Şimdi Ara

HUMMEL Unisex Siyah Koşu Ayakkabısı 100484876 206757 133TL+12TL KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• rahat ayakkabı fakat temizlemesi zor o gözeneklerin içine toz doluyor silme imkanı yok. zamanla burnundaki nokta nokta olan plastikler düşmeye başladı

• almayın aldırtmayın ben 2 farklı hummel ayakkabı aldım ikisininde 1 ay içinde dikişleri açıldı .

• ardack kullanıcısına yanıt

Çünkü çakmaydı.

Morhipo' dan 125 liraya aldığım Hummel çok güzel çıktı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Hocam hummel'in mağazasına gidip aldığım ayakkabılar nasıl çakma olabilir?

Belirli bir tarihte düşük kaliteli Türkiye üretimine başlanıldı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hummel aldim, 1,5 sene giydim, disi yiprandi sadece, ici hala guzeldi, is yerine cektim hala kullaniyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hummelin ayakkabılarını 2015 ten beri kullanıyorum. 2018 den sonraki ayakkabılarının kalitesi çok düşük

• Altyazar kullanıcısına yanıt

Artık ürünlerini TR'de 2.sınıf işçilikle üretiyorlar. Firmalar kar marjını kısa kısa kâr edemedikleri için burada üretimlerinde iyice kötü işçiliğe geçtiler. Skechersın giriş seviye tüm ayakkabıları da aynı şekilde. Under Armourı da yeşim tekstil üretmeye başlamıştı 2017 gibi falan sanırım. Hoş kendileri Zara CK vs. için de üretim yapıyor fakat kur farklarından dolayı TR ürünlerinde malzeme kalitesi düştü. Aldığımız premium sanılan markaların çoğu TR üretimi ve avrupaya ihraç edilen mallarla aynı seviyede kalitede değil.

Coca Cola bile şerbetini 5 kat daha kalitesiz üretiyor.

• Bir benzer modelini 2 ay önce ucuz diye aldım. Ayakkabının konforu mahalle arasında 40 liraya satılan ayakkabılar gibi. Sanki takunya giyiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fırsat güncel, ben aldım henüz giymedim ama giyeceğim. memnun kaldım iade etmedim.

• yorumları okumadan almayın. Çakma diye bir sürü yorum var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yorumları okumadan almayın. Çakma diye bir sürü yorum var.

Zaten tr de üretimi bunlar hocam fason yani. Bunun da cakmasını yapıyorlarsa vay halimize.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hummel ve morhipo dan alın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.