaylar dönmüş ya

hala inatla bi sebebden ötürü foruma girmediğini düşünen varsa resimlere iyi baksın adam çatır çatır oyun oynuyor vatanda super bilmem neyim diyor ama sabah 4 lere kadar oyun oynabiliyor. gün boyu oyundaymış dün.
    kendi değildir elo boost yaptırıyor olabilir diyenler çokabilir onlarda skorlara farmlara iyi baksın.elo boost yapan adam böle rezil oynamaz her oyunda hemen hemn ölüm sayısı kill sayısından fazla farmlarda op.

kardesim sen baya hirslanmisin, adam benim friend listte ekli vereyim hesabi gir kufret

onu gold ben yaptım

• quote:

quote:

Ben öz olmamasına rağmen öz gibi sevdiğim bir kardeşimi kaybetmemden 1 sene geçmesine rağmen her gün aynı acıyı yaşarım, hayalini görürüm. Hiçbir yakınını kaybetmemişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AizenQ.Q

quote:

quote:

quote:

ne olaylar dönmüş ya

onu gold ben yaptım

yamulmuyorsam "nasıl gold olunur tavsiyelerim" tarzında bir konusu vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu adam forumda lol uzmani olmadi mi la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.