Şimdi Ara

humblebundle felaket.... bf3, sims 3, moh, dead space 3 .... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
6
Favori
7.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Siteye uye olmadan alabiliyor muyuz?

Alabiliyorsunuz. Ben Alan Wake paketini üye olmadan önce almıştım. Şimdi de paketi aldım önce. Sonra dedim en güzeli ben üye olayım ve mail linkleriyle oyunların sayfalarını açıp "claim the page" diyerek iki satın aldığım paketi de humble bundle hesabıma eklemiş oldum.
  • Mantığı kavrayamadım ben ya.Nasıl ödüyoruz ne yapıyoruz?Purchase e tıklıyorum bir sürü şey çıkıyor önüme.Alışverişin nasıl yapıldığını anlatan bir konu vs var mı acaba?
  • Haber için teşekkürler hemen 1 adet aldım.
  • bf3 fazla varsa lütfen pm atsın ihtiyacım varda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sadece Crysis 2 key istiyorum Allah rızası için yollayın lütfen pm yoluyla
  • Satın almak isteyene yardımcı olabilirim.
  • Sağolsunlar Crysis 2 ve Medal Of Honor verdiler arkadaşlar
  • Sağolsunlar arkadaşlar Crysis ve Medal of Honor verdiler arkadaşlar ne kadar teşekkür etsem azdır Allah razı olsun arkadaşlardan.

Mirror Edge ve Battlefield 3 kullanmayan varsa onlarıda atabilirsiniz
  • 4.80 dolara aldım alayını
  • Bf3 te bir kilit simgesi var...alsak su an hepsini alabilecekmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Bf3 te bir kilit simgesi var...alsak su an hepsini alabilecekmiyiz

4.80$'a alabiliyorsun dostum
  • Burda bilen çıkar, Bu BF3'ün Editionu ile Normali arasındaki fark ne ? Şimdi ben bu Bundle sitesinden aldım dün, online filan oynamayacak mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Bf3 te bir kilit simgesi var...alsak su an hepsini alabilecekmiyiz

average ve üstü ödediğiniz zaman tüm oyunlar açılacak.. yalnız tavsiye; average in ufak bir miktar üstünü verin alırken eğer siz alırken average artarsa verdiğiniz teklif düşük kalmasın.. mesela 4.70 ise, siz 4.72 verin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Burda bilen çıkar, Bu BF3'ün Editionu ile Normali arasındaki fark ne ? Şimdi ben bu Bundle sitesinden aldım dün, online filan oynamayacak mıyım ?

standart online oynarsın ek harita silahlar yok o kadar

• Sims 3 kodu kullanılmış gözüküyo kafayı yiyeceğim burda. Otomatik çözecez diyolar ama hadi bakalım
  • elbette oynayacaksnınz. premiumda çıkan dlcler var.. sonradan satışa çıkmış harita ve silahlar var.. yani premiumda daha fazla harita ve silah bulunuyor.. farkı bu.
  • Çok teşekkür ederim. Peki serverlar fark ediyor mu ? Mesela Edt sürümünde harita ve silah fazla demişsiniz. Ben Edt. sürümü olan biriyle aynı serverda online oynayabilir miyim ?
  • legendezut kullanıcısına yanıt
    verilen hatadaki linki tıklayıp giriş yaparsanız orda tekrar kod girme ekranı geliyor oraya yazınca aktif oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Çok teşekkür ederim. Peki serverlar fark ediyor mu ? Mesela Edt sürümünde harita ve silah fazla demişsiniz. Ben Edt. sürümü olan biriyle aynı serverda online oynayabilir miyim ?

tam fikir sahibi değilim fakat mantıken o serverları göremeyebilirsiniz gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTH - A

verilen hatadaki linki tıklayıp giriş yaparsanız orda tekrar kod girme ekranı geliyor oraya yazınca aktif oluyor

Yok abi olmuyor işte already been used diyip duruyor sürekli her türlü yerden denedim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.