Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hüseyinhayko cepkinci.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
70
Cevap
3
Favori
6.375
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Bu cocuk sikintili ben size soyleyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ernydmr

arkadaşlar bu kardeşimiz troll :D bi konusunda mezun oluyor diğer konusunda 10.sınıf yaptığı en iyi şey çok güzel salağa yatmak böyle çok saf ayaklarına yatıyo :D her konusunu gördüğümde okumadan önce gülüyorum zaten
    lan olm hangi konumda mezunum hangi konumda 10.sınıfım aç bir tane göster öyle bi konumu şayet gösteremezsen en adi şerefsizsin tamam mı eğer birtane öyle konu bul bende bu hesabı kapatırım benim burada ne olduğumu herkes biliyor. 2 seneden beri buradayım dediğin konulardan herhangi birinden birtane ss at bakalım atamazsanda en adi şerefsizsin hadi bekliyorum. en büyük resti çektim sende özür dileyip mesajını silecekmisin peki.

mesajı silmiş. özür dilemesini bekliyoruz şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 6 Eylül 2019; 20:4:25 >

trolll+ blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 5 Eylül 2019; 20:52:34 >
    |
    |
    Ernydmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj
    quote:

arkadaşlar bu kardeşimiz troll :D bi konusunda mezun oluyor diğer konusunda 10.sınıf yaptığı en iyi şey çok güzel salağa yatmak böyle çok saf ayaklarına yatıyo :D her konusunu gördüğümde okumadan önce gülüyorum zaten
    hüseyinhaykocepkinci 12. sınıf . troll olan sensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 5 Eylül 2019; 20:52:15 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    yaptıklarımı yazacağım birazdan...
    |
    |
    05,09,2019

Evvet arkadaşlar . bugün yaptıklarım ise şunlar;;

tyt kimyadan kimya adasından C1 C8 e kadar olan tüm videolarını bitirdim

345 köklü tamamen bitti köklü sayıları kapatıp mutlağa geçeceğim hemen oradanda ver elini paris yani problemler.

biyolojide ise sınıflandırmayı bitirdim soru bankasından çözdüm eis yayınlarından o ünite bitti.eis yayınları

kimyada da aynı şekilde bitirdiğim konuyla ilgili soru bankasından çözdüm sorularımıda adamakıllı. eis yayınları

bugün gene çalıştım ama az çalıştım yahu yüreğim rahat değil nedense. neyse yarın acısını çıkkartırım.
    hadin iyi geceler arkadaşlar öpüyorum sizleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 6 Eylül 2019; 0:36:23 >
    |
    |
    Günaydın

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

Günaydın
    günaydınlar olsun hocam :)

bugün biraz geç uyandım ama olsun yıkılmak yok birazdan yemeğimi yer hemen giderim kütüphaneye. şu mutlak değerde bitsin ver elini oran orantı neyse hocam size de kolay gelsin bugünlük. hadi görüşürüz.

yemeği felan yaptım biraz da hakan taşıyan videolarını felan izledim o yüzden biraz geç kaldım bugün ama idare edin artık :D neyse ben çıkıyorum.

bu videoyuda öneririm ;

youtube.com/watch?v=z0NWMW8WsLI

günün müziği.;
    youtube.com/watch?v=N7SANgUcniA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 6 Eylül 2019; 12:36:11 >
    |
    |
    daha yeni geldim kütüphaneden birazdan dinlenip tekrar başlarım .
    |
    |
    Hüseyin sana laf edenleri takma dostum biz takip ediyoruz burayı iyi çalışmalar

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Berkos21

Hüseyin sana laf edenleri takma dostum biz takip ediyoruz burayı iyi çalışmalar
    eyv hocam. eksik olmayın. çok teşekkür ederim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinhayko cepkinci

lan olm hangi konumda mezunum hangi konumda 10.sınıfım aç bir tane göster öyle bi konumu şayet gösteremezsen en adi şerefsizsin tamam mı eğer birtane öyle konu bul bende bu hesabı kapatırım benim burada ne olduğumu herkes biliyor. 2 seneden beri buradayım dediğin konulardan herhangi birinden birtane ss at bakalım atamazsanda en adi şerefsizsin hadi bekliyorum. en büyük resti çektim sende özür dileyip mesajını silecekmisin peki.

mesajı silmiş. özür dilemesini bekliyoruz şimdi :)

Alıntıları Göster
    Mesaji ben mi sildim olm kendin silmissin, bu arada ya gördüğüm en efsane troller arasındasin yada ruh hastasisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Mesaji ben mi sildim olm kendin silmissin, bu arada ya gördüğüm en efsane troller arasındasin yada ruh hastasisin

Alıntıları Göster
    mesajı benim silme gibi bir yetkim yok. büyük ihtimal biri şikayet etmiş ve oyüzden silinmiştir. ki ben şikayet etmedim çünkü senin nasıl bir reszil olduğunu görmek için. kimseye bok atma. asıl sen ruh hastasının tekisin ki tanımadığın ve bilmediğin birine troll diyorsun attığım resimde cevabını verdim al buraya tekrar atayım umarım birdaki sefer beynini kullanırsın mesaj yazmadan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 6 Eylül 2019; 20:52:21 >

• Yüzbaşı
    363 Mesaj

@thepro123 hocam gelde birde sen söyle şunlara kaçıcı sınıfım.

bune lan heekes mezuna kaldın diyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: thepro123

trollerle uğraşma hocam
    |
    |
    hüseyinhayko cepkinci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,214
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.