Şimdi Ara

Huzurlarınızda Sony Xperia Z3+ nam-ı diğer Xperia Z4 video ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Şu telefonu dandik S6 ile bir falan tutmayın. 3 bin Tl veriyorsun Android telefona daha Sd kart takamıyorsun, iki hafta sonra telefon kasmaya başlıyor. Benim 3 sene önce aldığım eskimiş Neo V bile halen Stok rom'da takır takır çalışırken bundan 6 ay sonra çıkan S3'ler uzun zaman önce çöp oldu. Bunu da aynı son bekliyor.
    S6'dansa M4 Aqua ya da Z2 falan alırım minimum 5 sene kullanırım her türlü.
    Kusura bakmayın unuttum, sizin derdiniz kullanılabilirlik değil ego tatminiydi. Öyleyse istediğiniz telefonu sorun etmeden alabilirsiniz.

Sd card yok ama 64 ve 128 gb seçenekleri var boş konuşma
    2 hafta sonra kasıyor muş 70 gündür kullanıyorum gram kasma yok
    Asıl saçmalık 3000 tl verdiğin telin hiç bir havası olmaması 3000 tl verdiğin telin leş kamerası olması 3000 tl verdiğin tele aksesuar bulunmaması 3000 tl verdiğin telin adını kimse bilmemesi
    Sony bu kadar iyi telefon üretseydi çok satardı. Zaten 2 yıldır üst üste zarar açıklıyorlar yakında Sony mobile batar
    Sizden bir şey rica edeceğim lütfen sadece reklamlarda görüp telefonu çok beğenip Ama kendiniz başka marka tel kullandığınız için alamayıp burdada kötülemeyin. İnanın insanlar bu foruma göre telefon almıyor eğer alsaydı herkes G2 z2 m8 felan alıp kimse samsungun yüzüne dahi bakmazdım ve Samsung batardı ama nedense tam tersi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 23 Haziran 2015; 16:09:56 >

• Bu ne ya herkes kendi markasını övüyor :D

Sokak kavgasına döndü iyice :P

Mesut çok doğru söylüyor. Babanızın markası değil bu üreticiler.

Bir telefona 3bin tl vermek için zengin olmak lazım. En azından 3bin tl lik telefon için en az 3bin tl maaş alıyor olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Şu telefonu dandik S6 ile bir falan tutmayın. 3 bin Tl veriyorsun Android telefona daha Sd kart takamıyorsun, iki hafta sonra telefon kasmaya başlıyor. Benim 3 sene önce aldığım eskimiş Neo V bile halen Stok rom'da takır takır çalışırken bundan 6 ay sonra çıkan S3'ler uzun zaman önce çöp oldu. Bunu da aynı son bekliyor.
    S6'dansa M4 Aqua ya da Z2 falan alırım minimum 5 sene kullanırım her türlü.
    Kusura bakmayın unuttum, sizin derdiniz kullanılabilirlik değil ego tatminiydi. Öyleyse istediğiniz telefonu sorun etmeden alabilirsiniz.

Sd card yok ama 64 ve 128 gb seçenekleri var boş konuşma
    2 hafta sonra kasıyor muş 70 gündür kullanıyorum gram kasma yok
    Asıl saçmalık 3000 tl verdiğin telin hiç bir havası olmaması 3000 tl verdiğin telin leş kamerası olması 3000 tl verdiğin tele aksesuar bulunmaması 3000 tl verdiğin telin adını kimse bilmemesi
    Sony bu kadar iyi telefon üretseydi çok satardı. Zaten 2 yıldır üst üste zarar açıklıyorlar yakında Sony mobile batar
    Sizden bir şey rica edeceğim lütfen sadece reklamlarda görüp telefonu çok beğenip Ama kendiniz başka marka tel kullandığınız için alamayıp burdada kötülemeyin. İnanın insanlar bu foruma göre telefon almıyor eğer alsaydı herkes G2 z2 m8 felan alıp kimse samsungun yüzüne dahi bakmazdım ve Samsung batardı ama nedense tam tersi oluyor

2500 tl verdiğim telin kutudan 3 kere çizik çıkıp değişmesi, beyaz renklerde ekranın ortasının sarı kenarlarının gri görünmesi, tiz sesli şarkılarda hoparlörün cızırtı yapması, kulaklık çıkış gücünün standart telefonlardan farksız olması, 150 lira verip aldığım clearview kılıfın telefonun ekranını çizmesi ve samsung globalin ücretsiz değişim açıklamasına rağmen samsung türkiyenin kullanıcı hatası demesi, Özel mod ve veri trafiği özelliklerinin telefondan kendi kendine kaybolması, Süpersonic işlemcisine rağmen arayüzün takılması efektleri atlaması, bataryasının hızlı dolup daha hızlı boşalması, Şarj olurken ve 3G veri trafiğinde deli gibi ısınması, telefonu kapatıp açıtktan sonra sahi ramin %88 oranında dolu olması, aldıktan 1.5 ay sonra antalya tereacity samsungda 1 hafta boyuca 2190 tlye(edge 2650tl idi) satılması... Kamera ve ekran dışında kullanılacak gibi değil valla. 3 senelik periyotlarla telefon alıyorum genelde ama S6 ile çok zor olacak bu 3 sene.Samsung kalitesi anlatılmaz yaşanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kamera karşılaştırması yapılmış fena durmuyor.http://smartcam.club/node/3306

• Bu gslicocuk zamanında HTC'ye M9'a saldırıyordu şimdi sıra Sony'e gelmiş. Ne yaparsın kendini böyle tatmin ediyor demekki
  • Muhtemelen (ısınma sorunu çözülmüş ise) z3+ alacağım...

• Hehehe çok birşey yapmamışlar sadece Iphone 4 ü kopyalamışlar.

• Bana gore z2 s6 yi ezer gecer malzeme kalitesi olarak da yazilim olarak da,ama.z3 plus gereksiz olmus gibi ama yine de satacak,sony nin kaderi htc gibi olmaz.

• Apple telefonu 3000den satınca sorun yok Sony 2500den satınca oouuuvv.Teknik acıdan Sony cok daha iyi olmasına rağmen.

• Eğer kamera g4 s6 ile aynı seviye ise z3+ alıcam tasarım ve arayüz en çok sony beğeniyorum ama kamera malesef hep biraz geri kaldı z2 ve z1c kullandım kamera hariç herşeyden çok memnundum umarım büyük sensör var ama yazılım kötü herhalde kullanma çok oluyordu umarım iyidir bunda

• bu plus da moda oldu ha

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Bu kafayla Kore, Çin, Tayvan ile başedemezler. Fiyatı da ayrı bir sürpriz olacaktır. Alt geniş çerçeveye kapasitif tuşlar koyun bari. O genişlik üstüne bir de ekrandan yemesi sinir bozucu. Yakında Sony Mobil kısmını da kapatabilir.

Hem çerçevede aşağıdaki alanın geniş olması hem de o genişlikte fiziksel tuş olmaması bana da zıt geliyor. 8GB olayını zaten söylemeye gerek yok.. Görünülü arama yoksa yine fena. Pile bakmadım çıkarılabilir mi diye..

Elektronikte, SONY markasını pek severim özellikle de fotoğraf alanında. Makineleri on numara. SONYnin kendine has bir kalitesi, yapısı ve tarzı var. Ama telefonda ısınamadım hiç.

Su geçirmez özelliği, şarjdaki SONY deneyimi, kamerası falan tamam da.. Yeni bir şey yok ve fiyatı yüksek. Tutacağını pek sanmam...

• Hiçbir markanın fanatiği değilim, ipad air 2 tablet, Sony mirrorless fotoğraf makinası,Samsung cep telefonu kullanıyorum.
    S6 ile z3+ ı karşılaştırıyorum, pil süresi hariç hiçbir konuda z3+ albenili durmuyor üstelik aynı fiyat, tamam tasarım görecelidir ama donanım olarak bakınca da pek farklı değil durum.

S6 bir nesil ötede bence Sony akıllı telefonlardan.
    Tabiki kişisel yorumum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilmez. Z2 alırsın bunun yerine. , sanki seni uzaya çıkartıcak bu. Zaten sony illa bir yerlerden kısacak ya kamera ya ses. Tasarım desen rezil zaten .

• Sony samsung kıyaslamak çok saçmalık..Sony kalitede demek bir ürün japon malıysa rahat ol..

• quote:

Orijinalden alıntı: pcoyundelisi

G2 ile sonyi karıştırmayın. Arkadaşımda g2 var malzeme kalitesi berbat telefon resmen dökülüyor. Ekranda sarı çizgiler çıkmış kamerası leşş.. Şimdi sırf çerçevesi ince diye g2 iyi tel olmuyor.

Sony nin tarzı bir başkadır.

kıyasladığımız telefonlar arasında kaç sene var? ben misal verdim. adamlar çerçeveyi kaç sene önce düşünüş, tasarım harikası tel yapmış, sony hala yıllardır aynı kalın ve kaba çerçeve.. kaldı kıyaslama yapacaksak, aynı kıyaslamayı lütfen Lg G4 ile yapın.. sonynin %1 bile şansı olmaz
  • Bu ara sony Z2 nin üzerine fiyat performans ürünü yok var diyen çıksın S5 mi ikinci el 800 alan yok g2 mi 700 alan yok Z2 1100 tl hava da gidiyor..

• Elimde samsung galaxy s3 var buna gecis yapmayi dusunuyorum herkes demis ayni yenilik yok diye de baska android telefon kullanip bu telefon a gecis yapacaklar icin iyi telefon hele su yesili rengini cok begendim

• Ön inceleme için teşekkürler.Konuşmanızda özellikle bu vidyoda çok yaptığınız bir hataya değinmek istiyorum.Ediyor olacağız, görüyor olacaksınız vs. gibi -olmak yardımcı fiilini gereksiz kullanmanız hem bir anlatım bozukluğu yaratıyor hemde kulağa hoş gelmiyor.Göreceksiniz demek varken neden görüyor olacaksınız diyorsunuz.
  • Ya anlamıyorum nedir bu sizdeki Yargılama şeyi yok bu buna 3000 lira verdi aptallık etti falan.Herkes kendi Parasını istediği gibi harcar kimseyi ilgilendirmez tavsiye verirsiniz artılarını eksilerini yargılarsınız olur biter nemde z3 plus çıktıktan sonra z2 almak nedir ya en basiti şarj Kapağı olayı neyse ben z3+ ı s6 fan daha mantıklı bulmama rağmen alana aptal demem görüş belirtirim o da kendininkini belirtir olur biter ne demek bu ona o parayı veren aptal o paraya bu alınıyor falan ? Sonuçta kimse başkasının parasıyla almıyor bu cihazları kendi emekleriyle Kazandıkları parayla alıyor bırakın da istedikleri gibi harcasınlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.