Şimdi Ara

⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CoinMarketCap'te 8.sırada olan Huobi Global'in bir sürü kazançlı etkinliği var. Çoğu kişi bilmiyor bu etkinlikleri ve çok güzel kazançlar elde edilebiliyor.

Huobi yeni bir etkinlik başlatmış. Referans ile üye olunca size bir çevirme hakkı veriyor. Getirdiğiniz her referans için de çevirme hakkı alıyorsunuz. Sayfada KYC doğrulamasının şansı arttırdığı söylenmiş.

EDİT: Sadece linke tıklayarak çevir kazan hakkınızı kullanabilirsiniz. Kayda değer bir ödül çıkarsa sonrasında üye olabilirsiniz.

Yapılması Gerekenler;

1) Referans ile siteye git ve ortadaki spin tuşuna basarak çevirme hakkını kullan.

2- Ortadaki spin tuşuna basarak hediyeni gör.

3- Kayda değer bir ödül çıkarsa, üye olup ödülü al.

Bilgisayardan kayıt olabiliyorsunuz ancak çarkı çevirebilmek için mobil uygulamaya giriş yapmanız şart.

Referanslı Link: https://www.huobi.ug/en-us/topic/active-esp/h5?invite_id=11346600&invite_code=v6375223

Referanssız link: https://www.huobi.com/tr-tr/

Konuda yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Borsayı ve içerikleri kendiniz mutlaka araştırın.

Anlamadığınız, takıldığınız nokta olursa bana özelden ya da konu altından ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bugün WALLET isimli PrimeList ön satışından hak kazandım. Ön satışı 0,03$ fiyat ile yaptılar. Listelenir listelenmez 0,15$ fiyattan satabildim. Net kâr $200. ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ 

• Primebox ile ilgili dün biraz inceleme yaptım. Kendim bir miktar kutu açtım kazanç düzeyi kötü değil.

2 yıldızlı kutudan ortalama 7-8$ civarında coin çıkıyor. Direkt satabilirsiniz. Üzerine komisyon kartları, APY booster kuponlar vs. veriyor.

Aynı yıldız seviyesinde 5 farklı kartı da toplayıp kutuyu açabilirsiniz.

Yeni üyelere verilen komisyon kartlarını kullanarak hacim yapabilirsiniz. Yaptığınız hacimle de kart elde edebilirsiniz.

• Benim orada üyeliğim vardı madenciliklerin hiçbiri gelmedi diye sinirlenip sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madencilikler gelmedi derken hocam? Güzel ödül mü vermedi?

• Wadjet kullanıcısına yanıt

bugün kt ye katıldım ama bana vermediler :( acaba siz alabildiniz mi? bir de merakım bu neye göre dağıtılıyor?

• turkceoguz kullanıcısına yanıt

Yok hocam KT ön satışından pay alamadım bende. Hacim yaparak katıldığınızda çekiliş ile dağıtılıyor hocam. Çıkması biraz zor haliyle. Ancak bugünde ön satış 10x gibi bir rakamdan açılmış. Hızlı olup satanlar net $450 kâr yapmış. ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ 

• yıldızlı kart takası yapmak isteyen özelden yazabilir. konu için teşekkürler.

Yok, mesela 20 bin shib gibi şeyler çıktı 2-3 kere ama hiçbiri gelmedi. Ayrıca yatırımdan sonra Doge vericez dediler o da gelmedi. Hepsi dağıtılacak yazıp durdu ama gelmedi bir türlü. O zaman ticket falan da atmamıştım ama 1 ay falan hesap açık kaldı gelmemişti ben de sinirlenip hesabı sildirdim

• Hocam ödüllerin hepsi geliyor. Bana gelmeyen ödül hiç olmadı bugüne kadar. Huobi bayağı bonkör bu aralar. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

Zaten etkinlikler için genellikle hacim istiyor, hacimde verdiği komisyon kartları ile yapıldığı için masrafsız oluyor. O yönden mutlaka göz atılmalı diye düşünüyorum.

• İşlemleri telefon uygulamasından yapın arkadaşlar maden ve çark çevirmeyi. PC den vermiyor.

• PC’de kartlar vs. gözükmüyor, madencilik yapınca kart vermiyor mu?

PrimeBox ile kazandığım çekilebilir token ödülleri:

2 yıldızlı kutular ortalama 7-8$ civarı token veriyor. 1 yıldızlı kutuların pek bir faydası yok. 3 yıldızlı kutuyu açmakta imkansız gibi.

hocam veriyormuş ama gözükmüyormuş evet :)

bayağı hacim yapıp 3. seviye kutuyu açan arkadaşıma 900 dolar değerinde coinler çıktı. Elinde nakit olan varsa hacip yapıp uğraşıp açabilir bayağı güzel ödüller çıkabiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aberforth09 kullanıcısına yanıt

Hocam kaç gündür dünyanın hacmini yapıyoruz arkadaşlarla birlikte ama bir türlü 3 yıldızlı Whale kartı çıkmadı. İyiymiş gerçekten. ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ 

Bende geç kaldım ama bugün kayıt oldum en azından 2yi açmayı uğraşıyorum. Arkadaş tek hesaptan yapmıyordu zaten ondan dolayı da olabilir. Yorumu okuyan arkadaşlar 2. seviye yine neyse az da olsa çıkıyor ama 3. seviye whale neredeyse çıkmıyor ondan kimseye vermeyin. Diğer kartlar illaki geliyor ama 2 ve 3 seviye whalleri elinizde tutun ya da nakit karşılığı satın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aberforth09 -- 10 Şubat 2022; 18:4:17 >

3 yildiz o kadar hacime denk gelmedi bi kutu ya ben daha bisey demiyorum hocam ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ 

• @Aberforth09

Tek hesap ile yapmıyoruz zaten birden fazla kişiyiz ama yok hocam 3 yıldızlı kartları veriyor Whale vermiyor.

2 yıldız nispeten daha kolay. Diğer kartlar kadar fazla gelmese de Whale veriyor.

3 yıldızlı Whale çıkartan benimle iletişime geçsin eksiklerini tamamlarım zaten. ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ 

@m4shroom

Hocam 900$ gibi bir rakam söz konusu ise zaten çıkmaması normal. Çıksaydı abes olurdu. ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ ⚡ Huobi Global Çevir Kazan Etkinliği ⚡ 

Hocam varsa 2. seviye whale harici kartlaniriz alabilirim belki şansa 2. seviye whale çıkarıp açarım :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.