Şimdi Ara

Hunter Biden Pedofilileri ve Vatikan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • selmand (2 mesaj) hapocod (2 mesaj) DARTH_BLACK (1 mesaj) kurs@tz (1 mesaj) erkahn (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hunter Biden Pedofilileri ve Vatikan
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7958 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sosyal medya ve ABD basını çalkalanıyor. Vatikanın elektrikleri kesildiğinde papanın çocuk kaçakçılığından ve dolandırıcılıktan tutuklandığı söyleniyor. Hunter Bidenin laptopundan çıkan pedofili videoları Trumpın eski avukatı tarafından sosyal medyaya yüklenmiş. Ulusal güvenlik muhafızlarının harekete geçtiği ama ne amaçlı olduğu belli olmadığı söyleniyor. Daha öncesinde Obama'nın da adı Pizzagate skandallarıyla anılmış ancak üstü kapatılmıştı. Artık kılıçlar çekildi, umuyorum ki bu uluslar arası pedofili çetesi bir an önce çökertilir ve bu pislikler gün yüzüne çıkartılır.

• Ya bu sosyal medya ne dangalak bir yer.Twiter'dan iğreniyorum.Sahte bilginin üretim merkezi adeta.Yok pizzagate yok bilmem ne.

selmand kullanıcısına yanıt
    selmand demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Çok büyük bir şebeke ülkeleri yutar, Osmanlıyı yıktı adamlar ellerindeki para gücüyle sanmıyorum ki bitsinler, iyi ihtimal sallanırlar.

Osmanlıyı illüminati mi yıktı, nE :D? Gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkan bu kolpa haberler ve internet trolleri çok tehlikeli. Avelleri avlayıp her istediklerine inandırıyorlar şuna bak.

İllüminat ve bagli kuruluslarin en büyük manyakligi bu pedofililik zaten

Demokratlar bu yapilanmanin kuklalari

Trump umarım bir sekilde basta kalir

Çok büyük bir şebeke ülkeleri yutar, Osmanlıyı yıktı adamlar ellerindeki para gücüyle sanmıyorum ki bitsinler, iyi ihtimal sallanırlar.

• Yarbay
    2876 Mesaj
    İllüminat ve bagli kuruluslarin en büyük manyakligi bu pedofililik zaten

Demokratlar bu yapilanmanin kuklalari

Trump umarım bir sekilde basta kalir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel

|
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8546 Mesaj
    Papa devlet başkanı Vatikan bir ülke. Kimse tarafından tutuklanamaz. Korona tedavisi için hastaneye yatırılmış deniyor.

Hunter Biden'in ise uyuşturucu kullanırken ve seks yaparken fotoğrafları videoları sızdı ama yetişkin kadınlarla. pedofili ile ilgisiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 11 Ocak 2021; 12:22:31 >

Sabriye Baaas

Vatikan devlet statüsünde olduğu için zor bir iddaa.Yani bugün Türk polisi gidip Bulgaristan başbakanını tukuklayabilir mi? Zor.

Pedofili olayı ise yalan falan değil.Ki sadece pedofili de değil, aynı zamanda rüşvet, tecavüz ve insan ticareti de var.Hayır baban koskoca Abd'nin devlet başkanı olacak sen gidip bunun teknoloji biriminde yaptırsana bilgisayarını, k*ko çekmekten zerre akıl kalmamış çocukta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1987 Mesaj
    Biden o şebekenin en üst seviyelerinde çalarak başkan oldu artık güç elinde olduğu için kimse birşey yapamıcak hatırlayın ki epstein pisliği Trump zamanında tutuklandı ve "öldü".

Hunter biden ifşaları nerdeyse 1 yıldır konuşuluyor seçim programındada trump söylemişti pis biden cevap verememişti.

Biden'ın kardeşi Irakda eroin üretiyordu oğluda kendisi gibi pedofili ayrıca eroin keşi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 11 Ocak 2021; 12:29:32 >
    |
    |
    Pedofililer dünyadan silinecekse , keyifle izlerim.

Bu pizzagate falan paylaşılmıştı , çok iğrenç durumlar. Bunlar hastalık değil de örgüt bence. Kurtulmanın tek yolu var
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj

bunlar çok güçlü örgüt abd de bunları yenmenin tek yolu paradır

|
    |

Bizdeki A-Haber ve troller neyse bu Trump'in Qanon'cular da aynisi haci bana gore. Heriflerin "Cin Virginia'yi isgal etti, Cin tanklari Virginia caddelerinde geziyor" diye ortaligi birbirine katmisliklari var.

Bu haber kabatastaki deri kiyafetli adamlarin oraya buraya isemesi haberi gibi birsey, farki yok. Kanit var mi? Yok. Anca komplo teorisi uret yay ortaliga millette atlasin. 

|
    |

MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.

MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Teğmen
    243 Mesaj

Birşey olmaz. Epstein vardı. Pedofili, zengin bir sapıktı. Araştırın kimlerle ilişkileri olduğunu. Adamı öldürüp intihar etti dediler. Konu kapandı

|
    |

Papa'yı tutuklayacak güç bunu herkesin resmi olarak duymasını da sağlayabilirdi zaten. Trump'ın seçmen grubundaki vatansever ama komplo teorisi seven 4chan-Qanon tayfası Cumhuriyetçilerin imajına zarar veriyor.

Araştırmalara göre Qanon'un komplo teorilerine Cumhuriyetçilerin %40'ı, Demokratların %20'si inanıyor; ABD'nin yaklaşık %30'u yani. %70'in gözündeyse bu insanlar komplo teorisyeni uçuklar olarak algılanıyor ve bu imaj direkt Cumhuriyetçi Parti'ye zarar veriyor.

Trump vergi düşmanı, mülteci/yasadışı göçmen karşıtı ve anti-komünist gerçek bir vatansever; ona komplo teorileriyle değil gerçeklerle destek verilmeli.

|
    |

Nasyonal Kapitalist/Liberal Milliyetçi/Seküler Tutucu
  • Yarbay
    3572 Mesaj
    Olm papa devlet başkanı değil mi, kim tutukluyorn

|
    |

papa'nın kişisel özel doktoru corona yüzünden ölmüş ve tedbir amaçlı papa'yı italya'da yer gizlenen bir yere götürmüşler.Haliyle çıkan dedikodular esasen bu yüzden.

Bir kesim avrupa basınıda papa'nın öldüğünü ve ya corona'ya yakalandığını vede bunun saklandığını iddia ediyor.

|
    |
    quote:

Osmanlıyı illüminati mi yıktı, nE :D? Gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkan bu kolpa haberler ve internet trolleri çok tehlikeli. Avelleri avlayıp her istediklerine inandırıyorlar şuna bak.

Harbi bunlar ne yiyip içiyor merak ediyorum. Adamlar Osmanlı'nın çöküşünü illllllumunakiye bağladı. Bunların küçük kardeşi falan varsa kim bilir nasıl büyütecekler. Bir de çocukları falan olduğunu düşün.

|
    |
    The Imp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Papa devlet başkanı Vatikan bir ülke. Kimse tarafından tutuklanamaz. Korona tedavisi için hastaneye yatırılmış deniyor.

Hunter Biden'in ise uyuşturucu kullanırken ve seks yaparken fotoğrafları videoları sızdı ama yetişkin kadınlarla. pedofili ile ilgisiz.

Ali Kırcanınkinin üzerine tanımam, ikincisi de Gamze Özçelikinki  

|
    |

|
    |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.