Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hüseyinhayko cepkinci.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheCgn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
68
Cevap
4
Favori
6.089
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    363 Mesaj
    kusura bakmayın arkadaşlar. çok kafanızı sıkıyorum sıkmaktan daha kötü şeylerde yapıyorum bu aralar ama neyse. sizi çok mesşgül etmeyeceğim bundan sonra. derslerime bakacağım. çalışma günlüğü açıyom birtane (sanki başka açan yok gibi ) yaptıklarımı buraya yazayımda hem yazmadığım zaman bi sorumluluk hissedeyim hemde ilerlememe bakıp yorum yaparsınız. biraz daha hızlan veyahutta bak şunları yanlış yapıyon vs dersiniz.
    (bunlar boş işler saçma sapan işlerle uğraşma hüseyin vs demeyin zaten canım sıkkın birbirimizin boş yere kalplerini kırmayalım)

buyrun bana troll diyen adamın mesajı.herkese troll diyen insanlar türedi artık.

EĞER KONUDAN VEYA BENDEN RAHATSIZ OLUP BU KONUYU GÖRMEK İSTEMİYORSANIZ KULLANICIYI BLOKLA SEÇENEĞİNDEN BLOKLAYABİLİRSİNİZ. BU ŞEKİLDE HİÇBİR MESAJIMI VE KONUMU GÖRMEZ(bu konuda dahil.) VE SİZİ RAHATSIZ ETMEMİŞ OLURUM ( verdiğim görüntü kirliliğinden dolayıda kusura bakamyın arkadaşlar. özür dilerim şimdiden herkesten)

hadi başlayalım ozaman let's go.

ilk tarihide naah şuraya atalım

04.09.2019

345 ten köklü sayıları bitirdim kalasik testleri.

kaf 5-6 temel kavramlarını hallettim

bi 30 sayfa felan kitap okudumda cıkk olmuyor bıraktım hemen. gözlerim çok fena ağrıyor bu gübler sabahda babama yardım etmiştim o yüzden bugünlük bukdar yeter diyorum ve bırakıyorum bugünlük sabah acısını çıkartırım bunun.

05,09,2019

Evvet arkadaşlar hüseyinhayko cepkinci tüm heyacanıyla devam ediyor çalışmalarına. bugün yaptıklarım ise şunlar;;

tyt kimyadan kimya adasından C1 C8 e kadar olan tüm videolarını bitirdim

345 köklü tamamen bitti köklü sayıları kapatıp mutlağa geçeceğim hemen oradanda ver elini paris yani problemler.

biyolojide ise sınıflandırmayı bitirdim soru bankasından çözdüm eis yayınlarından o ünite bitti.

kimyada da aynı şekilde bitirdiğim konuyla ilgili soru bankasından çözdüm sorularımıda adamakıllı.
    edit:unuttum söylemeyi atam ve periyodik cetvelde çözmüştüm eisten

bugün gene çalıştım ama az çalıştım yahu yüreğim rahat değil nedense. neyse yarın acısını çıkkartırım.
    hadin iyi geceler arkadaşlar öpüyorum sizleri.

biliyordumzaten içimedoğmuştu. zatengün berbat geçmişti. içimde hep bi kötü his vardı. amcamı kaybettim kendi ellerimlegömdüm onu morgtada gördüm içim kahroldu. annem babamdan çok sevdiğim bi insandı. bana haber vermediler. başkası öldü. sakin ol dediler. hastaneye vardığımda elim ayağım boşaldı. nefes alamadım sınav o bu şu herşey boş arkadaşlar kin nefret küskünlük boş işler. sınavmış oymuş buymuş topunun köküne kibrit suyu. ölüm çok kötü birşey arkadaşlar. 8 eylülde öğrendim kütüphanedeyken ders mers bıraktım gittim. 2 saat önce eve vardım okulada gitmedim bugün. neyse. lafı uazatmayayım. herkese iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 9 Eylül 2019; 20:22:26 >

|
    |

• İmzaya şey yaz bari: elbet birgün hastalarımla resim çekip; size atacağım dh halkı sözüm olsun size

Ernydmr E kullanıcısına yanıt
    @Ernydmr demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

lan olm hangi konumda mezunum hangi konumda 10.sınıfım aç bir tane göster öyle bi konumu şayet gösteremezsen en adi şerefsizsin tamam mı eğer birtane öyle konu bul bende bu hesabı kapatırım benim burada ne olduğumu herkes biliyor. 2 seneden beri buradayım dediğin konulardan herhangi birinden birtane ss at bakalım atamazsanda en adi şerefsizsin hadi bekliyorum. en büyük resti çektim sende özür dileyip mesajını silecekmisin peki.

mesajı silmiş. özür dilemesini bekliyoruz şimdi :)

Bu nasıl bir Türkçe yahu?Matematik çalışacağına biraz kendi dilini nasıl kullanacağına çalışmalısın.

ürolog falan olur sonra al başına belayı demeyin şöle şeyler.

sen şu konuyu sene sonuna kadar 1 gün bile aksatmadan yaz (tabii yaptıklarını yaz.) tıp kazanmazsan insan değilim. burayı sene sonuna kadar dolduracak adam her türlü çalışma iradesine sahip adamdır. demek istedğim ama ben böyle birini hiç görmedim.

• Onbaşı
    23 Mesaj
    İmzaya şey yaz bari: elbet birgün hastalarımla resim çekip; size atacağım dh halkı sözüm olsun size

Orijinalden alıntı: dubleonursuz

İmzaya şey yaz bari: elbet birgün hastalarımla resim çekip; size atacağım dh halkı sözüm olsun size
    lan olm ikide bir yüzüme vurmayın şunu zaten unutmaya çalışıyom. :(

Yahu kötü bir şey mi dedik? Ben de destekliyorum seni ayrıca.
    |
    |
    hüseyinhayko cepkinci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MMA17

bize ordan duble tıp çekkk
    |
    |
    dubleonursuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    MMA17

takipteyim ayrıca konuyu
    |
    |
    sen şu konuyu sene sonuna kadar 1 gün bile aksatmadan yaz (tabii yaptıklarını yaz.) tıp kazanmazsan insan değilim. burayı sene sonuna kadar dolduracak adam her türlü çalışma iradesine sahip adamdır. demek istedğim ama ben böyle birini hiç görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrooo1a -- 4 Eylül 2019; 22:24:7 >
    |
    |

|
    |
    dubleonursuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

345 ten köklü sayıları bitirdim kalasik testleri. ösym tadında sorularını da kütüphanede sabah temizlerim böylece bu defteride kaparım.

kaf 5-6 temel kavramlarını hallettim

bi 30 sayfa felan kitap okudumda cıkk olmuyor bıraktım hemen. gözlerim çok fena ağrıyor bu günler sabahda babama yardım etmiştim o yüzdençok yorgunum hamlanmışım hep. bugünlük bukdar yeter diyorum ve bırakıyorum bugünlük sabah acısını çıkartırım bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 5 Eylül 2019; 0:14:11 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: emrooo1a

Alıntıları Göster
    güzel güldüm
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    Bu nasıl bir Türkçe yahu?Matematik çalışacağına biraz kendi dilini nasıl kullanacağına çalışmalısın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skeylove

tamam kardeş tamam görende istanbul beyfendisi sanacak seni tamam.
    |
    |
    bugün yeni uyandım şimdi.

birazdan kütüphaneye gidip çalışırım şuan birazdaha uyuyayım diye geçiriyorum içimden ama neyse. kahvaltımı yapıp gideyim ben.
    |
    |
    Benim zamanında yaptığım gibi günlüğü üçüncü gününde bırakmaman dileğiyle
    MMA17

kaçıncı oldun mikroskop reis
    |
    |
    R.Hooke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carl Chryniszzswics -- 5 Eylül 2019; 11:0:59 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    biraz mola verelim. 1 saat çalışabildim bu ösym tadında soruların 3 testi bitti (köklü sayılar)

bide kimyada atam ve periyodik sesitemi çözdüm soru bankasında (eis) kolaydı kısa sürdü. neyse bi 10dk buralardayım .
    |
    |
    Hocam bir iki gün kitap okudun diye hemen Türkçe netlerinin tavan yapmasini bekleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,278
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.