Şimdi Ara

Hummel %50 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hummel seçili ürünlerde %50 indirim yapmış, çok sıcak olmasa da ihtiyacı olanlar değerlendirebilir

https://hummel.com.tr/net-50-indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi gene 100 TL altı ürün var.
  • bu indirim sizce virüsten dolayı mı?
  • sıcak tutacak hangi montu önerirsiniz?
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    fazladan %20'lik bir indirim var. çoğu sitede zaten 120 TL üzeri %30 kampanyası ile satılıyor, bu fiyatlara yakın fiyattan satış yapıyor.
  • 50 liradan aşağı tşhört yok Adidas Nike havasına girmiş 100 liradan çekmiş aşağıya yalan indirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • markaya hiç ısınamadım ama uygun rakamlar var belki denerim
  • Alacak arkadaşlar gelen ürünlere dikkat etsinler. 4 ürün aldık 3 tanesi defolu 1 tanesi de ayıplı sayılırdı. 1 ayakkabıda eşek gibi sigara/çakmak yanığı gibi bir yanık vardı. Diğer ayakkabının tabanında ayrılmalar vardı. 3.ayakkabıda yapışkanlar taşmış hatta bazı yerlerinde taşma da değil baya bulaşmıştı sanki ucuz bi ayakkabıcı tabanla ayakkabının üstünü fırçayla yapıştırmış gibi. Sonuncu ayakkabı bildiğiniz kullanılıp temizlenmiş tabanda ve yan hatlarda sapsarı lekeler vardı ayakkabı zaten beyaz kabak gibi gözüküyordu lekeler.

Amaçları nedir bilemiyorum ama şans bu kadar denk gelemez.
  • İki tane aynı beden sadece rengi farklı eşofman altı aldım 2 yıkamadan sonra ikisinin aradında 2 beden fark çıktı. Pazardan alınan çakması daha kaliteli olan bir firma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.