Şimdi Ara

Hwidgen kurtulma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Windows 10'u ilk yüklediğimde Hwidgen ile aktifleştirmiştim, şimdi yasal bir lisans satın aldım, Hwidgen'den nasıl kurtulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlat/Ayarlar/Etkinleştirme bölümünden Ürün anahtarını değiştir butonunu kullanarak yeni aldığınız lisans anahtarını kullanabilirsiniz.

Not: Şuan kullandığınız sürüm ile anahtarınız uyumlu değilse uyumlu bir sürümü yüklemeniz gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 14 Mayıs 2021; 23:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Başlat/Ayarlar/Etkinleştirme bölümünden Ürün anahtarını değiştir butonunu kullanarak yeni aldığınız lisans anahtarını kullanabilirsiniz.

Not: Şuan kullandığınız sürüm ile anahtarınız uyumlu değilse uyumlu bir sürümü yüklemeniz gerekebilir.

Bunu yaptım ama bu anakarta gömülüyor muhabbeti falan canımı sıktı. Yarın bir gün format attığımda Hwidgen kalır mı gene?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Bunu yaptım ama bu anakarta gömülüyor muhabbeti falan canımı sıktı. Yarın bir gün format attığımda Hwidgen kalır mı gene?

Alıntıları Göster

Formattan sonra pc anakarta gömülü olduğu için lisanslayacak otomatik en güvenilir korsan lisanslama yöntemi şuan. Kurtulmak için ise.

CMD'yi yönetici olarka açıp bu komutu girin:

slmgr.vbs -upk

Girdikten sonra pencereyi kapatmadan bu komutu girip ekran görüntüsü alıp paylaşın:

slmgr.vbs /dlv

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.