Şimdi Ara

HÜRNET Kullanan Varsa Yardım / Fatura Sorunu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
6
Favori
9.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michael.

quote:

Orijinalden alıntı: ocuonline

Bende Nete giremedim birkaç dakika. Korktum sizi gibi ama speed test yaptıgımda 13mbit görünüyor ama sayfalar açılmıyor.

benim internet ışığı yanmıyordu dolayısıyla hiçbir siteye girmiyordu. şimdi geldi ama hızı 2 mb daha düşürmüşler 6dan 4e düşmüş konyadaki internetimi nakil için turkneti aradım az önce, 1 haftaya kadar nakil oluyor. bugün yarın gider hürnet, sahibi zaten ay sonu çekiliyoruz demişti

nereden duydunuz ay sonuna firmanın gittiğini?
    arkadaşlat tüketici hakem heyetine giden arkadaşlar sonuç nedir bizimlede paylaşırlarsa çok iyi olacak en azından okuyanlarda aynı yolu takip edip fazla zorlanmadan işini gücünü biran önce hallederler diye düşünüyorum herkez paylaşssın Lütfen..

• quote:

Orijinalden alıntı: konya

quote:

quote:

Bende Nete giremedim birkaç dakika. Korktum sizi gibi ama speed test yaptıgımda 13mbit görünüyor ama sayfalar açılmıyor.

benim internet ışığı yanmıyordu dolayısıyla hiçbir siteye girmiyordu. şimdi geldi ama hızı 2 mb daha düşürmüşler 6dan 4e düşmüş konyadaki internetimi nakil için turkneti aradım az önce, 1 haftaya kadar nakil oluyor. bugün yarın gider hürnet, sahibi zaten ay sonu çekiliyoruz demişti

arkadaşlat tüketici hakem heyetine giden arkadaşlar sonuç nedir bizimlede paylaşırlarsa çok iyi olacak en azından okuyanlarda aynı yolu takip edip fazla zorlanmadan işini gücünü biran önce hallederler diye düşünüyorum herkez paylaşssın Lütfen..

firma sahibiyle birkaç kişi görüştü ben de dahil. sorunuma çözüm üretmedi, kestirip attı bu konuya ilişkin bir şey söylemedi diğer arkadaşa söylemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• EEE ay sonunda çekiliyoruz dedi Ne olacak bizim internetimiz? Kendisi mi kesecek yani internetimizi? Firmamız kapandı çarenize bakın mı diyecekler bize? ama sözleşme imzalattılar 12 ay boyunca abonelik için. Zaten ön ödemeli çalışıyorlar. Yani teknik olarak borcumuz yok hiçbir şekilde ama yine de bir kıllık çıkaracaklar eminim faturalar hakkında.

Ben bu ayın faturasını ödemedim. Çünkü geçen ay fazladan 2 aylık ödeme yapmıştım ve geri alamadım parayı. Defalarca mail attım cevap veren olmayınca ödemedim.

Ve işin garibi bu ay 1 fatura yerine bana iki fatura birden kesilmiş aynı gün içinde. Bu ay neler olacak Allah bilir. BTK'ya şikayet ettik bayramdan önce ama bakan olmamış hala. Muhtemelen tüketici hakları mahkemesine yolumuz düşecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konya

quote:

quote:

firma sahibiyle birkaç kişi görüştü ben de dahil. sorunuma çözüm üretmedi, kestirip attı bu konuya ilişkin bir şey söylemedi diğer arkadaşa söylemiş

anladım hocam numarasını paylaşabilirmisiniz ben 2 aydır ulaşamıyorum.
    nasıl firma anlamadım.

• Bu arada AKK ve kota sınırı olmadan internet kullanmak isteyenler için güvenilir firma.

16mbit 99tlhttps://www.doruk.net.tr/internet-erisim-hizmetleri/adsl.html
  • hürnet ne hocam nerden buluyonyz böyle şeyleri
  • bu şerefsiz firmayı hiç kullanmadığım halde gıcık oluyorum.
  • ciddi anlamda başımız belada olabilir!
    firmanın adresi belli değil
    telefon ile ulaşılamıyor
    resmen firar etmiş firma
    sadece kısa mesaj ile fatura gönderiyorlar okadar.
    internet ile ilgili bir problem olsa kiminle muhattap olacaz
    internet çalışmadığı halde fatura gönderiyor olacaklar sende çalışmyan internete paramı ödemeye devam edcez.
    bu firmadan nasıl kurtulacaz???? :S
  • ben böyle bir firma olduğunu sizin sayenizde öğrendim ,siz nereden bulaştınız bunlara ?
    birde bu ülkede bunları denetleyen yok mu ?
  • bugün itibari ile tamamen kapandılar galiba.Hiç birşey çalışmıyor.BTK 1 aydır dönüş yapmadı sorunu çözen oldumu hattını başka bir firmaya taşıyabilen.

Taşıama işlemi gerçekleşmiyor.HRC Onay vermesi lazım diyorlar onay vermezs BTK onay vermesi gerekmektedir.Onlarda yazışmalaar devam etmektedir diyorlar ne biçim firmaya çattık
  • srknn24 S kullanıcısına yanıt
    internet hala aktif sorun yok fakat internet arıza yaparsa o sıkıntı arızalı neti kime bilgi vericez bizim sorunumuza kim çare bulacak bilmiyoruz.
    Kısacası Başımız Ciddi anlamda belada olabilir.
  • Bi sorun olursa siz uğraşacaksanız.Şimdiden firmayı değiştirmeye bakın.Sorun olduğunda uğraşırsanız zaman kaybı yaşayacaksınız.Şimdiden BTK başvuru yapın en az inceleme yazınıza 2 hafta süre veriyorlar.

Artık santralleride çalışmıyor.Eskiden sanal santralleri vardı şimdi direk kapanıyor.Acayip sinir edici bi durum.

• az önce btk ya şikayette bulundum. lanet firmadan kurtulsak bari
  • Benim taahhüdüm sona erdi, ben şimdi Superonline ı arasam oraya geçmek istediğimi söylesem, orası bağlantımı yaptığı an Hürnet te iptal olur diye düşünüyorum otomatik.

Bu tip birşey yapan oldumu? Taşımada herhangi bir problem çıktı mı?
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla sorunsuz devir olur. Fakat Hürnette kimse olmadığı için hizmeti iptal etmeyip yeni faturalar üretmeye devam edebilir.
  • taşıma işlemi otomatik olmuyor, sabit telefonu olanlarda yalını bilmiyorum muhtemelen oda öyledir.Taşımak istediğiniz firmaya başvuru yapıyorsunuz onlar talep açıyor ,talep açtıktan sonra HRC telekom (Hürnet ) bu isteğe onay veriyor bu şekilde taşıma gerçekleşiyor.Ama onay verecek kişi olmadığı için talep otomatik olarak düşüyor.Talep onay veren BTK.Bunun için btk şikayette buunuyorsunuz onlar inceleme yapıyor ondan sonra 45 gündür devam ediyor hala taşıma işlemi gerçekleşmedi.

• Yav kardeşim 10tl fazla verin sol kullanın.benımde zamanında dsmart da başıma geldi sonunda kapattırdım nalet olsun onlara.şimdi kafam rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazı arkadaşlarımız tüketici haklarına başvuranların durumu ne oldu diye sormuş. Ben başvurumu yaptım oradaki çalışanlar sağolsun çok yardımcı oldular firmanın neresinden tutsan falso dediler. Büyük ihtimalle hem ödediğin parayı geri alırsın hemde sözleşmen iptal olur dediler. Size tavsiyem btk ile falan uğraşmayın direkt tüketici haklarına gidin ve yaşadığınız herşeyi anlatın gerisini onlar hallediyor. Bu arada benim davam sonuçlanmadı umarım hayırlısıyla sonuçlanır ve size güzel haberleri yine buradan yazarım. Sormak istediğiniz kafanıza takılan bişeyler olursa sorabilirsiniz.
  • Anras321 kullanıcısına yanıt
    tüketici haklarına nereden başvuru yapıyoruz. Btk dan sonuç çıkacak gibi durmuyor
  • Wp gueubumuz var gelmek isteyen varsa mağdurlar olarak bana numaranızı msj atın eklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.