Şimdi Ara

Huzurlarınızda Sony Xperia Z3+ nam-ı diğer Xperia Z4 video ön inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlar sorunsa ohoooo s6'nın hemen biten bataryası hala stabil olmaması, mobil veri simgesinin kaybolması ,z3'ün berbat ekranı, kapak sorunu ahahah servise ver 1-2 ay uğraş dur. iPhone servisine ver en fazla 1,5 haftada telefon elinde.Özentiymişmişşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

Bunlar sorunsa ohoooo s6'nın hemen biten bataryası hala stabil olmaması, mobil veri simgesinin kaybolması ,z3'ün berbat ekranı, kapak sorunu ahahah servise ver 1-2 ay uğraş dur. iPhone servisine ver en fazla 1,5 haftada telefon elinde.Özentiymişmişşş

Samsungu telefon yerine koyup kıyaslaman komikmiş açın gözlerinizi artık
  • Bazı arkadaşlar sonynin teknik servisinin kalitesiz olduğunu beyan etmiş; yaklaşık 3 hafta önce telefonumun üstüne çorba döküldü ve su ile duruladıktan sonra hoparlörde yağ kalıntısı kalmıştı. Cızırtılı ses dolayısıyla bakırköy kvk servisine gittim telefonla durumu anlattım ve hoparlörün değişmesini rica ettim. Ne fatura ne garanti belgesi hiçbirşey istemeden telefondaki qr kod sayesinde servise alındı telefonum. 2 gün sonra telefonunuz hazır hale gelmiştir mesajını görüp servise gittim, telefonun ekranında sony yazan kısımda darbe gördüm ve durumu servis personeline anlattım. Telefonum tekrar servise alındı ve ertedı güne orjinal sony xperia z3 ekranının takıldığı söylendi ve yedek parçanın orjinal olduğunu kanıtlamalarını istediğimde ise anlayışla kanıtladılar. Demek istediğim şu ki teleservice in kötü olduğu doğrudur ama kvk sony telefonlara ayrı bir yaklaşımda bulunuyor. Bu telefonla teknik servis sıkıntısı yaşamazsınız.

• Bu incelemenin tam olanı ne zaman gelecek? Sayfayı aşındırdım bakmaktan sürekli...

• Bu iş olmuyor Sony.Kullanıcı isteklerini bir türlü kavrayamadı ve satışları hep sınırlı bir fan grubuna olabildi ancak ama oda tüketiyor. Anavatanı japonya'da bile 7. düşmüş.
    Birde Snapdragon'a bel bağlayıp sorgusuz sualsiz SD810 koyup al sana Z4 demek olmuyor işte.HTC gibi yaş tahtaya bastılar şimdi guncelleyip hız düşürerek kurtulmaya çalışıyorlar termal throttling olayından.
    Kısaca bu senenin kazananı Samsung kaybedenleri Sony HTC..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

Bu iş olmuyor Sony.Kullanıcı isteklerini bir türlü kavrayamadı ve satışları hep sınırlı bir fan grubuna olabildi ancak ama oda tüketiyor. Anavatanı japonya'da bile 7. düşmüş.
    Birde Snapdragon'a bel bağlayıp sorgusuz sualsiz SD810 koyup al sana Z4 demek olmuyor işte.HTC gibi yaş tahtaya bastılar şimdi guncelleyip hız düşürerek kurtulmaya çalışıyorlar termal throttling olayından.
    Kısaca bu senenin kazananı Samsung kaybedenleri Sony HTC..

Maalesef dogru. Bizi Samsung'a mahkum ettiler. Guncel bir telefon almak istiyorum mecbur S6 alacaz.

• tasarım tercih meselesidir ve bence sony
    sony nin aksesuar destegi daha fazla iyi arastır
    hizli sarj Sonydede var
    ekran daha parlak olabilir ama sony deki renkler gercege daha yakın samsungta beyaz hala maviye bakıyo
    dayanıklilikta sony daha onde koselerinde darbeyi emsin diye plastik kullanilmis ve su dayakniliği var usb girişide acik
    sony batmaz sen rahat ol

• tasarım tercih meselesidir ve bence sony
    sony nin aksesuar destegi daha fazla iyi arastır
    hizli sarj Sonydede var
    ekran daha parlak olabilir ama sony deki renkler gercege daha yakın samsungta beyaz hala maviye bakıyo
    dayanıklilikta sony daha onde koselerinde darbeyi emsin diye plastik kullanilmis ve su dayakniliği var usb girişide acik
    sony batmaz sen rahat ol

• Bazı arkadaşlar sony bizi üzdü fanları dışında bize kulak vermedi demiş arkadaşım z serisi tasarım sony e aittir ve devam ettirdi şikayetçi olabilirsin özellik olarak çok güzel illaki parmak izi göz tarayıcı olacak diye bir şart yok ileride bir zamanda olur bunlarda teknolojiyi abartmayın kullanısı bir telefon olmuş bazıları bizi s6ya mahkum etti sony demiş git al s6 2k ekran ve düşük pille 7 saat kullanırsın ve herzaman standart bir telefon dedemde bile samsung var niye herkesin elinde var diye mantık bu siz siz olun sony iphone htc den uzak durun sony bize kalsın.

• Aynen yahu. Herkeste de Sony olmayıversin. Bırakın bir farkımız olsun. Profesörden inşaattaki ameleye kadar herkes iphone kullanıyor. Bu telefona elit işidir nasıl diyeceksin? Siz merak etmeyin Sony o kullanılan teknolojilerin atasıdır, bir gün gelir kendisi de kullanır. Şu anki teknolojik alt yapıda 2 gün şarj iddiasıyla çıkıp 2k - 4k ekran kullanamaz. Bunun için kullanıcının en çok ihtiyacı olan şey, bataryaya yöneliyor Sony'de. Ya da gündelik koşullara uygun telefon yapıyor. Su geçirmez demek, ter de geçirmez odadaki tozu da geçirmez demek. Yanlarını kavisli yapıyor yere düşerse köşeleri ezilmesin diye. Alüminyum yan şerit kullanıyor, ısı iletim borusuyla birlikte telefondaki ısıyı dışarı atsın diye. Yani siz bütün bu teknik detayları göz ardı edip, yalancı renklere abartılı özelliklere inanıp almak isterseniz buyurun alın. Biz gündelik koşullara direnç gösteren Sony'yi tercih etmeye devam edeceğiz.

• ne incelemeymis arkadaş 20 gün oldu hala detaylı inceleme videosu gelmedi

• Geçen başka haberde Z3+/Z4'ün ilgi görmediğini yazıyordu, her geçen gün düşüyor satışları çünkü herkese hitap etmiyor ve tasarımı gerçekten kötü.dijital fotoğraf çerçevesi gibi telefon.
    Umarım iyi bir tasarım yaparlarda satışları istenen düzeye gelir.Yoksa bu gidişle bir tek kendi fanlarına satarlar.

• Ya arkadaşım siz s6 yı kötüleyince para filan mı kazanıyorsunuz.Bende bir s6 kullanıcısıyım ve telefon gayet güzel.Siz alın iphone 6 yı boş telefona 2600 tl ver ama s6 nın 2200 tl lik fiyatını çok gör... Buna gülmek değil ağlamak lazım....

• Artik su ayrintili inceleme gelsin bekliyoruz...

• Ses çıkışı Z2 gibiyse yazık o paraya.

• bi kaç gün önce z3 compact aldım kafam rahat :) bununla arasında üst düzey bi fark yok.
  • çok değişiklik yok dense de bir z kullanıcısı olarak gerçekten sony dersini iyi çalışmış diyebilirim.
    benim telefonda su geçirmezlik için 4 kapak varken z3+ ta artık bunu tek kapağa indirgemiş
    sadece sim kart ve sd kart aynı porttan yerleşiyıor
    zaten sık açılan portlar olmadığından kapağın deformasyonu söz konusu değil artık. akıllıca bir dizayn.

şarj-usb bağlantısını telefonun altına almış ve dock için yanda bıraktığı pinlere bu telefonda veda etmiş
    bence de çok iyi yapmış
    üstelik şarj-usb portu kapaksız.. akıl alır gibi değil. bu durumda 1,5 metre suyun altında 30dk garanti veriyor
    bu bile çok ciddi dizayn çalışması demektir.

z nin bence tek eksiği hoperlör gücü ki zaten sonraki modellerde düzeltilmişti

tasarım olarak beğenmeyenler olabilir ama açıkcası ben çok beğeniyorum. saçma sapan yerlerde düğmeler olmaması
    altta rahatça tutabileceğim bir alan olması kesinlikle tercih ettiğim bir durum
    tamamının ekran olması gibi bir fantezim hiç olmadı

çok methedilen diğer android telefonlara bakıldığında adamlar 20 mp 1/2,3" sensör ve f2 lensli kamerayı 6,9mm ye sığdırıyorlar
    kamera kısmında arka tarafta en ufak bir çıkıntı olmadan.

ayrıntıları görmek gerek

bence sony bu işte android tarafın en prestijli modellerini piyasaya sürüyor
    z modeline bile android 5 güncellemesi aldık ne bir takılma ne kasılma sanki ilk günkü gibi çalışıyor
    pil ömrü normal kullanımla 2 gün gidiyor ki demekki ben z3+ alsam 3 günü bulacağım
    diğer arkadaşlarım yanlarında power bank ile gezerken şimdiye kadar hiç şarjsız kalmadım

Sony batsın isteyenler unutmasınlar ki bu onlara değil ama samsung-lg-htc ve apple gibi rakip firmalara yarar
    kullanıcı olarak bize ne faydası olur ki?

sony z serisi ile ilk günde itibaren android pazarına premium kasalar sürmekte ısrar etmeseydi hala 2500-3000 lere plastik kasa yere düştüğünde her bir parçası sağa sola dağılan telefonlar alacaktınız

bunların rekabeti bize yarar.

• ne zaman sony xperia Z3+ ayrıntılı incelemesini yapıcaksınız?

• Yorumları okuyorum da arkadaşlar yararlı yorumlar yapın. marka fanatikliği nedir yahu. oturdum yorumları okudum bilgi alırım diye gül gül öldüm. sanki senin ülkenin ürünleri bunlarda atışıyorsunuz. ben sony z2 kullanıyorum çok memnunum. bundan öncede nexus 4 kullanıyordum. çok memnundum. casper kullanan arkadaşlar çok memnun Venüs kullananlarda çok memnun genarel mobil kullanan arkadaşlarda çok memnun. yani arkadaş hepsi hemen hemen yapmak istediklerinizi yapıyor. sanki çok önemli işler yapıyorsunuz da özellik arıyorunuz. en fazla clash of clans oynuyorsunuz. bu saydıklarım hepside oynadıyor oyunu. güzel ülkemin az gelişmiş insanları. komiksiniz. :)))))

• 1 aydan fazla oldu hala detaylı inceleme gelmedi erdi abi ayıp oluyo artık ama

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.