Şimdi Ara

humblebundle felaket.... bf3, sims 3, moh, dead space 3 .... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
6
Favori
7.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlar daha 24 saat dolmadan 752 bin sattılar..:):):)
  • almayan kaldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

almayan kaldı mı

nasıl alcağımı anlayamadım.Bir sürü şey var .Çubuk falan ne yapacağıız onları
  • quote:

almayan kaldı mı

Hala alamadim. Bu gidisle de alamayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süpper bundle yaw bende kaptım hemen :D bazı oyunları hem origine hemde steme yükledim 2 şertane oldular :D
  • ben alamadim, 4.75lik paketi komisyonsuz alabilecek olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Çok teşekkür ederim. Peki serverlar fark ediyor mu ? Mesela Edt sürümünde harita ve silah fazla demişsiniz. Ben Edt. sürümü olan biriyle aynı serverda online oynayabilir miyim ?

tam fikir sahibi değilim fakat mantıken o serverları göremeyebilirsiniz gibime geliyor.

harita dedim serverda zaten harita oynayamazsın silah pek bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

quote:

almayan kaldı mı

nasıl alcağımı anlayamadım.Bir sürü şey var .Çubuk falan ne yapacağıız onları

cubukları elleme e mail yaz ve ödeme türünü seç ve onayla

• MortingenSitranze M kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_79599048/tm.htm

forumda bir çok arkadaş var bu konuda yardımcı olabilecek ama ilk aklıma gelen, konusu da olduğu için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcanozen

bf3 fazla varsa lütfen pm atsın ihtiyacım varda

allah rızası için

• arkadaşlar merhaba
    ben ilk defa origin den alişveriş yapıyorum fakat key i girdikten sonra herhangibi indirme link i falan çıkmadı sistem nasıl işliyor acaba
  • arkadaşlar ben ödemeyi yaptım bir mail geldi orada bir link var tıklıyorum birşey cıkmıyor üye olmadan yaptım keyleri nasıl alabilirim ?
  • Origin Store'a girin sonra Demos sekmesine tıklayın. Açılan ekranda Battlefield 1942'yi göreceksiniz, "Get It Now" diyerek full sürüm oyunu ücretsiz bir şekilde hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyun demolar kısmında ama demo değil full sürüm, belki bilmeyenler vardır diye tekrar yazma gereği duydum.
  • Arkadaslar hic origin ve stream kullanmamis birisinin bu paketi almasi icin ne yapmasi lazim? Simdiden tesekkurler

• amma çok dilenci var ya. size kim ve neden oyunu alıp göndersin. Adamın kullandığı cep telefonu son model ama gel gör ki 5 $ verip oyun alamıyor. Hayret ediyorum ya.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    eyvalah hocam sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

amma çok dilenci var ya. size kim ve neden oyunu alıp göndersin. Adamın kullandığı cep telefonu son model ama gel gör ki 5 $ verip oyun alamıyor. Hayret ediyorum ya.

• Ben ödemeyi yaparken 0.72 doları humple tip gerisi bagış olarak çıktı bende degiştirmedim ödemeyi yaptım. Sanırım yanlış yaptım boşa gitti bütün parayı humble tipe mi vermeliydim yoksa ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Ben ödemeyi yaparken 0.72 doları humple tip gerisi bagış olarak çıktı bende degiştirmedim ödemeyi yaptım. Sanırım yanlış yaptım boşa gitti bütün parayı humble tipe mi vermeliydim yoksa ya

Bağışı nereye yapacağız ben de arkadaşın durumundayım alacaüım ama hangisine bağış yapayım humble bundle a bağış yapayım mı yapmayayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

birşey olmaz merak etmeyin. nereye verirseniz verin size kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rap1d -- 15 Ağustos 2013; 18:08:04 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.