Şimdi Ara

Huwaei u8850 vision Seste Cızırtı (Hepsiburada iade aldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta Huawei u8850 vision modelinden aldım. Telefonun ahize sesi hariç her şeyinden çok memnunum.

Ahizedeki cızırtıyı yeni farkettim. Ahize sesi son seviyede konuşulmayacak kadar, bir alt seviyesinde ise çok az cızırtı yapıyor.

Aynı sorunu yaşayan var mı ? Teknik servisle uğraşmayı hiç istemiyorum ama mecbur kaldım galiba

Telefonu hepsiburada dan aldım. Teknik servis için oraya mı göndereyim yoksa bir arkadaşımla direk Kvk teknik servisine mi göndereyim. Hangi şekilde daha hızlı olur ?

Not : Biraz önce hepsiburada'ya değişim veya tamir talebiyle gönderdim. İnşallah kısa sürede halledilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 7 Ekim 2013; 12:05:20 >

• Telefon değişim talebimle hepsiburada'ya ulaştı. Bakalım süreç nasıl işleyecek.
  • Cuma sabah hepsiburada'ya ulaşan telefon için sitede hala ''işleminiz devam ediyor'' yazıyor. Kvk teknik servisten sorguluyorum orda gözükmüyor.
    Hepsiburada'ya telefonla ilgili ne gibi işlem yapılıyor diye soruyorum cevap gelmiyor.

Daha telefon kvk'ya gidecek. Anlaşılan bekleyişim baya uzun sürecek.
  • Arkadaşlar bugün telefonu iade aldıklarını bildirdiler. Ama ben değişim için göndermiştim.
    Ben telefondan ahize hoparlörü sorunu hariç memnunum. Siteye hayır ben değişim istiyorum mu diyeyim. Yoksa tekrar sipariş mi edeyim ?

Telefonu geçen hafta almıştım. İade parası çabuk gelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 7 Ekim 2013; 12:04:39 >
  • macrinius M kullanıcısına yanıt
    usta kredi kartı ile taksit yaptırdıysan geri iade sıkıntı oluyor.Taksit dönemince ,her ay taksit miktarın kadar ödeme yapılıyor.Yerinde olsam hediye çeki şeklinde alırdım eğer başka telefon beğenirsen üstüne ücret koyar alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkan60 -- 7 Ekim 2013; 13:01:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkan60

usta kredi kartı ile taksit yaptırdıysan geri iade sıkıntı oluyor.Taksit dönemince ,her ay taksit miktarın kadar ödeme yapılıyor.Yerinde olsam hediye çeki şeklinde alırdım eğer başka telefon beğenirsen üstüne ücret koyar alırsın.

Kredi kartıyla almıştım ama bugün paranın tamamı iade edilecekmiş. Bende aynı telefondan tekrar sipariş ettim. İnşallah bu sefer sorunsuz olur.

Hepsiburada'nın hakkını teslim edeyim. İşimi hızlı hallettiler. Yeni telefon kargoya verildi bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 7 Ekim 2013; 13:57:00 >
  • telefonu aldıktan ne kadar süre sonra geri gönderdiniz hocam
  • Mesaj yazmadan mı gönderdin ? Nasıl iade ettin ?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta içinde gönderdim arkadaşlar. Değişim dedim ama bir hata oldu heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Bir hafta içinde gönderdim arkadaşlar. Değişim dedim ama bir hata oldu heralde

Yenisini aldın mı? aldınsa onda durum ne?
  • Yenisini aldım. Gayet memnunum. Hiçbir sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.