Şimdi Ara

Hydrogena ve Yalanları !! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
4.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi burda bir karaktersizlik var ama gene ablası ve ailesi hakkındaki yorumlardan kaçınalım ne olduğunu bilmiyoruz günahı başına yalan bile olsa, ayrıca bir insanın böyle bir yalan söyleyeceğine inanmıyorum.
  • daha gelemez o eleman foruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FexeLL

Tabi burda bir karaktersizlik var ama gene ablası ve ailesi hakkındaki yorumlardan kaçınalım ne olduğunu bilmiyoruz günahı başına yalan bile olsa, ayrıca bir insanın böyle bir yalan söyleyeceğine inanmıyorum.

Yalan olmasa herşeye rağmen söylerdi savunurdu bu kadar rencide olmazdı insanların paralarını öderdi . allah bilir ama inanmak icin bi neden yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesabı çalınmış olabilir mi ? yada bu arkadaş seri dolandırıcı felan ilk önce sinsice girerek herkesi kendine güvendiriyor sabırla ondan sonra herkesden alabilidği kadar kod vs. alıp kaçıyor 10 gün sonra foruma gelip ablam öldü yalanını atıyor herkesi kendine inandırıyor daha neler görücez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathlessss

hesabı çalınmış olabilir mi ? yada bu arkadaş seri dolandırıcı felan ilk önce sinsice girerek herkesi kendine güvendiriyor sabırla ondan sonra herkesden alabilidği kadar kod vs. alıp kaçıyor 10 gün sonra foruma gelip ablam öldü yalanını atıyor herkesi kendine inandırıyor daha neler görücez

yok gelirse daha yaratıcı bir yalanla gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathlessss

hesabı çalınmış olabilir mi ? yada bu arkadaş seri dolandırıcı felan ilk önce sinsice girerek herkesi kendine güvendiriyor sabırla ondan sonra herkesden alabilidği kadar kod vs. alıp kaçıyor 10 gün sonra foruma gelip ablam öldü yalanını atıyor herkesi kendine inandırıyor daha neler görücez

Akilli bir insan bunu yapmaz o kadar post kasana kadar asgari ucretle bir iste calissa daha fazla koda sahip olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhauluu

quote:

Orijinalden alıntı: 0zZz

Toplam mesajı 9 ve lol mesaj sayısı 9 olan kişi mi diyor bunu? Açıklamamı yapayım o zaman sana: YGS'ye çalıştığımı için girmiyorum Millete laf sallamadan önce kendi açıklarını kapat, sonra salla.

Kendi açığım neymiş söyler misin :) YGS'ye mi çalışıyorsun? Mağazayı bırakmışsındır herhalde zor olur öyle. Bu arada adın geçtiği gibi forumda bitiyorsun nasıl oluyor öyle bir sistem mi geliştirdiler telefonuna mesaj mı geliyor?

Bence gereksiz yargılama yapıyorsunuz. Bende ilk hydrogena olduğunu düşünmüştüm ama biraz araştırınca arkadaşın 3 aydır lole girmediği ayrıca lolkingden bakıldığında hydrogena nın hesabı ve ikisi duo girmişler. Hydrogena 1987 li mi peki konuda geçmiş ? Ayrıca facebok adresi varsa verir misin mağdur olan insanlar var sonuçta.

• Jasc1453 bu adami cözműş

• ne olaylar dönmüş ya

Hydrogena ve Yalanları !!

• quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

ne olaylar dönmüş ya

hala inatla bi sebebden ötürü foruma girmediğini düşünen varsa resimlere iyi baksın adam çatır çatır oyun oynuyor vatanda super bilmem neyim diyor ama sabah 4 lere kadar oyun oynabiliyor. gün boyu oyundaymış dün.
    kendi değildir elo boost yaptırıyor olabilir diyenler çokabilir onlarda skorlara farmlara iyi baksın.elo boost yapan adam böle rezil oynamaz her oyunda hemen hemn ölüm sayısı kill sayısından fazla farmlarda op.
    http://www.lolking.net/summoner/euw/29199113#matches

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 20 Şubat 2014; 14:55:54 >

• Baya sasirdim ya oyle birine benzemiyordu. Gercekten 26 yasinda falan diyorlar bi de. O yasta birinin boyle seyler yapmasi icin akil sagliginin bozuk olmasi lazim heralde.

• bana d3 olduğunu söylemişti duo girelim dedi smurf kasıyorum dedi tamam dedim nicki warmachine miydi neydi bronz 4 tü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suicune18

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    edit... iftira atan kişinin msjı silindiği için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 20 Şubat 2014; 15:31:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suicune18

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulas. -- 20 Şubat 2014; 15:31:14 >
  • papy0n kullanıcısına yanıt
    Cidden boost yaptırdı mı nasıl gold olunur diye konusu vardı merak ettim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

ayrıca bu kapak konusundan kaçtıkdan sonra 5-6 gündür foruma girmiyor ama oyun oynamaya devam ediyor. bunun yerine bi kaç hafta önce açmış olduğu konuyu yeni hesapla hortlatıyor konudan habersizler arkadaşlarda başın sağolsun diyerek oyununa geliyor. büyük ihtimalde bunlar olurken evde kıs kıs gülüyordr. çünkü okadar insanın parasıı almış ortadan kaybolmuş arayanın birine hastayım hasteyle uğraşıyorum demiş bir başka kişi aramış onada teyzem doğum yaptı demiş. kendide gelip ablam öldü çok mağdur gibi gösterip kimsenin borcunu verdemesini ustalıkla önlemiş taki bir konuda kendi pc resmim diye yabancı birinin pc sni çözünürlük iyi değil ama idare edin diyerek atana kadar... bir arkadaş bu resmin kopya olduğunu kanıtlamış ama bu şizo arkadaşımız şaka yapmıştım veya yakaladınız kankalar diyip konuyu kapatmak yerine siz googlede o siteyi ararken ben orda konu açıyordum diyerek o yabancı sitedeki kişininde kendisi oldugunu idea etmiş hatta şuan işteyim eve gelince bunu size kanıtlıcam KAPAK olucak demiş. tabi biraz araştırınca o kişinin amerikada yaşayan biri oldugu ortaya çıktı ve bu olaydan sonra kendisinden haber alınamıyor.. ama oyun oynamya devam ediyor oyundaki nickinide paylaşanlar onceden burda arkadaşı olan insanlar hatta ablam öldü burda yokum dediği zamanlar bile oyunda oldugunu kanıtlamışlar ve şuanda bile buraya giremezken oyun oynamaya devam ediyor yani interneten falanda uzak değil.

dediğim gibi eğer o resmi atıp yakalandığında şaka yaptım kankalar falan dese kimse üstüne gitmicek ama inatla yalanına devam edince insan ister istemez kızıyor vede linkdeki konuda görebileceğiniz gibi hala parasnı aldığı insanlara ödeme yapmamış...

hala bu adamın belli bir sebebden dolayı buraya giremediğini düşünenler oyun gemişine baksın dün gece sabaha kadarda oyundaymış... hesabın ona ait olduğunu altaki resimden görebilirsiniz.

helal olsun bu adamı bi ara Lol uzmanı gibi bir rütbe vermişlerdi.Zaten başkalarının mesaj sayısı ve kayıt tarihine bakarak laf attığından belli ne olduğu

• quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

ne olaylar dönmüş ya

hala inatla bi sebebden ötürü foruma girmediğini düşünen varsa resimlere iyi baksın adam çatır çatır oyun oynuyor vatanda super bilmem neyim diyor ama sabah 4 lere kadar oyun oynabiliyor. gün boyu oyundaymış dün.
    kendi değildir elo boost yaptırıyor olabilir diyenler çokabilir onlarda skorlara farmlara iyi baksın.elo boost yapan adam böle rezil oynamaz her oyunda hemen hemn ölüm sayısı kill sayısından fazla farmlarda op.

kardesim sen baya hirslanmisin, adam benim friend listte ekli vereyim hesabi gir kufret

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

Cidden boost yaptırdı mı nasıl gold olunur diye konusu vardı merak ettim şimdi

hayır yaptırmadı(ss lerde de göründüğü gibi paranın yasını iş bitiminde veririm demesinden sonra biraz şey oldum)zaten bende işlerimin yogunlugundan geri dönmemişim konuda ismi tanıdık gelince aradım buldum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.