Şimdi Ara

Hunter x Hunter (2011) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.295
Cevap
19
Favori
87.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 24 Eylül 2012; 10:41:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Yeni bölümler ne zaman çıkıyor ?

pazarları dvixplanete alyazısı düşüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Yeni bölümler ne zaman çıkıyor ?

pazarları dvixplanete alyazısı düşüyo

teşekkürler
  • 48.bölüm güzeldi , geçiş bölümüydü önümüzdeki bölümler cok güzel olacak
  • Kurapika karakterini bayan seiyuu seslendirdiğinden tipiyle de bütünleştirince kız gibi düşünmeniz normal olabilir, aynı seslendirme Rurouni Kenshin içinde kullanılmıştı ve yine aynı tepkiler vardı.

Bu aralar favori Animem desem yalan olmaz Hunter x Hunter için, One Piece çok yavaş ilerliyor çok sıktı, Fairy Tail zaten filler ile iyice baydı, Bleach biteli bir kaç ay oldu fakat manga konusunda da en iyi Bleach gidiyor son 3 aydır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Kurapika karakterini bayan seiyuu seslendirdiğinden tipiyle de bütünleştirince kız gibi düşünmeniz normal olabilir, aynı seslendirme Rurouni Kenshin içinde kullanılmıştı ve yine aynı tepkiler vardı.

Bu aralar favori Animem desem yalan olmaz Hunter x Hunter için, One Piece çok yavaş ilerliyor çok sıktı, Fairy Tail zaten filler ile iyice baydı, Bleach biteli bir kaç ay oldu fakat manga konusunda da en iyi Bleach gidiyor son 3 aydır.

kurapika yı bayan mı seslendiriyorr yeni öğrendim valla

• yeni bölüm yarın , bence bu animeyi daha fazla kişi seyretmeli forumdan gerçekten güzel bir anime.
  • İzledim yeni bölümü , yine güzel bir bölümdü . İşin yoksa 1 hafta bekle şimdi
  • Çok güzeldi bu bölüm de. Artık biriktirip de mi izlesem diyorum.
  • Yine çok iyiydi. Her hafta daha da merak ederek izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

Çok güzeldi bu bölüm de. Artık biriktirip de mi izlesem diyorum.

ben 47 bölümü 2 günde izledim Çok güzeldi vallaha ama biriktirmek kolay olmaz 1 hafta zor dayanıyorum zaten ben
  • Hunter X Hunter 1999 versiyonunu ingilizce olsa da izlediğimden ilerde neler olabileceğini az çok biliyorum ama tabi ilk seri Manga ile aynı şekilde ilerlemiyordu bu yüzden 2011 versiyonu Manga ile bire bir şekilde ilerletiyor, belki bazı şeyler farklı çıkabilir. Benim başlıca fark ettiğim şey Uvogin VS Kurapika savaşının başında bile farklılık vardı, 1991 versiyonun da "Uvo birayı için teneke kutuyu ufak bir mermi şekline getirip Kurapikaya fırlatıyordu, Kurapika ise zincir ile onu durduruyor" gibi şeyler işte.

Yeni bölümü daha izlemedim çünkü Fansub bekliyorum, sizler nereden takip ediyorsunuz arkadaşlar?

• quote:

Hunter X Hunter 1999 versiyonunu ingilizce olsa da izlediğimden ilerde neler olabileceğini az çok biliyorum ama tabi ilk seri Manga ile aynı şekilde ilerlemiyordu bu yüzden 2011 versiyonu Manga ile bire bir şekilde ilerletiyor, belki bazı şeyler farklı çıkabilir. Benim başlıca fark ettiğim şey Uvogin VS Kurapika savaşının başında bile farklılık vardı, 1991 versiyonun da "Uvo birayı için teneke kutuyu ufak bir mermi şekline getirip Kurapikaya fırlatıyordu, Kurapika ise zincir ile onu durduruyor" gibi şeyler işte.

Yeni bölümü daha izlemedim çünkü Fansub bekliyorum, sizler nereden takip ediyorsunuz arkadaşlar?

Divxplanette pazar sabahları altyazı çıkıyor. Çeviri kalitesi de iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni bölüm bugün
  • Herkes bayıla bayıla izliyor.Konusu bir tek benim mi ilgimi çekmedi
  • aynen katılıyorum 2 aydan beri başlıyamadım ilk bölümü açıyom 2-3 dk sonra geri kapatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenpachii -- 7 Ekim 2012; 16:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenpachii

aynen katılıyorum 2 aydan beri başlıyamadım ilk bölümü açıyom 2-3 dk sonra geri kapatıyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam 27. bölümden sonra kopuyordu anime, 30'lu bölümlerin sonrası genellikle epey heyecanlı geçiyor, şu an ise doruk noktasında o yüzden biraz sabır ederek izlemeniz lazım, Hunter sınavı sadece görünümde saçma bir sınav ama alt temellerini ilerde göreceksiniz neden böyle yapıldığını.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenpachii

aynen katılıyorum 2 aydan beri başlıyamadım ilk bölümü açıyom 2-3 dk sonra geri kapatıyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam 27. bölümden sonra kopuyordu anime, 30'lu bölümlerin sonrası genellikle epey heyecanlı geçiyor, şu an ise doruk noktasında o yüzden biraz sabır ederek izlemeniz lazım, Hunter sınavı sadece görünümde saçma bir sınav ama alt temellerini ilerde göreceksiniz neden böyle yapıldığını.

aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

quote:

Hunter X Hunter 1999 versiyonunu ingilizce olsa da izlediğimden ilerde neler olabileceğini az çok biliyorum ama tabi ilk seri Manga ile aynı şekilde ilerlemiyordu bu yüzden 2011 versiyonu Manga ile bire bir şekilde ilerletiyor, belki bazı şeyler farklı çıkabilir. Benim başlıca fark ettiğim şey Uvogin VS Kurapika savaşının başında bile farklılık vardı, 1991 versiyonun da "Uvo birayı için teneke kutuyu ufak bir mermi şekline getirip Kurapikaya fırlatıyordu, Kurapika ise zincir ile onu durduruyor" gibi şeyler işte.

Divxplanette pazar sabahları altyazı çıkıyor. Çeviri kalitesi de iyi.

Adamlar anime, çeviri olayında aşmış kişiler aslında. Zaten fansub dediğiniz de onlardan alıp yapıyor. Tek çeviren onlar.
    http://bbs.animetr.eu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kariya -- 8 Ekim 2012; 1:42:11 >

• 51. Bölümle çok fena şeyler olmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kariya -- 8 Ekim 2012; 2:01:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.