Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung'un Android tableti: P1000 GALAXY Tab (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
55.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa alet iyi güzel ama ekran tepkimesi meselesi hakikaten ipad in cok ama cok gerisinde...

istediğin bir şeyi sadece parmak ucunla dokunarak yapabiliyorken diğerinde 3-4 kez basmaya calısarak yapmak hoş değil.
  • APP Store > Galaxy Tab
  • daha öncede yazmıştım henüz bir gelişme olmadı ama sanırım bu türde cihazlar arasında her bakımdan alınabilir bulduğum Konseptus isimli alete göz atmanızı öneririm.
  • Ya arkadaşlar bunun günahı ne kadar acaba ? (ücret)
  • Tiplere bak ya yazışmalara bak...Görende ipad de dünyanın bütün elektronik cihazlarını kontrol eden mekanizma var ve 50 liraya satılıyor zanneder.Siz ilk önce telefonunuza dışarıdan yasal olmayan işlerle nasıl multimedia telefon haline getireceğinizi öğrenin. 1-2 sene önce daha video çekemeyip radyo dinleyemeyip veri bile paylaşamıyordunuz.Flash desteğini zaten kimse kullanmıyor da gerekli de değil de diğerleri enayilik işte koymuşlar. Yapmışlar işte sizinkinden üstün özellikleri var mı var daha ne dır dır ötüyorsunuz. Telefon özelliği konulmuş ister kulağına götür ister kulaklık kullan ister bluetooth kulaklık kullan..Siz de var mı yok. Daha şık ve ele cebe sığacak şekilde mi evet. Kamerası olmasa verip veriştirirdiniz hatta flaşlısını koymuş yetmemiş önüne de koymuş. Dokunmatiği öldürüyormuş ne biliyon kullandın mı video dan atıp tutmak kolay.

Apple'ın benim takdirime ihtiyacı yok ama bir çok alanda dikkatleri üzerine çekeceğini ve radikal şeylere imza atacağını düşünmüştüm ilk apple'la tanışmamızda. Ancak ne yazık ki diğer ürünlere böyle tepeden bakan tüketicilerin eline geçince ister istemez soğuyor insan. Apple ben özür dinliyorum dünyanın elektronik devlerinden bir tanesi samsung'u senden geri plan da tutanlar adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 29 Kasım 2010; 18:56:40 >

• Kullanmayanlar bilemez. Bu aletin dokunmatik ekranı mükemmel. Piyasaya sürülmemiş deneme ürünlerinin videoları üzerinden yorum yapmak anlamsız.
  • saçma bir alet türü, tablet.
  • Vodafone da satmaya başlasın da kavuşalım artık :)
  • Amoled ekranlısı çıkar çıkmaz alınması gereken alet... Apple, itunes yazılımlarında ısrarcı olduğu sürece bu tür platformlarda sadece fanatiklerine, grafikçilere vb entersan kişilere hitap eder. Samsung, Netbook'u kusursuzlaştırıp, üstüne bir de telefon takmış, alsana galaxy tab demiş, iyi de yapmış... Bence çok güzel olurdu, ekran amoled olaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahtemas -- 30 Kasım 2010; 12:56:01 >
  • bunlara verdiğimiz paraya yazık kocaman şey bunu taşıyacağıma laptop alırım adam akıllı herşeyi yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CxCxCx -- 30 Kasım 2010; 13:04:46 >
  • APPLE FİRMASI ÇOK UYANIK FİRMA:) SAMSUNGDAKİ ÖZELLİKLERİ İPAD İN ANCAK 3. VERSİYONDA GÖREBİLİRSİNİZ. KASAYI GÜZEL YAPIYOR SATIYOR SONRA TAMPONU DEĞİŞTİRİYOR SATIYOR SONRA FARLARI DEĞİŞTİRİYOR SATIYOR :) OTOMOBİL PİYASASI GİBİ. SAMSUNG BİKEREDE HERŞEYİ KAYGI DUYMADAN KOYMUŞ DAHA NE İSTİYORSUNUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

APPLE FİRMASI ÇOK UYANIK FİRMA:) SAMSUNGDAKİ ÖZELLİKLERİ İPAD İN ANCAK 3. VERSİYONDA GÖREBİLİRSİNİZ. KASAYI GÜZEL YAPIYOR SATIYOR SONRA TAMPONU DEĞİŞTİRİYOR SATIYOR SONRA FARLARI DEĞİŞTİRİYOR SATIYOR :) OTOMOBİL PİYASASI GİBİ. SAMSUNG BİKEREDE HERŞEYİ KAYGI DUYMADAN KOYMUŞ DAHA NE İSTİYORSUNUZ.

illa kazık yemek istiyorlar göz göre göre

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

APPLE FİRMASI ÇOK UYANIK FİRMA:) SAMSUNGDAKİ ÖZELLİKLERİ İPAD İN ANCAK 3. VERSİYONDA GÖREBİLİRSİNİZ. KASAYI GÜZEL YAPIYOR SATIYOR SONRA TAMPONU DEĞİŞTİRİYOR SATIYOR SONRA FARLARI DEĞİŞTİRİYOR SATIYOR :) OTOMOBİL PİYASASI GİBİ. SAMSUNG BİKEREDE HERŞEYİ KAYGI DUYMADAN KOYMUŞ DAHA NE İSTİYORSUNUZ.

illa kazık yemek istiyorlar göz göre göre

Bir restorana gittiniz.
    Garson iki yemek getirdi size.
    Birincisi her şeyin en kalitelisinden yapılmış bir yemek.
    Diğeri ise daha az malzeme ile yapılmış fakat enfes soslarla süslenmiş bir yemek.
    Ve bu iki yemekten ikincisi ağzınızda dağılan müthiş bir yemekken öteki yemek daha kötü bir his veriyor size.
    Hangisini alırdınız?

• sen hangisini alırdın?
  • keşke biraz daha büyük olsaymış ipadin şu an ki halinden çok daha iyi durumda ama boyut olarak bana küçük geldi
  • Her ikisinede sahibim bu durumda benim yorumum onemlidir herhalde

Artisi eksisi uzun is kisa yoldan sonucu soyleyeyim ipda verdigim paraya yazik

Ekran hassasiyeti ikisindede ayni
  • off be bunda ne dizi izlenir yatakta
  • quote:

Her ikisinede sahibim bu durumda benim yorumum onemlidir herhalde

Artisi eksisi uzun is kisa yoldan sonucu soyleyeyim ipda verdigim paraya yazik

Ekran hassasiyeti ikisindede ayni

işte budur
  • Az da olsa kullandim oldukca hassas bi ekrana sahipti. Ancak kaba gibi gelmisti bana. İpad mi galaxy mi derseniz ipadi secerim, app store, buyuk ekran, estetik tasarimindan dolayi.
    Bu arada telefon ozelligini bu aletin kim kullanir pek dusunemiyorum. 2 hatti olanlar kullanabilir belki. Ben ipad kullaniyorum ve daha hic ah keske telefon ozelligi olsaydi su aletin demedim.
    Ayrica sanirim 1700 lira civari bir fiyati var. Ben 750 liraya aldigim ipadimi kesinlikle tercih ederim. Ayni fiyatta olsalar bile ipad daha agir basar benim icin.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.