Şimdi Ara

humblebundle felaket.... bf3, sims 3, moh, dead space 3 .... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
6
Favori
7.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu olayı nasıl yapıyoruz anlayamadım :S Bi el atında kaçırmayak bu fırsatı :) Ne yapçaz ne etçez nasıl alcaz?
  • Ben de aldım dayanamadım
  • arkadaslar kac gun devam ediyor bu simdimi almak lazım illa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seikatsu

arkadaslar kac gun devam ediyor bu simdimi almak lazım illa?

Time remaining
    13days18hours31minutes28seconds yazıyor yukarda 2 hafta yani ama fiyat artıyor azar azar.
  • Allah aşkına redeem yapabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

Allah aşkına redeem yapabilen var mı?

Origin de redem sıkıntısı varmışilk açılışında yazdı .Benimkide öyle dönüp dönüp duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

Allah aşkına redeem yapabilen var mı?

Origin de redem sıkıntısı varmışilk açılışında yazdı .Benimkide öyle dönüp dönüp duruyor.

5 saat oldu be yuh

Bide Top Agents working on it diyor, CIA devre girmiş heralde top agents ne lan

• çok iyi kaptım bende bi tane. crysis nasıl gelmiş anlamadım
  • https://www.origin.com/ie/account burdan keyleri yavaşta olsa girebilirsiniz ben hellettim az önce burdan.
  • Originin kendi programı üzerinden an itibariyle kodu redeem yapmayı başardım, sıkıntıyı düzelttiler sanırım.
  • Battlefield 3 nasıl bu hallere düşer anlamış değilim . Serverlerin halini merak ediyorum , umarım Bad Company 2 de bu hale düşmez...
  • harika bir bundle steam kullanıcısıyım 1 $ 'lık kısmı aldım origin hesabınıda satmayı düşünüyorum
  • arkadaşlar 1dolarlık paketi satın aldım pişman oldum üstüne ekleyip alamıyormuyum diğerlerini meraktan soruyorum işin 1$ ında değilim:D
  • sims3 keyi nasıl aktifleştireceğiz çözemedim origine girmeye çalıştığımda We're sorry, this code cannot be redeemed here. Please redeem your code at the following site: https://www.thesims3.com/registeragame.html. diyip buraya yönlendiriyor.Orda da key 20 haneli verdiği 16 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCold Killah

sims3 keyi nasıl aktifleştireceğiz çözemedim origine girmeye çalıştığımda We're sorry, this code cannot be redeemed here. Please redeem your code at the following site: https://www.thesims3.com/registeragame.html. diyip buraya yönlendiriyor.Orda da key 20 haneli verdiği 16 ?

bende aynı hatayı aldım sims de...

• Sims 3 oldu şu an bende.Önceden thesims3.com a yönlendiriyordu origins in programından keyi girince şimdi origins in sitesine yönlendirdi ve keyleri kabul etti.HumbleBundle da keylerin olduğu yerde sims 3 late night keyi vardı o kalkmış.Starter pack in içine koyulmuş sanırım.Baya büyük bir indirim oldu nekadarda saçma olsa istediğim oyunlardı arkadaşımla deadspace3 oynıyıcam artık :D fırsatı değerlendirmek lazım...
  • Yüzyılın bundle ı olmuş resmen. Almayanı döverler, linç ederler...
  • Key'lerin aktif edilme gibi bir süresi var mı? Hemen aktif edilmeyen keylerin silinme gibi bir durumu olur mu? Oynamayacağım oyunları müsait zamanda dağıtmak istiyorum, kullanmayacağım oyunları boş yere hesaba ekleyip kalabalık yapmaya gerek yok.
  • bf3 e üzüldüm 10 yaş altı dolar şimdi tüm serverlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: triposi

Key'lerin aktif edilme gibi bir süresi var mı? Hemen aktif edilmeyen keylerin silinme gibi bir durumu olur mu? Oynamayacağım oyunları müsait zamanda dağıtmak istiyorum, kullanmayacağım oyunları boş yere hesaba ekleyip kalabalık yapmaya gerek yok.

Ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum açıkçası. Bir bilgilendirirseniz iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.