Şimdi Ara

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
14
Favori
106.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonun 2000tl olmasının tek yanı MP farkı... @ahlakpolsine katılıyorum.
  • Ben su an ameriksdayim burda unlock lumia 920 32gb 415 lira su 1200 cikarsa belki ucuzlar diye bekliyorum

Birde baska lansmani var mi ne zaman olucak bilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia ve 2bin tl. TAMAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Şu abartı megapikseller saçmalıktan başka bir şey değil. 3-5 inç ekran 41 mp kamera. Ne diyelim 41 kere maşallah

Çekilen görüntüleri bilgisayara,televizyona filan da atabiliyorsun bilmem farkında mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 9 Temmuz 2013; 7:19:31 >
  • Nokia'nın Windows Phone işletim sistemini ve telefonun donanımını sürekli yenilemesi ve güçlendirmesi çok iyi. Telefon genel olarak sağlam ama şu önden görüşü biraz farklılaştırsalar iyi olacak. Neredeyse tüm telefonları birbirine benziyor önden (kötü değil, gayet hoş ama biraz makyajlasalar keşke)
  • Nokia mi kaldi ya

• Market gelişsin, anında nokiaya geçiş yaparım...
  • 808'inde ilk çıkığında cep telefonu ile yapılacak çok şey var demiştir.

yazılım olarak berbat olduğu aşikardı. ama hala fiyatı düşerse alma planlarım arasında.

Bu telefon ise tamamiyle almaya değer bence.

ah nokia keşke zamanında meego ya ağırlık verseydi şimdi bambaşka bir yerdeydi yada androidle yola çıksaydı şimdiye samsung galaxy serisi bu kadar sükse yapmazdı.

• yurtdışı 600 dolar Türkiye 2000TL. çok fena geçiriyorlar be abi..

• Cok iyi bu lumia alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ama=neden

Tek eksiği fiyatı olacak gibi.

2GB rami gereksiz gördüm. Snapdragon 800 ile gelirse (en azından şimdilik hayal gibi) tadından yenmez. 2 çekirdek ile 8 çekirdeğe acımayan bir lumia 920 var, Snapdragon 800 ile farkı çok açar.

Kamera diye mi isyan ediyor birileri ?
    Daha da geliştir kamerayı Nokia.

Hocam iyi guzel diyorsunuz da donanimi kullanacak bir oyun yok bir sey yok acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Ben su an ameriksdayim burda unlock lumia 920 32gb 415 lira su 1200 cikarsa belki ucuzlar diye bekliyorum

415 tl de ciddi misiniz hocam

• Xperia honomi gibi kamera konusunda bir alternatifi gelirken satmaz diye düşünüyorum satmasıda pek mantıklı olmaz aslında.

• Iphone kullananlara lafım yok Bi yere kadar ama android kullanıpta gelip burada lumia kotu o kotu bu berbat demeyin. Önce sizi kazıklayan şirketlerden kurtulun. Bugün telefon çıkarabilecek herhangi biri bile android kullanıp sürebilir piyasaya. Buna rağmen plastik kasalı, soluk ekranlı, estetik özürlü, alt sınıf modelleri kasım kasım kasılan, sözde amiral gemileri menü geçerken kasan, her harekette hafızası dolan (S4), kamera olsun diye kamera koyulan telefonlara 2 milyar veriyorsunuz. Marketten başka hiçbir özelliği olmayan telefonlar bunlar. Burada fanboyluk yapmayın. 512'lik lumia serileri tasarım olarakta, stabilite olarakta, bir çok 2 ram'li android amiral gemisinin eline verir. Sadece ram ve işlemci koyarak yürümüyor bu işler. Önce adam gibi bir işletim sisteminiz ve gerçekten sağlam urunleriniz olsun.

• MP'nin önemi yok, önemli olan Lens
  • Nokia umarım bu sefer reklam filmine profesyonel makinalarla çekilmiş görüntüleri koymak yerine gerçekten Lumia 1020 ile çekilmiş görüntüleri koyar. Cihazın gerçek performansını görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Iphone kullananlara lafım yok Bi yere kadar ama android kullanıpta gelip burada lumia kotu o kotu bu berbat demeyin. Önce sizi kazıklayan şirketlerden kurtulun. Bugün telefon çıkarabilecek herhangi biri bile android kullanıp sürebilir piyasaya. Buna rağmen plastik kasalı, soluk ekranlı, estetik özürlü, alt sınıf modelleri kasım kasım kasılan, sözde amiral gemileri menü geçerken kasan, her harekette hafızası dolan (S4), kamera olsun diye kamera koyulan telefonlara 2 milyar veriyorsunuz. Marketten başka hiçbir özelliği olmayan telefonlar bunlar. Burada fanboyluk yapmayın. 512'lik lumia serileri tasarım olarakta, stabilite olarakta, bir çok 2 ram'li android amiral gemisinin eline verir. Sadece ram ve işlemci koyarak yürümüyor bu işler. Önce adam gibi bir işletim sisteminiz ve gerçekten sağlam urunleriniz olsun.

hay ağzına sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Xperia honomi gibi kamera konusunda bir alternatifi gelirken satmaz diye düşünüyorum satmasıda pek mantıklı olmaz aslında.

Sony çiler iyimi geldiniz. Kamera konusunda Nokia ya yaklaşan tek cihaz Sony dir. Ama hicbir zaman geçememiştir.
    birde iki tel karsılastırılsın o zaman Nokia nın ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Ben su an ameriksdayim burda unlock lumia 920 32gb 415 lira su 1200 cikarsa belki ucuzlar diye bekliyorum

415 tl de ciddi misiniz hocam

Saniyor ki forumda kimse amerikada degil.

Oyle bir sallamis ki arkadas inanilcak noktayi da gecmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Iphone kullananlara lafım yok Bi yere kadar ama android kullanıpta gelip burada lumia kotu o kotu bu berbat demeyin. Önce sizi kazıklayan şirketlerden kurtulun. Bugün telefon çıkarabilecek herhangi biri bile android kullanıp sürebilir piyasaya. Buna rağmen plastik kasalı, soluk ekranlı, estetik özürlü, alt sınıf modelleri kasım kasım kasılan, sözde amiral gemileri menü geçerken kasan, her harekette hafızası dolan (S4), kamera olsun diye kamera koyulan telefonlara 2 milyar veriyorsunuz. Marketten başka hiçbir özelliği olmayan telefonlar bunlar. Burada fanboyluk yapmayın. 512'lik lumia serileri tasarım olarakta, stabilite olarakta, bir çok 2 ram'li android amiral gemisinin eline verir. Sadece ram ve işlemci koyarak yürümüyor bu işler. Önce adam gibi bir işletim sisteminiz ve gerçekten sağlam urunleriniz olsun.

Haklisin kesinlikle.

Ben de belki en stabil android cihazini kullaniyorum suan(one), ios tan gectim, kafamda bir cok soru isaretiyle gectim ama cok sukur memnunum, suan tek aradigim sey iphone un dokunmatigi.

Onun haricinde diger android cihazlar icin soylediklerinde haklisin. Ozellikle samsunglar. S3 nasil bu kadar tuttu insanlar plastik oval cop kutusuna neden bu kadar para verip aldilar hala aklim almiyor. Yeni tanistigim birisinde galaxy serisi telefon varsa direk onyargiyla yaklasir oldum insanlara bile.

Nokia icin ise ben cok begendim acikcasi. Pazarin boyle yeniliklere ihtiyaci var diye dusunuyorum. Microsoftun destegi ile wp8 uygulama bazinda cok iyi yere gelecektir kanaatindeyim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.