Şimdi Ara

Hunter x Hunter (2011) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
19
Favori
87.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@Senbonzaku®a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

99

Bence çok zevkli bir bölümdü. Gon'un dövüşünü izlerken hiç sıkılmadım. Avcı cemiyetinin içindeki sorunlara da değindiklerine göre Kimera arcı bittikten sonra mangada tamamlanan kısa bir arcı da animeye uyarlamayı düşünüyorlar. Bu arada yeni ending çok güzeldi. Kral'ın derin bir karakter olacağını ilk gördüğümde anlamıştım. Endingdeki sahneler de bunu kanıtlar nitelikte.

Bahsettiğiniz kısa arc ın adı ve konusu nedir acaba kısaca bilgi verir misiniz ?

Arcın adı bile büyük bir spoiler niteliğinde aslında. Hala bilmek istiyorsan bilgi verebilirim.

Kalsın o zaman yaa.

• Bende bugün izlemeye başladım şimdi 10 . bölümdeyim gayet sarıyor ama bişey aklıma takıldı. Gon un babası 12 yaşında adayı avcı olmak için terketmişse Gon u Kaç yaşında yaptı :D
  • Ya nedense eminim kendimdem finalde ging gelip alayına ayar çekicek ( inşşş )
  • Sizce bu animeye başlamalımıyım Şuanda izledeğim tek anime naruto
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabinlenter

Sizce bu animeye başlamalımıyım Şuanda izledeğim tek anime naruto

Kesinlikle başla.İlk bölümlerde bir sınav olayı var.Sınavın olduğubölümlerde sıkılırsın belki ama sınav bittikten sonra bir daha bırakamazsın.Hiç bekleme bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

quote:

Sizce bu animeye başlamalımıyım Şuanda izledeğim tek anime naruto

Kesinlikle başla.İlk bölümlerde bir sınav olayı var.Sınavın olduğubölümlerde sıkılırsın belki ama sınav bittikten sonra bir daha bırakamazsın.Hiç bekleme bence.

Genel olarak konuyu özetlermisiniz ne ile alakalı
  • quote:

Genel olarak konuyu özetlermisiniz ne ile alakalı

Buna gerek yok, sanırım 27-30. bölümler arasında aksiyon başlıyor ve aksiyon forza devam ediyor, sıkılmanız mümkün değil.
  • Cidden yazmış olmak için yazmayın.Konunun ilk mesajına bakmanız yeterli.

Gon Freecss, avcı (Hunter) olmak isteyen küçük bir çocuktur. Babası da avcı olmak için ailesini terk etmiş ve efsanevi bir avcı olmuştur. Gon da hem babası için bu kadar önemli olan avcılığı tanımak hem de dünyanın en iyi avcısı olmak istemektedir.

Gon 12 yaşına geldiğinde annesi istememesine rağmen avcılık sınavına girmek için evinden ayrılır. Bu sınavı geçmek için hem en zor koşulların üstesinden gelerek hayatta kalmak, hem de bu arada kendisi gibi avcı olmak isteyenlere karşı kendini korumak zorundadır.

Pazarları yeni bölüm yayınlanıyor. En son 47. bölüm çıktı. Gayet güzel gidiyor izlemeyen herkese tavsiye ederim. Eski serinin yeniden yapımıdır devamı değil. Diğer uzun soluklu shounenlerle karşılaştırırsak ilk 50 bölüm açısından ezici bir şekilde iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etzelious

Cidden yazmış olmak için yazmayın.Konunun ilk mesajına bakmanız yeterli.

Gon Freecss, avcı (Hunter) olmak isteyen küçük bir çocuktur. Babası da avcı olmak için ailesini terk etmiş ve efsanevi bir avcı olmuştur. Gon da hem babası için bu kadar önemli olan avcılığı tanımak hem de dünyanın en iyi avcısı olmak istemektedir.

Gon 12 yaşına geldiğinde annesi istememesine rağmen avcılık sınavına girmek için evinden ayrılır. Bu sınavı geçmek için hem en zor koşulların üstesinden gelerek hayatta kalmak, hem de bu arada kendisi gibi avcı olmak isteyenlere karşı kendini korumak zorundadır.

Pazarları yeni bölüm yayınlanıyor. En son 47. bölüm çıktı. Gayet güzel gidiyor izlemeyen herkese tavsiye ederim. Eski serinin yeniden yapımıdır devamı değil. Diğer uzun soluklu shounenlerle karşılaştırırsak ilk 50 bölüm açısından ezici bir şekilde iyidir.

Tam olarak böle bi özet demiyorum Mesala avcı demişsiniz neyi avlıyolar sihir büyü tarzı şeyler varmı aksiyonmu dramamı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: etzelious

Cidden yazmış olmak için yazmayın.Konunun ilk mesajına bakmanız yeterli.

En son 99.bölüm çıktı hocam.

• 3 büyüklerdeki will power olayı bu animedede de var .narutoda nasıl chakra tipi elementlere göre farklılık gösteriyorsa hunter x hunterda da biraz değişik bir versiyonu var.genel olarak aksiyon ,drama herşey var.klasik shounen işte.

@suraz biliyorum hocam ilk mesajdan c-p yapmıştım.Bu arada yeni bölüm çıkmadı tatile mi girdi anime ?
  • Yeni bölüm yok mu bu hafta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

Yeni bölüm yok mu bu hafta?

bugün çıkması lazım sabaha çıkar herhalde
  • Beğendim bu bölümü kimse bir şey yazmamış gerçi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bölümdü
  • 101

Ikalgo muhteşemdi. Kesinlikle başarılı bir karakter olmuş. Tabi bunda seiyuu'sunun etkisi de çok büyüktü. Umarım kalıcı bir karakterdir. Endingdeki hali de çok şekil duruyor. Anime çok güzel ilerliyor.
  • Kral adamsın takooo

• bu anime gibi başka bir tane daha yok. biri paso filler dayar biri manganın 1 sayısından 3 bölüm çıkarır. ne kadar harika gidiyor seri. tam kararında tam olması gerektiği gibi. one piece olsa şu izlediklerimizi 3 bölümde izlerdik. naruto'da ise fillerler bittikten sonra anca. Şimdiden bitecek diye üzülüyorum. Mangası inş bir şekilde devam eder.

Bölüm zaten 10 numaraydı. killua tam ölüm makinesi. Ikalgo zaten bizimden hiç düşman olmamış gibi. sonda fragmanda netero başkanı gördüm heyecanlanmama yetti
  • benxlegend kullanıcısına yanıt
    De bu gidiş gidiş değil manga bu tekrar başlasa bile kaç bölüm daha çıkarır allah bilir önceki serisi gibi bıçakla kesilmiş gibi bitecek ondan sonra da kim biliiir ne zaman ve nasıl başlar

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.