Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung'un Android tableti: P1000 GALAXY Tab (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
55.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 para etmez cunku her cihazinda oldugu gibi samsung bunada yeterli uygulama ve Firmware destegini vermiyecektir.. Onun haricinde cihaz guzel ama bos adi ustunde tablet Internet mail Video office icin fazla ozellige gerek yok zaten herkesin cebinde akilli telefonuda var evinde bilgisayarida var o yuzden bu tablet olayini abartmak pek saglikli degil apple yapmis gerisi bos cok ozellik isteyen Windows 7 tablet alsin.. Her ozelligi koy ondan sonrada batarya dayanmasin ve bir ton Bug olsun ugras ugrasabilirsen...

Android tableti google cikartirsa alirim yoksa diger firmalarin market olayi pek stabil degil..
  • saçma bir "ELMA" hayranlığı var oldukça özenti meraklısı insanlar kazıklanmaya ama bunu inkar etmeye her zaman devam edeceklerdir. bu teknolojik değil psikolojik bir sorundur.
  • ipad in kopyası.
    Rakip firmalar tablet bilgisayarlar ile netbook u birleştirip tek ürün üretmeye çalışırken appleın ipad ürününü biraz cilalayıp benzerini yapmak oldukça mantıksız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtevazi

saçma bir "ELMA" hayranlığı var oldukça özenti meraklısı insanlar kazıklanmaya ama bunu inkar etmeye her zaman devam edeceklerdir. bu teknolojik değil psikolojik bir sorundur.

iPad daha ucuz yalnız.
  • kuzene yeni laptop alicaktik satürne gittik o da laptop yerine samsung galaxy tab begenip aldi neyse bir iki gün beraber kurcaladik

izlenimlerim; kisaca ipad kullanan bundan keyif almaz, alamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

ipad in kopyası.
    Rakip firmalar tablet bilgisayarlar ile netbook u birleştirip tek ürün üretmeye çalışırken appleın ipad ürününü biraz cilalayıp benzerini yapmak oldukça mantıksız

hmm.
    peki senin işte özgün ve güzel olmuş demen için ne gibi farklılıklarının olması lazım acaba
  • Ozgun olmasi icin once samsungun cikarmasi lazim ama galaxy tab kulvari farkli, ipadin kulvari farkli. Android ilk ciktiginda sevinmistim google android market vardi diye ama simdi bakiyorum samsung android markt var archosun kendi android marketi ve toshibanin kendi marketi var bu kadar market bollugunda androide uygulama gelistiricek firmalarda sasirir acaba hangi model androide ne cikartsak diye soyle bir dusunurler, cunku farkli ekran cozunurluklerinde bir cok model andoid isletim sistemli telefon ve tabletler mevcut birine gelistirilen uygulamayi digeri stabil calistirmaz calistirsada herbirinin farkli islemcileri var sistem gereksinimleri farkli oluncada farkli sistemlere gore uygulama cikmasida sorun olucak.. Yoksa cok guzel cihazlar cikiyor androide ama insani dusunduren en onemli konuda uygulama, fw destegi ne kadar olur yada ne kadar surer dusuncesi gibi akilda soru isaretleri birakiyor.. Ipad yada iphonenun guzel yanlarindan biriside satinca zarar ettim demiyorsun cunku ikinci el fiyatlarida bayagi iyi fiyattan gidiyor ebayde.. Bir gercek daha var hala daha dokunmatik ekrani iyi tepki veren cihaz gormedim iphone yada ipad kadar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk_ze

kuzene yeni laptop alicaktik satürne gittik o da laptop yerine samsung galaxy tab begenip aldi neyse bir iki gün beraber kurcaladik

Ben de hiç beğenmedim. Sanki iPad'in yanında eşantiyon verilmiş gibi duran ucuz bir alet.
    En çok Motorola'nın Xoom cihazından umutluyum. O gerçek bir tablet PC olabilecek kapasitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: ilk_ze

kuzene yeni laptop alicaktik satürne gittik o da laptop yerine samsung galaxy tab begenip aldi neyse bir iki gün beraber kurcaladik

Ben de hiç beğenmedim. Sanki iPad'in yanında eşantiyon verilmiş gibi duran ucuz bir alet.
    En çok Motorola'nın Xoom cihazından umutluyum. O gerçek bir tablet PC olabilecek kapasitede.

evet motoroladan bende umutluyum bu sefer gercekten yapmis görünüyor.

samsung aceleye getirmis yada pazarlama taktigi olarak telefon isteyene telefon, tablet isteyene tablet olsun diyerekten bir cihaz cikarmis cunku telefon desen telefon degil tablet desen tablet degil... o ufacik alet 1080p video oynatsa ne olur oynatmasa ne olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk_ze -- 16 Ocak 2011; 15:02:49 >

• ipad dışındaki tablet bilgisayarları almanın anlamı yok çünkü android market kapalı.Bu tür cihazları alıp uygulama yükleyemedikten sonra ne anlamı var ki...Yine de ipad'i galaxy'e tercih ederim
  • arkadaşlar ben profosyonel olarak iphone4 ve ipad kullanıcısıyım. 2 hafta önce bir tane samsung galaxy tab aldım. andtoid market ücretliler kapalı ama onları aynı iphone olduğu gibi jailbreak yapabiliyosunuz ve tüm ücretli uygulamalar açılıyor. iphone ve ipad2 olduğu gibi installer programıda var tüm ücretli uygulamalarıda indirebiliyosunuz.araştırmadan hemen kesip atmayın bence android 2 ye katlayacak ilerde ipad ve iphonu. samsugn galaxy tab ipad2 ye 5 çeker hatta 2 kere 5 çeker telefon olarak kullan ve flash desteği var daha ipadlarde flash desteği yok ne iphone4 nede ipadde önce flash desteğini halletsinler 2 milyarlık telefonda flash desteği yok 3 yok 3g var sadece iphone iphone görünütülü görüşme var.amerikayı zengin edin siz gidin iphone alın.süper makina samsung galaxy tab zaten iphone dava açmıştı bu cihaza kazandıda.artık iphone firmasına sormadan ilk 5 yeni üründe piyasaya süremiyecek.ama iphone firması şişirme bir firma başka hiçbirşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Samsung Galaxy Tab vs. iPad

Yaa şimdi gene Apple fanatiği olacam ama umrumda değil.
    Olmamış işte kardeşim. Bu cihaz bu şekilde ise iPad'in eline su dökemez.
    Rezillik diz boyu. Adam nerdeyse ekran ile güreşiyor bir işlemi yaptırmak için.

Al benden de okadar kardesim bende beğenmedim aldım goldbilgisayardan aldığıma bin pişmanım keske 1.370 ona vereceğime ipad2 çıktığında ona verseydim keske suan ipad2. 16gb+3g çok rahat ve çok memnunum okadar paraya ona verene kadar diyecek ama sartık okadar pahalı degil gecen gördüm teknosada 540 öyle bisey kampanya vardı isteyeni alsın ama hiç bı ise yaraamaz

• merhaba bu ürün hd video çekiyor mu yada ileride yazılım güncellemesi olursa bunu destekliyor mu. bilgi bulamadımda yardımcı olursanız sevinirim
  • ben bu başlığa yazılan son mesajları neden göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeFKNoT -- 13 Kasım 2011; 15:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DevilsNeverCry_

1080p video iyiymiş

• I pad denen rezil aletten sonra şekli şemali estetiği olan bu aletle tanıştım. Özellikleri mükemmel ve boyutları çok uygun gerçekten. Cep telefonu ve Pc aynı anda elinizin altında. Tavsiye ediyorum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qaya

samsung ürünü çıkartır,satar ama destek vermez

Huzurlarınızda Samsung'un Android tableti: P1000 GALAXY Tab

madenci çık ordan lütfen yıllardır
  • birde bişilerin apple la kıyaslamayın yahu hala flash muhabbeti yapanlara gülüyorum
  • arkadaşlar bu ürünle telefon gibi bulutut kulaklıkla görüntülü konuşma hariçi telefon gibi görüşme yapılıyormu
  • güzel
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.