Şimdi Ara

Huntards cant do dps?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • oray (4 mesaj) Esasiyun (4 mesaj) vinsanity703 (3 mesaj) mecnun13 (3 mesaj) eudimonia (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    246 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bayadır bu bölümü takip ediyorum ve hunterın steady shot, kill command macrosunun verildiğini görmedim ya da kaçırdım.. Bu macro ne işe yarar? Bu macro; auto+steady shotlarınızı geciktirmeye uğratmadan atmanızı sağlar ve her crit vurduğunuzda kill commandi vurmanızı sağlar.. TEK TUŞLA! Ama bunla dps yapmak istiyorsanız kesinlikle BM olmanız gerekmekte.. Çünkü surv yada MM hunterlar sadece steady auto spamlayarak dps yapamazlar.. Bunun için bana göre en iyi PVE BM talentı...http://www.wowhead.com/?talent=ctbM0gxRwuVoVVbRV

MACRO

#showtooltip Steady Shot
    /script UIErrorsFrame:Hide()
    /castsequence reset=3 Steady Shot, Auto Shot
    /cast [exists,target=pettarget] Kill Command
    /script UIErrorsFrame:Clear(); UIErrorsFrame:Show()

Macroyu yazdıktan sonra yapmanız gereken şey basit.. Macroyu spamlamak :P (Uzun fightlarda parmağınız kopabilir ama olsun değer :P ) Kesinlikle arcane, multi kullanmayın.. Çünkü shot rotasyonunuzu bozuyorsunuz ve auto shotlarınızı geciktirirsiniz, ayrıca oom da olabilirsiniz :D

ve sonuç :P

http://img266.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot010908235404re5.jpg
    http://img110.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot010208211357mr6.jpg
    http://img511.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot010608194823mw2.jpg

|
    |

• Yarbay
    4451 Mesaj
    Kim demiş huntard dps yapamaz diye ;o
    |
    |
    guildiniz locların mage lerin üstünü başını düzeltmedimi?..ilk 6 hunter-rogue-shaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eudimonia -- 10 Ocak 2008; 18:19:39 >
    |
    |
    raid dps sini ayarlı yaptımıydı tamamdır shaman rogue druid warrior dps partysinde rogueler ve warriorlar mageleri lockları gecer ama blance drood elem shaman mage lock shadow preist partysindede casteralr geçer shamanın ve droodun speci raid dps nin hangi classlarının aşacağını belirlio.
    |
    |
    sahsen bi warlock olarak hayalim
    ben * warlock
    elem shaman
    sp
    balance dr00d
    ve 1 aff lock olmasini isterdim =)
    |
    |
    *warlock*:i am USED TO.but now only shadow can feed my soul
  • Yarbay
    4126 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: vinsanity703

Bayadır bu bölümü takip ediyorum ve hunterın steady shot, kill command macrosunun verildiğini görmedim ya da kaçırdım.. Bu macro ne işe yarar? Bu macro; auto+steady shotlarınızı geciktirmeye uğratmadan atmanızı sağlar ve her crit vurduğunuzda kill commandi vurmanızı sağlar.. TEK TUŞLA! Ama bunla dps yapmak istiyorsanız kesinlikle BM olmanız gerekmekte.. Çünkü surv yada MM hunterlar sadece steady auto spamlayarak dps yapamazlar.. Bunun için bana göre en iyi PVE BM talentı...http://www.wowhead.com/?talent=ctbM0gxRwuVoVVbRV

MACRO

#showtooltip Steady Shot
    /script UIErrorsFrame:Hide()
    /castsequence reset=3 Steady Shot, Auto Shot
    /cast [exists,target=pettarget] Kill Command
    /script UIErrorsFrame:Clear(); UIErrorsFrame:Show()

Macroyu yazdıktan sonra yapmanız gereken şey basit.. Macroyu spamlamak :P (Uzun fightlarda parmağınız kopabilir ama olsun değer :P ) Kesinlikle arcane, multi kullanmayın.. Çünkü shot rotasyonunuzu bozuyorsunuz ve auto shotlarınızı geciktirirsiniz, ayrıca oom da olabilirsiniz :D

ve sonuç :P

http://img266.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot010908235404re5.jpg
    http://img110.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot010208211357mr6.jpg
    http://img511.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot010608194823mw2.jpg

bu yaklaşık 1 yıllık bir macro, bu macroyla dps kaybediyorsunuz çünkü rapid fire, shaman heroism, veya drum gibi durumlarda bu macro çok etkili değil, olay sizde bitiyor, zamanlamayı ayarlayıp autoshot'ı attıktan hemen sonra steady'ye basmayla ilgili, BM hunter olarak rahat 1500 dps yapıyorum çoğu bossta, EoS'ta 2400-2600 dps'e çıkabiliyorum, tabi gear avantajım da var, ama roguelarla kapışıyorum, illidan sword'lu bir rogue'u geçmek pek de kolay değil açıkçası, onlar da en az benim kadar dps yapıyor ki pet öldü mü olay bitiyor zaten... tabi benim itemlar birazcık abartı olabilir dps için ama gearlar eşit olduğu sürece, illidan sword'lu bir rogue'u geçmek çok şey gerektiriyor :P

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sunstrider&n=Yokujin

bir de dps'ini görebilseydik :P hunter en iyi dpslerden biri şu anda o bir gerçek, fakat roguelar da en az hunterlar daha iyi dps yapabiliyor şu anda.

AA bu arada en iyi spec PVE için BM değil... Survival + MM karışık olarak BM dps'i geçebilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 12 Ocak 2008; 1:30:53 >
    |
    |

• Yarbay
    4451 Mesaj
    Black temple encounterları melee dostu zaten onun da etkisi var..

bah şimdi hatırladımda TBC nin ilk dönemlerinde 360 derece cleave atan moblar/bosslar varken Rogue raiding resmen bitmişti..
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Black temple encounterları melee dostu zaten onun da etkisi var..

bah şimdi hatırladımda TBC nin ilk dönemlerinde 360 derece cleave atan moblar/bosslar varken Rogue raiding resmen bitmişti..

gruulda anti rog bi boss ben çok hatırlarım offtank agrosuyla öldüğümü offtankın yuzunden ama cheat death ile gruul hits you for 36k -->işleyen damage 3.6k
    |
    |

Çalınmayan nickim kalmıştı bir tek onuda çaldılar!
  • Teğmen
    246 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: oray
    bu yaklaşık 1 yıllık bir macro, bu macroyla dps kaybediyorsunuz çünkü rapid fire, shaman heroism, veya drum gibi durumlarda bu macro çok etkili değil, olay sizde bitiyor, zamanlamayı ayarlayıp autoshot'ı attıktan hemen sonra steady'ye basmayla ilgili, BM hunter olarak rahat 1500 dps yapıyorum çoğu bossta, EoS'ta 2400-2600 dps'e çıkabiliyorum, tabi gear avantajım da var, ama roguelarla kapışıyorum, illidan sword'lu bir rogue'u geçmek pek de kolay değil açıkçası, onlar da en az benim kadar dps yapıyor ki pet öldü mü olay bitiyor zaten... tabi benim itemlar birazcık abartı olabilir dps için ama gearlar eşit olduğu sürece, illidan sword'lu bir rogue'u geçmek çok şey gerektiriyor :P

bir de dps'ini görebilseydik :P hunter en iyi dpslerden biri şu anda o bir gerçek, fakat roguelar da en az hunterlar daha iyi dps yapabiliyor şu anda.

AA bu arada en iyi spec PVE için BM değil... Survival + MM karışık olarak BM dps'i geçebilirsin...

Rapid fire, yada bloodlust gibi atack speed veren durumlarda yalnızca biri aktifse yinede bu macroyla steady auto ları yetiştirebiliyorum.. çünkü auto shotı hızlı atarken yaklaşık aynı oranda steadyide hızlı atabiliyosun.. ama bl+rapid fire olduğunda yetişmiyor orası gerçek..

En iyi PVE speci BM demedim :P BM iseniz en iyi talent bu dedim.. yada demek istedim :P Tabikide 800 agili, %40 crit şanslı (unbuffed) survival hunterı dps de düşünemiyorum :P

Geçen forumalrda yeni bir macro gördüm.. yine steady auto macrosu.. bu macroyla aynı zamanda 3 steady 2 auto atılabilio (normalde 2 steady 2 auto atılabilir).. sanki auto shotlar auto swing gibi oluyor yani melee vuruş gibi, hiçbir gecikmeye uğramıyor.. herkes bug olduğu düşüncesinde bakalım değilse min %20 dps arttırıyor :P
    |
    |

• Yarbay
    10263 Mesaj
    @oray

Türkiye'de yaşıyosun dimi?
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Miex

@oray

Türkiye'de yaşıyosun dimi?

Evet hatta Ankaradan bağlanıyor olması lazım hala Oray ne ara migrate ettin charı sen Grim Batol den yav hani Basar ın charla girip duruyordun ne oldu
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4126 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: vinsanity703

quote:

Orjinalden alıntı: oray

Rapid fire, yada bloodlust gibi atack speed veren durumlarda yalnızca biri aktifse yinede bu macroyla steady auto ları yetiştirebiliyorum.. çünkü auto shotı hızlı atarken yaklaşık aynı oranda steadyide hızlı atabiliyosun.. ama bl+rapid fire olduğunda yetişmiyor orası gerçek..

En iyi PVE speci BM demedim :P BM iseniz en iyi talent bu dedim.. yada demek istedim :P Tabikide 800 agili, %40 crit şanslı (unbuffed) survival hunterı dps de düşünemiyorum :P

Geçen forumalrda yeni bir macro gördüm.. yine steady auto macrosu.. bu macroyla aynı zamanda 3 steady 2 auto atılabilio (normalde 2 steady 2 auto atılabilir).. sanki auto shotlar auto swing gibi oluyor yani melee vuruş gibi, hiçbir gecikmeye uğramıyor.. herkes bug olduğu düşüncesinde bakalım değilse min %20 dps arttırıyor :P

bi link atsana şu %20 dps arttırdığını söylediğin macroyla ilgili
    |
    |

• Teğmen
    246 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=2405180568&sid=1 Burada göreceksin macroyu.. fix lenmeden önce farkettim orada steady shot yerine multi shot yazınca 2 tane multi arka arkaya atabilioduk.. yada yine steady shot yerine aimed shot yazınca 2 tane instant aimed shot :D Nasıl oluyodu anlamadım, zaten keşfettiğim günün ertesi fix geldi :D Ah ah ne arena hayalleri kuruyodum bu macroyla :D Şunuda söyliym zannedersem bu macro çıkalı 1 ay olmuş ve baya bi hunter bu macroyu arenalarda kullanmış..
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4451 Mesaj
    nerf! :p
    |
    |
    Mustafa nerf yazacağına çalış seninde olur :P ne o hala S1 sword kullanıyorsun yoksa Morogrim sana vermedimi hala swordunu bizde maşallah 4 rogue arkadaşa da girdikleri gibi attı sword u sağolsun
    |
    |
    Bu ne kardeşim ya ne cevapla çalışıyor nede alıntı ile değiştir kim bozdu DH yi gene yukardakine ekleme : Mustafa hatta Lady bile bizim Rogları çok sevdi ilk kesişimizde dagger ı atıverdi tek olan rog a
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.