Şimdi Ara

Hurma kampanyası yok mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum ramazan geldi, ben normal meyve olarak da çok severim. Bugün marketten aldım güzel değildi. Daha önceden gürbüzler kampanya yapmıştı. Forumda başka arkadaşlarda vardı kampanya yaptıran, tekrar öyle birşey yapsak mı görüşüp? Alan olur mu benim gibi 2-3 kg?

• Bölgenizde toptancı ya da hal varsa oraya uğrayın hocam. Geçen sene kilosu 8-9 TL'den aldım iran hurmasını. Eş dost ramazan boyu 3-4 kg tükettik.
  • Size en yakın pazara çıkın kuruyemişçiler satıyor gayet uygun fiyatlara.

Benim de favorim en ucuz olmasına rağmen İran hurması.
  • HOCAM ALACAKSANIZ KURU HURMA ALIN YAŞ HURMA BİZE GELMİYOR. ARA SIRA BİM 7,95 E SATTIĞI 250 GR MEBRUM HURMASINI TAKİP EDİN GERÇİ RAMAZAN GELDİ İNDİRİM YAPMAZLAR FAKAT GEÇEN AY BÖLGESEL BİMDE 4,95 E 250 GR SATIN ALDIM. AYNISI KURUYEMİŞÇİDE 50 LİRA İDİ. DİREK 20 PAKET STOKLADIM AKŞAMLARI BU SAATLERDE ILIK SÜT İLE 4-5 ADET YİYİYORUM. FORUMU TAKİP EDERSENİZ OLABİLİR BİR İNDİRİM
  • gürbüzler denen sahtekarlardan çöp almam
  • Islak gibi görünen, genel de 5 tl ve altı fiyata satılan ve ele geldiğinde yapış yapış olanlardan uzak durun; bunlar glikoza batırılmış hurmalardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberti2

gürbüzler denen sahtekarlardan çöp almam
    ne yaşandı bizde bilelim.
  • Gürbüzler'den bir çok ürün aldım,halen de alırım;benim gibi epeyce bir forum üyesi de aldı ve geneli de ben de dahil memnunuz...
    Sorun nedir,açıklayın da biz de ona göre davranalım...
  • Bende çok kez sipariş verdim gürbüzden,lakin son siparişteki hijyen sorunundan sonra bıraktım işim olmaz dahada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: despot12

HOCAM ALACAKSANIZ KURU HURMA ALIN YAŞ HURMA BİZE GELMİYOR. ARA SIRA BİM 7,95 E SATTIĞI 250 GR MEBRUM HURMASINI TAKİP EDİN GERÇİ RAMAZAN GELDİ İNDİRİM YAPMAZLAR FAKAT GEÇEN AY BÖLGESEL BİMDE 4,95 E 250 GR SATIN ALDIM. AYNISI KURUYEMİŞÇİDE 50 LİRA İDİ. DİREK 20 PAKET STOKLADIM AKŞAMLARI BU SAATLERDE ILIK SÜT İLE 4-5 ADET YİYİYORUM. FORUMU TAKİP EDERSENİZ OLABİLİR BİR İNDİRİM
    Çokta abartmamak gerek şeker açısından,Hurma yedikçe yediren bir meyvedir sonuçta

• Gürbüzler'le bende alışveriş yapmıştım ve memnun kalmıştım. Son dönemde ne gelişti de bu ön yargı oluştu? Açıklama pls.
  • Kaliteli bir medine hurması kampanyasına varım. 2-3 kg alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Kaliteli bir medine hurması kampanyasına varım. 2-3 kg alırım.
    medine hurması olarak mebrunlar satılıyor. zamanında araplar hayvan yemi yaparmıs ( peygamberin taslandıgı yoreye veya buna benzer bir durum ) o yuzden o yorenin hurmaları ( mebrun ) pek tuketmezlermiş.
    ne zamanki uyanık bir türk bakmış bunlar çok ucuz alıp türkiyeye satmaya baslamıs o zaman fiyat artmıs.

umredeyken odaya 25-30 yıldır yaşayan türk üniversite hoca anlatmıstı. biz de almıstık pisman olduk.

arabistanda ortalama ( gecen yıl subat ayında ) iyi medine (mebrun ) hurması 20 riyaldı. ortalama 20 lira yani.
  • O dediğinizi ben de duydum. Ama ayırt edemeyiz galiba. Sadece Kudüs hurması diye satılan gdo lu israil hurmalarını almıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel fırsat var mı?

• Teşekkürler fiyat iyi ama yorumlar çok çeşitli. Eğer siz bizzat alıp denediyseniz sizin yorumunuz nedir?

• den D kullanıcısına yanıt
    Bu değil ama diğer çeşidini sipariş geçtim. 2 aile bölüşeceğiz. İndirimle 20 tl ye gelecek. Çok çok kötü değilse bu fiyata alınır gibi

düzenleme; beğenildi biçok kişi tarafından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 15 Nisan 2021; 17:9:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.