Şimdi Ara

Huzur ve sûkunu bozmaktan

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Hukuk Bölümü >> Huzur ve sûkunu bozmaktan
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    26 Mesaj
    Iyi günler öncelikle huzur ve sûkunu bozmaktan bir olayım var savcılıkta ifade felan verdim ama dosya arabuluculuktaymis karşı taraf uzlaşmayi kabul etmemiş ama ifademi alan savcı ifadeye bir kac ekleme çıkarma ve düzenleme yaptı acaba bu olumlu yönden etkiler mi gidişatı ve kesinlikle uzlaşma istediğimi belirttim ve bu olaydan sonra yaşanmış ama daha önce sonuca bağlanmış bir olayim var hagb ile sonuçlandi o dava bu davanın sonucuna kötü etki eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2228 Mesaj
    Savcı kafasına göre ekleme-çıkarma mı yaptı? Önceki davanız bu davayı (şayet dava açılırsa) etkilemez, sadece sonucunda ceza almanız halinde infazı konusunda farklılıklar olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hayır kafasına göre değil ben olayı anlattım eğer ki ceza alacak olursam huzur ve sükunu bozma eyleminde süreklilikten alacaktım ama bu eylemde ısrarlı davranmadığımı söyleyince oda bu eylemi üst üste tekrarlamadığımı yazdırdı yani olan bir şeyi sadece ifadeye dökmeme yardımcı oldu
    |
    |
    sertosman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.