Şimdi Ara

hunterlar çocuk oyuncağıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
79
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> hunterlar çocuk oyuncağıdır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    454 Mesaj
    paladin ve shaman 2v2 için ideal healer bence
    fakat 3v3 de priest çok iyi iş yapıyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: swix

la huntera b.k atan adam blood dk ile pvp yapıyor cok komikmiş :) peti daldırmayıp sırf daze spamlasa ağlata ağlata keser seni. çoluk çocukları mı kesiyorsun napıyorsun havan kime :)
    quote:

la huntera b.k atan adam blood dk ile pvp yapıyor cok komikmiş :) peti daldırmayıp sırf daze spamlasa ağlata ağlata keser seni. çoluk çocukları mı kesiyorsun napıyorsun havan kime :)

bende blood dk'yla pvp yapıyorum

http://eu.battle.net/wow/en/character/stormrage/Wolknight/simple
    Samsung SyncMaster S27B750
    /

• Yüzbaşı
    454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inferno

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Ondan 1550 rating i bile tamamlayamamıssın

• Binbaşı
    1914 Mesaj
    Hunter'la ilgili konu açıldı da hoşuma gitti anasını satiyim.

Valla hunter şöyle böyle demiycem hiç, zaten oynayamıyorum zamanım yok, o da forumda geçmesin.
    BM Hunter= Druid+MM Hunter
    Ben bunu gördüm bunu bildim arkadaş.

Her zmaan MM benim için harikadır, silence shot bile yeter.
    Ama inanaın bilgisayar kırdırcak tek bir şey varsa bana, o da kutu kutu, sütun sütun kaçan healerdır.
    Sırf o yüzden BM döndüm ve inanın MM'ye göre kafam rahat, Kill Command spamlamayı unuttuğum hâlde MM'nin yarısı eforla pvp oynuyorum.
    Çekmişim bir de Spirit Beast'i, 20+k heal...
    Varsın senin gibi leri de ağlasın.

Kitelamak zor, iyi yapamıyorum gerçekten.
    Ama şâyet BM isen, hayat başka güzel huntera.
    |
    |

• Yarbay
    2944 Mesaj
    Oyunda daha yeniyim 54 lvl paladinim(prot) var bg ler gerçekten sinir bozucu oluyor bazen teke tek alamadığım çok az adam oluyor , zaten teke tekte bana saldıran biri olunca yanında mutlaka rogue oluyor buda baya can sıkıyor zaten ilk olarak bana target alıyorlar toplu savaşlarda bg lerde en iyisi tanıdıklarla girmek yoksa takım kötü oldumu sinirlenmekten başka yapacak birşey kalmıyor
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Frost mage olarak 1vs1 de hic kesemedim hunteri.
    quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Frost mage olarak 1vs1 de hic kesemedim hunteri.

kuzenim hunter oynuyordu ve mageleri rahat rahat kesiyordu şuan 85 frost mage kastı ve bana dediği şu nasıl mage kesiyordum şaşırıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: GenceKsK

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: GenceKsK

quote:

quote:

iineli laflar falan, kardeşimi ve 1-2 arkadaşını capliyorum ondan rating düşük...
    |
    |
    Samsung SyncMaster S27B750
    /

• Yarbay
    2248 Mesaj
    arenada spirit petleriyle heal atabilen hunterlar şuan cok etkili. şu sıralar elemental shaman a sardım. dün arenada 3v3 de holypala-BM hunter-elemental shaman 3lüsüyle 9-2 yaptık. niye az mac yaptık diye sormayın bir ara ben öldüm karsıda warrior-resto druid ile bizimkiler tam 25 dk kapıstılar, sonrasında bizim pala beni resledi de aldık maçı. orda da kendimi öldürdüm zaten ölmeden önce ışık gorursun diyorlarda yalan , ben ölmeden önce warriorun spellreflect actıgını gordum kafamda 35000 x2 gordum , ölmüşüm. anlamadıgım nokta şu , ben warriora 20-25k max vururken spellreflect ile kednime nasıl 35k, hemi de 2 kere vurdum?warriordan bana reflect olan büyüye resilince yaramıyormu acaba , bug mı var ne?
    |
    |
    iğneli laflar değil emin ol. blood dk ile birlikte iyi bir partner olmazsa işi zor. blood ölmüyor ama öldüremiyorda. bu yüzden karşındaki iki kişi ilk önce partnerini indiriyor. partnerini indirip senle 2 v 1 kaldıklarında ise eninde sonunda ölüyorusun. başka yolu yok.

Orijinalden alıntı: spoody

iğneli laflar değil emin ol. blood dk ile birlikte iyi bir partner olmazsa işi zor. blood ölmüyor ama öldüremiyorda. bu yüzden karşındaki iki kişi ilk önce partnerini indiriyor. partnerini indirip senle 2 v 1 kaldıklarında ise eninde sonunda ölüyorusun. başka yolu yok.
    quote:

öldüremiyor mu oynamıyorsan yorum yapma git blood dk ile vs ap prot warriora yada paladine benzemez blood dk tam bir noob işi benim dk var 1 kere blood oynadım cok sıkıcı hiçbir maharet gerektirmeyen bebe classı aynı ice mage

• Teğmen
    136 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HeadShoot

quote:

öldüremiyor mu oynamıyorsan yorum yapma git blood dk ile vs ap prot warriora yada paladine benzemez blood dk tam bir noob işi benim dk var 1 kere blood oynadım cok sıkıcı hiçbir maharet gerektirmeyen bebe classı aynı ice mage

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: HeadShoot

quote:

yazınızdan birşey anlamadım. sanki ben blood dkları övmüşüm gibi birşey mi demek istiyorsunuz. dk oynuyorum ama frost/unholy talanetlerini kullanıyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

varmı ötesi kaçarlar tuzak kurar ağ atar kedi köpek itle muattap olur çocuklar için açılmış bir classdır. korkakça oynamayı sevenler için açılmış bir classdır. madem kaçarak oynayacaksan aç bi mage saygı duyalım. en azından it köpekle muattap değiller, ödlekler için açılmış bir classdır. aç bi dk warrior pala druid erkek gibi oyna bileğinin gücü ile
    quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

varmı ötesi kaçarlar tuzak kurar ağ atar kedi köpek itle muattap olur çocuklar için açılmış bir classdır. korkakça oynamayı sevenler için açılmış bir classdır. madem kaçarak oynayacaksan aç bi mage saygı duyalım. en azından it köpekle muattap değiller, ödlekler için açılmış bir classdır. aç bi dk warrior pala druid erkek gibi oyna bileğinin gücü ile

sıcak hava etkisini göstermeye başlamış.
    |
    |

• Yüzbaşı
    374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Y

Paladin arkadaşımla duel yapıyoruz. Ben warrior oynuyorum. Tüm stunlarımı ve skillerimi kanat açtığı ana saklıyorum. Fear mı atmadığım kalıyor. Fear atıyorum, disarm ediyorum, throw down ve double hamstring. Birde Human oynuyor saten 2 tane dps trinketi var. O kanatları açtıktan sonra en az vurduğu damage 20k. Ben kaç k vuruyorum ? 10k . Şuana kadar yaptığı dueller'de onu 1 kere kesebilen warrior görmedim. Gerçekten çok feci vuruyor. Enraged regen falan tanımıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

Paladin arkadaşımla duel yapıyoruz. Ben warrior oynuyorum. Tüm stunlarımı ve skillerimi kanat açtığı ana saklıyorum. Fear mı atmadığım kalıyor. Fear atıyorum, disarm ediyorum, throw down ve double hamstring. Birde Human oynuyor saten 2 tane dps trinketi var. O kanatları açtıktan sonra en az vurduğu damage 20k. Ben kaç k vuruyorum ? 10k . Şuana kadar yaptığı dueller'de onu 1 kere kesebilen warrior görmedim. Gerçekten çok feci vuruyor. Enraged regen falan tanımıyor.

O değil de mass dispell ve purge karşısında ağlayan paladinin dramı diye film çekseler izlenme rekorları kırardı
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    la ben hep dwarf ve hunter
    |
    |

Orijinalden alıntı: druen

uff cokmu vurdu abicim, cokmu acıttı. kıyamam sana :(

haklı yani erkek gibi savasmalı, priest armor acmamalı, casterlar asla kacmamalı warriorun onunde durmalı. koşu hızı bosnualrı silinmeli tüm classlardan. hatta 2 kişi dueldeyken aralarında 1 yard bile olmayacak sekilde donup kalmalılar. oyundan yürüme ozelligi kaldırılsın. hunter meleeden ok atsın dimi ya!
    quote:

Orijinalden alıntı: druen

uff cokmu vurdu abicim, cokmu acıttı. kıyamam sana :(

haklı yani erkek gibi savasmalı, priest armor acmamalı, casterlar asla kacmamalı warriorun onunde durmalı. koşu hızı bosnualrı silinmeli tüm classlardan. hatta 2 kişi dueldeyken aralarında 1 yard bile olmayacak sekilde donup kalmalılar. oyundan yürüme ozelligi kaldırılsın. hunter meleeden ok atsın dimi ya!

aklıma bi an knight online geldi
    |
    |

You are a cancer spreading it's wings
    So selfishly unaware to the things
    Your existence is doing to my well being
    I feel my heart leaking

• Yüzbaşı
    503 Mesaj
    oyunu 1 aydır oynuyorum hunterim sanane arkadaşım kaçıcam tabi salarım yengeci üstüne uğraş dur bu benim özelliğim değilmi sanane birader.
    |
    |

Bitermi?
  • Yarbay
    4779 Mesaj
    Frost Mage gibi öldürmeden önce süründüren bir sınıf varken neden Hunter ben o kısmı anlamadım..??
    |
    |
    garip olan şikayet edilen class ın overpower durumu da deil aslında. hani deseki bu dk ne arkadaş 2v1 1850 arena rate kasıolar lich king solo atıyor adamlar. adam class ı genel oalrak saçma buluo. uzaktan vuruyormuş... arkadaş böyle şaçmalık mı olur ya rog mduru nedir adam görünmez oluyor beni kımıldayamaz hale getiriyor vuruyor vuruyor sonra tekrar kaçıyor demek gibi.
    |
    |
    Asus Maximus IV GENE-Z\Gen3 Intel® Z68 *Intel Core i7 2600K 3.4Ghz* CORSAIR 16GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ C9 * MSI 1070ti* SSD CH ForceGT * Benq XL2411p * Creative inspire p5800 * RAZER Naga+Asus strix mx red * Corsair 400c * Corsair RM850 * Coolermaster Hyper 212 Cooler Samsung103SJ 1tb x2 Raid+WD 2TB EXT * Sennheiser PC360
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
son dakika
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.